מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  דינאמיקה קבוצתית וסדר יום

  חלק אינטגרלי מהטיפול הנו הסדר יום המורכב מחמש קבוצות לאורך היום. המשמעות הרבה הניתנת לקבוצות כמודל לפיתוח מיומנויות לחלוק תכנים עם אנשים מתמודדים נוספים וכך לחזק מחדש את היכולת להיות חלק מקשרים משמעותיים.
  נוסף על הטיפולים הקבוצתיים בהם המטופלים לומדים על עצמם דרך מטופלים אחרים, מרחיבים את יכולתם לאמפתיה וחמלה כלפי עצמם וכלפי האחר הם גם פוגשים מטפלים לשיחות פרטניות.
  יש סינכרון בין הטיפולים הפרטניים והטיפולים הקבוצתיים כך שניתנת לכל מטופל ההזדמנות להרחיב את ההכרות עם דפוסי התנהגות ורגשות דרך אינטראקציות מרובות.
  החיים בתוך המרכז טיפול מעצימים את היכולות של המטופלים על ידי הקפדה על סדר יום וזמנים. המטופלים נדרשים לקחת חלק בשגרה היומיומית הכוללת גם דאגה לסביבת החיים. הטיפולים ושילובם עם התיפקודים מחזירים מיומנויות לניהול חיים ואף מסייעים בהקניית כלים חדשים במטרה לבסס את השיקום העתידי.

  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   כללי נוספים
   קליניקה לטיפול רגשי
   קליניקה לטיפול רגשי מבית וילה מטריקס התמודדות עם נבכי החיים אינה פשוטה לרבים מאיתנו. אתגרים רגשיים כמו לחץ, דאגה ודיכאון יכולים לגרום לנו להרגיש חסרי אונים לפעמים. טיפול רגשי מועיל במצב זה. זהו משאב רב עוצמה לפיתוח מודעות עצמית, התמודדות עם(...)
   קרא עוד
   טיפול בהלומי קרב
   כיצד ניתן לבצע טיפול בהלומי קרב? אנשים רבים מכירים את המושג הלם קרב כסוג של הפרעת דחק פוסט-טראומטית שחיילים עלולים לפתח לאחר שהם עדים או עוברים אירועים הרסניים בזמן שהם משרתים את ארצם בצבא. כמו הפרעת דחק פוסט טראומטית (PTSD), הלם קרב הוא תג(...)
   קרא עוד
   מרכז יום לטיפול בהתמכרויות
   מרכז יום לטיפול בהתמכרויות וילה מטריקס תוכניות טיפול בהתמכרות לסמים מגיעות בכל הצורות והסוגים, אך הן תמיד חולקות קבוצה משותפת של עקרונות ונהלים המסייעים למטופלים להתגבר על ההתמכרויות שלהם. רוב מרפאות הטיפול מספקות פעילויות וטיפולים כאלה כחל(...)
   קרא עוד
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים