מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

דינה רובינס- דקל, מטפלת בNLP- וSE

 

דינה רובינס- דקל, מטפלת במטריקס מזה 8 שנים. ילידת ארה"ב, עלתה לארץ ב1971. למדה תואר שני בבריאות הציבור (MPH), מטפלת ומלמדת NLP ודמיון מודרך יותר מ20 שנה ועוסקת מוסמכת בשיטת ה –SE  (Somatic experiencing)
מתמחה בטיפול בטראומה, עיבוד אבל ואובדן.

הטראומה לעיתים קרובות גורמת לשבר באמון מול העולם וההתמודדות של האדם בחיים היא לא פשוטה. יחד עם זאת אני מאמינה שההחלמה והצמיחה במקרים של פוסט טראומה, הן אפשריות ומביאות איתן תחושת משמעות חדשה.

מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

הצוות שלנו נוספים
סנדי חדיד- עובדת סוציאלית
עובדת סוציאלית עם שנים של ניסיון בתחום ההתמכריות  בוגרת תואר עבודה סוציאלית אוניברסיטת חיפה. התמחות בהתמכרויות. הכשרה בקהילת הדרך, דרך אריאלה. 
קרא עוד
ורד מטפלת ב cbt
ורד בעלת תואר ראשון ושני בתחום החינוך המיוחד ובעלת תעודת הסמכה של מטפלת cbt מאוניברסיטת בר אילן. מנחת קבוצות הורים וילדים. מגיעה מתחום החינוך,עבדה במשרד החינוך בתפקידי מפתח שנים רבות. פיתחה והטמיעה תכניות לאוכלוסיות מאתגרות ומיוחדות.
קרא עוד
ורד פישמן – מטפלת באומנות ופסיכוטרפיסטית...
  בעלת תואר ראשון באומנות באוניברסיטת תל אביב, ותואר שני בטיפול באמנות בלסלי קולג׳ . תוך כדי התחלתי לעבוד במרכז גמילה וילה מטריקס. במטריקס השתלבתי בתפקיד של מנחת קבוצות אמנות ותוך כדי לימודי הטיפול התחלתי לשלב גם את הפאן הטיפולי. אני עובדת(...)
קרא עוד
מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים