מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

דינאמיקה קבוצתית וסדר יום

חלק אינטגרלי מהטיפול הנו הסדר יום המורכב מחמש קבוצות לאורך היום. המשמעות הרבה הניתנת לקבוצות כמודל לפיתוח מיומנויות לחלוק תכנים עם אנשים מתמודדים נוספים וכך לחזק מחדש את היכולת להיות חלק מקשרים משמעותיים.
נוסף על הטיפולים הקבוצתיים בהם המטופלים לומדים על עצמם דרך מטופלים אחרים, מרחיבים את יכולתם לאמפתיה וחמלה כלפי עצמם וכלפי האחר הם גם פוגשים מטפלים לשיחות פרטניות.
יש סינכרון בין הטיפולים הפרטניים והטיפולים הקבוצתיים כך שניתנת לכל מטופל ההזדמנות להרחיב את ההכרות עם דפוסי התנהגות ורגשות דרך אינטראקציות מרובות.
החיים בתוך המרכז טיפול מעצימים את היכולות של המטופלים על ידי הקפדה על סדר יום וזמנים. המטופלים נדרשים לקחת חלק בשגרה היומיומית הכוללת גם דאגה לסביבת החיים. הטיפולים ושילובם עם התיפקודים מחזירים מיומנויות לניהול חיים ואף מסייעים בהקניית כלים חדשים במטרה לבסס את השיקום העתידי.

מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

כללי נוספים
המגורים
המרכז ממוקם בהרצליה, בתוך וילה פרטית מבודדת, המאפשרת למטופל לחוות חוויה טיפולית ייחודית ברמה גבוהה ובתנאים אקסקלוסיביים. הוילה כוללת בריכה , ג׳קוזי, שולחן סנוקר, טניס שולחן, חדר כושר, חדרים זוגיים/ ואו סוויטות ליחד ... לכל החדרים שירותים ומ(...)
קרא עוד
צוות מטפלים רב תחומי
המטפלים בצוות מגיעים מדיסצפלינות מגוונות כך שניתנת ההזדמנות לכל מטופל לקבל טיפולים ביניהם פסיכודרמה, nlp, טיפול באמנות, פסיכותרפיה, הידרותרפיה dbt וכו׳. כל מטופל מקבל בין 3-4 טיפולים בשבוע בהתאם לצורך. הטיפולים השונים מאפשרים לגעת בהיבטים ש(...)
קרא עוד
תוכניות שיקום
התוכנית מבוססת על צירוף שיטות מקובלות ושיטות אלטרנטיביות לטיפול בהתמכרות, כשדגש מיוחד מיושם על שילוב של תוכניות טיפול אינדיווידואליות בתוך תוכנית הטיפול הקבוצתית. המחקרים האחרונים בתחום הטיפול בהתמכרות ובפסיכיאטריה העלו, כי ישנה תלות ישירה(...)
קרא עוד
מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים