מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  דינאמיקה קבוצתית וסדר יום

  חלק אינטגרלי מהטיפול הנו הסדר יום המורכב מחמש קבוצות לאורך היום. המשמעות הרבה הניתנת לקבוצות כמודל לפיתוח מיומנויות לחלוק תכנים עם אנשים מתמודדים נוספים וכך לחזק מחדש את היכולת להיות חלק מקשרים משמעותיים.
  נוסף על הטיפולים הקבוצתיים בהם המטופלים לומדים על עצמם דרך מטופלים אחרים, מרחיבים את יכולתם לאמפתיה וחמלה כלפי עצמם וכלפי האחר הם גם פוגשים מטפלים לשיחות פרטניות.
  יש סינכרון בין הטיפולים הפרטניים והטיפולים הקבוצתיים כך שניתנת לכל מטופל ההזדמנות להרחיב את ההכרות עם דפוסי התנהגות ורגשות דרך אינטראקציות מרובות.
  החיים בתוך המרכז טיפול מעצימים את היכולות של המטופלים על ידי הקפדה על סדר יום וזמנים. המטופלים נדרשים לקחת חלק בשגרה היומיומית הכוללת גם דאגה לסביבת החיים. הטיפולים ושילובם עם התיפקודים מחזירים מיומנויות לניהול חיים ואף מסייעים בהקניית כלים חדשים במטרה לבסס את השיקום העתידי.

  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   כללי נוספים
   שיקום פסיכיאטרי
   שיקום בבריאות הנפש לוקח זמן להחלים ממחלת נפש, וזה הדבר החשוב ביותר שיש לזכור כשאתם מתחילים את דרככם בתהליך שיקום בבריאות הנפש. סביר להניח שההחלמה תיקח זמן, בהתחשב בהתפרצות ההדרגתית של בעיות נפשיות כולל דיכאון, חרדה ומחלות נפש אחרות, אשר יכו(...)
   קרא עוד
   חלופת אשפוז פסיכיאטרי
   חלופת אשפוז פסיכיאטרי - במה מדובר? כאשר אנשים מבקשים את עזרה בעקבות מצב נפשי ירוד, חלקם רוצים לדעת כיצד הם יכולים להשתמש במסגרת חלופת אשפוז פסיכיאטרי כדי להתמודד בצורה טובה יותר או מהר יותר  עם משבר נפשי. אנשים החווים בעיות נפשיות כגון דכאו(...)
   קרא עוד
   טיפול נפשי
   למה לפנות אל טיפול נפשי? ללכת לטיפול אולי ירגיש כמו עבודה במשרה מלאה, אבל תאמינו או לא, זה יהיה שווה את זה. אתם לא יכולים שלא לחוות תוצאות טובות בכל פעם שאתם עובדים על עצמכם כדי לשפר את חייכם, וזו הסיבה שטיפול בבריאות הנפש כל כך מספק. האם א(...)
   קרא עוד
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים