מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  התמכרות שמתחילה מצורך תמים

  תרופות הן כנראה בין ההמצאות הגאוניות ביותר של האנושות. כשמשהו מפריע או מכאיב, אפשר לקחת תרופה והכל יעבור ויישכח כך שנוכל להמשיך בשגרת היום. הבעיה מתחילה כשלאדם יש נטייה טבעית להתמכרות, וככל שישתמש יותר, כך עלול לפתח התמכרות לתרופות מרשם ולעתים גם במסווה של צורך אמיתי. הרי בתרופות הללו ישנם חומרים בעלי השפעה חיובית מעבר להפגת הכאב – הן מרגיעות, תורמות לריכוז לעתים ובכלל, משפיעות לטובה. מובן שתלות בתרופות מרשם היא אינה חיובית בשום צורה, כך שכניסה לתהליך גמילה תהיה הכרחית. וילה מטריקס הינה אחד ממרכזי הגמילה המובילים בארץ ובעולם, עם מגוון רחב של טיפולים ומסלולי גמילה מתרופות, סמים, אלכוהול ועוד.

  התמכרות לתרופות מרשם שמתחילה בדרך כלל מצריכה לא מזיקה

  באופן טבעי, התמכרות לתרופות מרשם מתחילה בדרך כלל משימוש בתרופה בשל צורך רפואי ממשי וקיים. למשל, כדי להתגבר על כאבים או טיפול רפואי של ממש. במצבים של חוסר שליטה או תשומת לב, הדבר עלול להפוך לתלות של ממש בתרופות עד כדי התמכרות, כשלרוב מדובר בתרופות ממשפחת האופיואידים. תרופות אלו משמשות לשיכוך של כאבים בדרגה בינונית עד חמורה, ואף לטיפול במצבים רפואיים אחרים. חסרונן העיקרי של התרופות הללו טמון בעובדה שלעתים הן עלולות לגרום להתמכרות, בעיקר בשימוש ממושך. ההגדרה לשימוש מזיק בתרופות מתחיל כשאלו נצרכות שלא לפי הוראות הרופא ו\או לצרכים שאינם רפואיים.

  איך מתרחש התהליך?

  בדרך כלל כשמדובר בשימוש מתמשך, יעילות התרופה לעתים פוחתת ככל שעובר הזמן. במצב כזה, המטופל לעתים יגדיל את המינון בכדי להשיג את אותה תחושת הקלה. התמכרות לתרופות מרשם מתרחשת כאשר באותו מינון מקורי, מופיעים תסמיני גמילה והמטופל ממש תלוי – רגשית ופיזיולוגית, בתרופה המדוברת. ללא פיקוח רפואי הסיטואציה עלולה להידרדר במהירות, כך שהמטופל יהיה חייב לעבור תהליך גמילה של ממש. את תהליך הגמילה היעיל ניתן לעבור אצל וילה מטריקס – מרכז גמילה פרטי בעל שורת הצלחות מוכחות בארץ ובעולם, בסיוע וליווי מכורים לתרופות שהבינו שהם חייבים לקחת את חייהם בידיים ולהשתחרר סוף סוף מהחומר הממכר.

  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   מאמרים נוספים
   גמילה לא קלה
   תהליכי גמילה הם אף פעם לא פשוטים, גם כשמדובר על גמילה מקנאביס שבמחשבה ראשונה ודאי נתפסת כמו אחד מתהליכי הגמילה הקלילים יותר בעולם הסמים, בשל העובדה שהסם מוגדר כ'קל' בלבד. למעשה, ההפך הוא הנכון. ההגדרה הזו של 'סמים קלים' היא מתעתעת שכן התמכר(...)
   קרא עוד
   מצליחים להיגמל מהדפוס ההרסני
   הימורים נראים בהתחלה כמו משחקים נחמדים, בהם אתם בסך הכל מפקידים את המזל שלכם ביד הגורל ומקווים לטוב. בין אם מדובר במשחקי הימורים בהם לוקחים חלק אנשים אחרים או הימורים של אדם נגד מכונה, לעתים הדרך להתמכרות היא מהירה, ומה הפלא? על יוקר המחייה(...)
   קרא עוד
   מלכודת שיכולה לתעתע
   כשמדברים על סמים, בדרך כלל כמעט לא נעשית החלוקה הזו בין סמים קלים וקשים, לפחות לא עד שיורדים לשורש העניין ומתעמקים בכך. השאלה שנשאלת תמיד בהקשר הזה, הוא בנושא גמילה מסמים קלים ועד כמה היא שונה מכל גמילה אחרת, בעיקר מסמים קשים שידועים ביכולו(...)
   קרא עוד
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים