מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

גמילה מאלכוהול באשפוז

וילה מטריקס הינה מרכז גמילה פרטי אקסקלוסיבי, אשר מעניק טיפולי גמילה ושיקום להתמכרויות שונות, כגון גמילה מאלכוהול באשפוז וכדומה. במתחם המגורים המעוצב, האינטימי והביתי, מעניק הצוות המקצועי טיפולים שונים ממגוון תחומים, וזאת מתוך ההבנה כי כל אדם הוא שונה ויש להתאים לכל מטופל את הטיפול המתאים לו על פי צרכיו. בוילה מטריקס מרכז גמילה מאלכוהול מתבצע אבחון על מנת לזהות את שורש הבעיה אשר הובילה את האדם אל ההתמכרות, ולפי כך מותאם לו טיפול אישי מקיף.

מהי גמילה מאלכוהול באשפוז?

טיפול בהתמכרות לאלכוהול באשפוז מתאפיינת במספר אלמנטים, הנה כמה מהם:

  • תהליך של ניקוי האלכוהול מהגוף: לצורך הגמילה מהאלכוהול, יש הכרח לנקות את הגוף ממנו. בשלב זה עלול לחוות המטופל תסמיני גמילה מסוגים שונים, הכל כמובן ביחס למשך תקופת השימוש והכמויות אותן צרך האדם. בתהליך זה ישנו צורך בסיוע רפואי על מנת להקל ולטפל בתסמינים הפיזיולוגיים אשר חווה הנגמל.
  • אבחון מקור ההתמכרות: כאמור, יש לברר מהיכן נובע הצורך לשימוש באלכוהול, מכיוון שאיתור שורש הבעיה וטיפול בה יגדיל באופן משמעותי את הסיכויים של המכור להיגמל, ואף לא לשוב ולצרוך שוב אלכוהול.
  • טיפול רגשי: לאחר האבחון מטפלים במקור הכאב או הקושי אשר הובילו את האדם להתמכרות, ומלווים אותו ואת משפחתו בתהליך הגמילה הקשה והמאתגר. תהליך זה כולל מציאת דרכים חלופיות ובריאות להתמודד עם הכאב או הקושי בחייו של אותו אדם, וגם רכישת כלים מתאימים על מנת לצלוח כל מכשול שעלול לצוץ בעתיד ולהשפיע על המטופל ולהחזיר אותו אל ההתמכרות.
  • טיפולים תומכים: טיפולים אלטרנטיביים אשר מפיגים מתחים ומקנים תחושה של רוגע והעצמה, מסייעים רבות לתהליך הגמילה הפיזי והרגשי. אדם אשר עובר תהליך גמילה ושיקום נמצא תחת מתח רב, זהו עומס רגשי עצום על המערכות השונות ועל הגוף, ויש יתרון גדול בטיפולים כמו למשל הידרותרפיה או טיפולים באומנות המשולבים בתהליך זה.

לסיכומו של דבר

אין ספק כי בכל הנוגע להתמכרות לאלכוהול ודרכי הטיפול והגמילה ממנה, ישנה חשיבות רבה בבחירת מקום מקצועי אשר יוכל לסייע בתהליך הגמילה ולתת מענה לכל האספקטים הכרוכים בו, הן בפן הרפואי והן בפן הנפשי, תוך שמירה על אווירה אוהדת וחמה.

מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

מאמרים נוספים

שיטות גמילה מסמים
בעלי מקצוע רבים לוקחים חלק פעיל במסגרתן של שיטות גמילה מסמים, וכיום מקובל לטפל בתלות בגישה  מערכתית. וילה מטריקס הינו מרכז גמילה שמעניק שירותי טיפול על ידי צוות רב של אנשי מקצוע על מנת ליצור תוכנית טיפול המבוססת על צרכים קליניים. הצוות של ו(...)
קרא עוד
קרוסלת התמכרות: איך נגמלים ולא נופלים חז...
התמכרות משולה למחלה, ואף למחלה כרונית. וילה מטריקס, מרכז גמילה פרטי, נוסד מתוך ההבנה כי ההתמכרות הינה סימפטום של בעיה אחרת, ולא הבעיה עצמה, ולכן בוילה מספקים לנגמלים אפשרות לעבור תהליך גמילה ושיקום מהתמכרויות שונות, באווירה משפחתית, ובמתן ט(...)
קרא עוד
פסיכותרפיה גופנית עם נגמלים מסמים
בארץ, הטיפול הקונבנציונלי בעבור התמכרות לסמים כולל גמילה פיזית ולאחר מכן, טיפול התנהגותי, קוגניטיבי ודינמי. עם זאת נולד טיפול חדש המביא תוצאות גמילה מצוינות. טיפול זה הינו פסיכותרפיה גופנית עם נגמלים מסמים. המרכז לגמילה וילה מטריקס מיועד עב(...)
קרא עוד

מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים