מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  בוגרים ממליצים

  וילה מטריקס אין לי מילים
  וילה מטריקס אין לי מילים! ממש נתנו לי חיים חדשים במתנה על תמיכה האכפתיות והאהבה האין סופית מקום מדהים צוות חם מקצועי ודואג משפחה של ממש אסירות תודה ❤ יואל
  קרא עוד
  אפתח את דברי בלהגיד תודה.
  אפתח את דברי בלהגיד תודה. לראות את ילדיי גאים באבא שלהם חיי נקי מסמים, לראות את אשתי קמה בבוקר מחוייכת לא בוכה ,על כל אלה תודה. לא מאמין בכלל שאני חיי. זוכר רק לפרקים איך שהגעתי אליכם "מובס", משוכנע שאני עם החיים גמרתי! אחרי אין ספור נסיונו(...)
  קרא עוד
  תודתי הנצחית לוילה מטריקס
  תודתי הנצחית לוילה מטריקס כשאני הגעתי לוילה מטריקס, הייתי על סף המוות. איבדתי את היכולת ללכת, לאכול עם סכין ומזלג, אפילו הליכה פשוטה לשירותים הפכה למשימה בלתי אפשרית. לא היה זה אני שרצה להגיע לשם. חבריי הקרובים אספו את משפחתי, עת אני הייתי(...)
  קרא עוד
  villa matrix
  What can I say about Villa Matrix? It saved my life... For me, getting clean was the easy part; it was the work after that was hard. 35+ years of behaviors that had to be undone. 35+ years of habits that had to be broken. The Villa gave me(...)
  קרא עוד
  לוילה מטריקס היקרים
  וילה מטריקס... מאיפה בכלל מתחילים לתאר את המשמעות של המקום הזה בחיי? המקום, הצוות, הרוח והאנרגיה השיבו לי את חיי בחזרה. נכנסתי אל הוילה קליפה ריקה של חיים וחיוניות, מובס תשוש אל מול מחלת ההתמכרות שלי ויצאתי ממנה אדם מחוזק, איתן אשר מכלכל עצ(...)
  קרא עוד
  וילה מטריקס היקרה, אבי יהונתן וכל הצוות...
  וילה מטריקס, יונתן, אבי,  אביה וכל הצוות המסור אין מספיק מילים בעולם כדי לבטא את הוקרת התודה שאני מרגיש. תודה שפקחתם את עיני ואפשרתם לי להכיר את עצמי מחדש. תודה שאהבתם אותי במקומות שהיה קשה לי לאהוב את עצמי. תודה שלימדתם אותי מה היא משמעת ע(...)
  קרא עוד
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

   חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים