מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

הידרותרפיה

טיפול במיים משמש כבר שנים לטיפול במחלות ובעיות פיזיות ורגשיות, בוילה מטריקס אנו משתמשים בשיטת טיפול בשם ״וואטסו״ שיטת טיפול זו מורכבת מעקרונות ההידרותרפיה והשימוש במיים ככלי וכן מעקרונות הלקוחים משיטת השיאצו. השילוב של התנועה במיים יחד עם המגע והלחיצות של השיאצו מאפשרים למטופל לחזור לסביבה הבטוחה של הרחם ועל ידי גירוי נקודות לחיצה לשחרר רגשות בזרימה חופשית ועקבית.

לאורך כל הטיפול המטופל צף בעזרת עזרים ותמיכה של המטפל על פני המיים כאשר עיניו עצומות ואוזניו נמצאות מתחת לפני המיים, בעזרת תנועות המיים השרירים נמתחים ועמוד השדרה הופך להיות גמיש יותר וכך בשילוב תנועות עירסול של המטפל מתאפשרת כניסה למצב הרפייתי, הן גופני והן רגשי, עמוק.

הטיפול בוואטסו למכורים מסייע רבות לעבוד על דפוסי חשיבה והתנהגות האופייניים למחלת ההתמכרות כגון: שחרור דפוסי שליטה, התמסרות ומתן אמון, עבודה על שחרור כעסים, טכניקות הרגעה, שחרור סימפטומים פוסט טראומטיים, שחרור כאבים פיזיים ופסיכוסומטיים ועוד. התנועות ותוכנית הטיפול נבנים באופן אישי לכל מטופל על מנת לתת מענה לצרכים הייחודיים שלו.

מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

כללי נוספים
12 הצעדים
      טיפול בשיטת הצעדים מכוון להכרת והכלת כל רבדי הנפש והמורכבות שלה. הטיפול מקנה כלים הכרתיים שבעזרתם יבנו את מערכת ההבנה העצמית שלהם. תהליך הצמיחה הוא אישי ולא ניתן להעתיק ממסעה של נפש אחרת. אין לנו שליטה על המצאות החיצוני(...)
קרא עוד
טיפול בכתיבה
סדנת כתיבה לנפש / מיכל פיקרסקי   למה כתיבה? כי כולנו כותבים ובזמן מצוקות אנחנו כותבים לפעמים יותר. לא תמיד אנחנו מעלים על הכתב, אבל כל אחד מאתנו מוצא את עצמו כותב לעצמו את סיפור חייו, את הנרטיב שלו. גם מי שמעולם לא כתב, יכול לכתוב. אם אנחנו(...)
קרא עוד
פסיכודרמה
״פסיכודרמה היא דרך לתרגל את החיים בלי להענש על טעויות / ז. מורנו״ פסיכודרמה הינה שיטת טיפול מבוססת פעולה . בפסיכודרמה עוברים ממרחב של ״לדבר על הדברים״ אל מרחב של לפעול את הדברים ולהביא אותם לחיים על ידי מגוון טכניקות וכלים. הפסיכודרמה מאפשר(...)
קרא עוד
מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים