מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

גמילה מאלכוהול באשפוז

וילה מטריקס הינה מרכז גמילה פרטי אקסקלוסיבי, אשר מעניק טיפולי גמילה ושיקום להתמכרויות שונות, כגון גמילה מאלכוהול באשפוז וכדומה. במתחם המגורים המעוצב, האינטימי והביתי, מעניק הצוות המקצועי טיפולים שונים ממגוון תחומים, וזאת מתוך ההבנה כי כל אדם הוא שונה ויש להתאים לכל מטופל את הטיפול המתאים לו על פי צרכיו. בוילה מטריקס מרכז גמילה מאלכוהול מתבצע אבחון על מנת לזהות את שורש הבעיה אשר הובילה את האדם אל ההתמכרות, ולפי כך מותאם לו טיפול אישי מקיף.

מהי גמילה מאלכוהול באשפוז?

טיפול בהתמכרות לאלכוהול באשפוז מתאפיינת במספר אלמנטים, הנה כמה מהם:

  • תהליך של ניקוי האלכוהול מהגוף: לצורך הגמילה מהאלכוהול, יש הכרח לנקות את הגוף ממנו. בשלב זה עלול לחוות המטופל תסמיני גמילה מסוגים שונים, הכל כמובן ביחס למשך תקופת השימוש והכמויות אותן צרך האדם. בתהליך זה ישנו צורך בסיוע רפואי על מנת להקל ולטפל בתסמינים הפיזיולוגיים אשר חווה הנגמל.
  • אבחון מקור ההתמכרות: כאמור, יש לברר מהיכן נובע הצורך לשימוש באלכוהול, מכיוון שאיתור שורש הבעיה וטיפול בה יגדיל באופן משמעותי את הסיכויים של המכור להיגמל, ואף לא לשוב ולצרוך שוב אלכוהול.
  • טיפול רגשי: לאחר האבחון מטפלים במקור הכאב או הקושי אשר הובילו את האדם להתמכרות, ומלווים אותו ואת משפחתו בתהליך הגמילה הקשה והמאתגר. תהליך זה כולל מציאת דרכים חלופיות ובריאות להתמודד עם הכאב או הקושי בחייו של אותו אדם, וגם רכישת כלים מתאימים על מנת לצלוח כל מכשול שעלול לצוץ בעתיד ולהשפיע על המטופל ולהחזיר אותו אל ההתמכרות.
  • טיפולים תומכים: טיפולים אלטרנטיביים אשר מפיגים מתחים ומקנים תחושה של רוגע והעצמה, מסייעים רבות לתהליך הגמילה הפיזי והרגשי. אדם אשר עובר תהליך גמילה ושיקום נמצא תחת מתח רב, זהו עומס רגשי עצום על המערכות השונות ועל הגוף, ויש יתרון גדול בטיפולים כמו למשל הידרותרפיה או טיפולים באומנות המשולבים בתהליך זה.

לסיכומו של דבר

אין ספק כי בכל הנוגע להתמכרות לאלכוהול ודרכי הטיפול והגמילה ממנה, ישנה חשיבות רבה בבחירת מקום מקצועי אשר יוכל לסייע בתהליך הגמילה ולתת מענה לכל האספקטים הכרוכים בו, הן בפן הרפואי והן בפן הנפשי, תוך שמירה על אווירה אוהדת וחמה.

מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

מאמרים נוספים

מה צריך לדעת לפני שנכנסים למרכז טיפול לנ...
מכון גמילה הינו מקום בו עוזרים למטופלים לעבור תהליך גמילה שישחרר אותם מהתלות שלהם. וילה מטריקס הינה מרכז המספק מגוון התמכרויות שונות כגון, אלכוהול, סמים קשים או קלים, הפרעות אכילה, הימורים, אינטרנט, תחלואה כפולה והתמכרויות לתרופות מרשם. אז(...)
קרא עוד
מה כולל תהליך השיקום מהתמכרויות?
וילה מטריקס הינה מרכז גמילה מתקדם, אשר ממוקם במתחם אקסקלוסיבי, ומציע תהליך גמילה ושיקום מהתמכרויות שונות. מה כולל תהליך השיקום מהתמכרויות? בוילה מטריקס מאמינים כי כל אדם הוא שונה, ולפיכך, יש להתאים את אופי הטיפול אל צרכיו האישיים. מלבד זאת,(...)
קרא עוד
מה כולל תהליך הגמילה מסמים?
כל אדם הוא שונה וייחודי, ולכן גם תהליך גמילה מסמים הינו הליך אשר אמור להיות מותאם באופן אישי לצרכי האדם עצמו, כך מאמינים במרכז הגמילה הפרטי וילה מטריקס. מה כולל תהליך הגמילה מסמים במרכז וילה מטריקס? בוילה ניתן לקבל טיפול מגיל 18 ומעלה, כאשר(...)
קרא עוד

מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים