מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  התמכרות שפוגעת ברבדים שונים בחיים

  עד לפני זמן מה, צריכת קנאביס נחשבה בעיקר להרגל המזוהה עם נתחים מאוד ספציפיים באוכלוסייה, בדרך כלל בשוליים שלה. בשנים האחרונות, הפך ההרגל לנפוץ יותר ויותר, כמעט למיינסטרים בעולם ובישראל בפרט. על השאלה האם מדובר בהרגל חיובי או שלילי, לא ננסה לענות כאן מכיוון שהדעות קיצוניות לשני הכיוונים, והתשובה תלויה בהרבה מאוד גורמים. במאמר זה, נרחיב אודות התמכרות לקנאביס ועל ההשלכות הנלוות לכך. במרכזי גמילה כגון וילה מטריקס תמצאו מגוון רחב של מסלולים, המותאמים כל אחד למכורים וצרכיהם האישיים.

  שני צידי המטבע

  עבור לא מעט צרכני קנאביס, מדובר בהרגל לא מזיק שאף מצליח לשפר היבטים שונים בחייהם; הוא מסייע להם להירגע לאחר יום עבודה קשה, להתרכז, לתפקד טוב יותר. בצד השני של הסקאלה ישנם אלו שנהנים מאותם יתרונות, אך הפכו תלויים בהם, כלומר ממש פיתחו התמכרות לקנאביס ולתכונותיו הנפלאות. ההתמכרות הזו, עלולה להשפיע לרעה על תחומים בחייהם כמו התנהלות בעבודה, אחריות כלפי המשפחה ועוד. אם נרצה, ניתן להשוות את ההתמכרות הזו לשתיית אלכוהול; במידה והאדם צורך את הטיפה המרה רק מידי פעם ובאופן נשלט, הרי שלא מדובר בפעולה מזיקה. מצד שני, כשאדם צריך את האלכוהול בכדי לתפקד ביום יום שלו, כאן כבר מדובר במדרון חלקלק והדרך להתמכרות היא מהירה.

  פגיעה באספקטים שונים בחיים

  בשורה התחתונה, התמכרות לקנאביס בהחלט עלולה לפגוע ביכולת להשיג יעדים ומטרות, להצליח לכבוש פסגות שהאדם מכוון אליהן. צריכה מרובה של קנאביס אף עלולה לפגוע בהתפתחות האישית ובמוטיבציה, שכן היא גוררת את האדם למנוחה ורביצה, תחושת אופוריה שלעתים גורמת לו להזניח את חובותיו. מי שנוטה להתמכרות, ייפול לכך מהר מאוד. כאן נכנסים לתמונה המומחים של וילה מטריקס שישמחו להציע ליווי מקצועי, קשוב ומכיל של כל אדם שזקוק לעזרה ביציאה ממעגל ההתמכרות, בכדי לחזור כמה שיותר מהר לשגרה. אין ספק שהקנאביס עלול לתעתע שכן הוא נמצא ממש על התפר שבין חיובי לשלילי, אך בסופו של דבר יש לזכור שהכל ומתחיל ונגמר בנטיותיו הטבעיות של האדם.

   

   

  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   מאמרים נוספים
   גמילה לא קלה
   תהליכי גמילה הם אף פעם לא פשוטים, גם כשמדובר על גמילה מקנאביס שבמחשבה ראשונה ודאי נתפסת כמו אחד מתהליכי הגמילה הקלילים יותר בעולם הסמים, בשל העובדה שהסם מוגדר כ'קל' בלבד. למעשה, ההפך הוא הנכון. ההגדרה הזו של 'סמים קלים' היא מתעתעת שכן התמכר(...)
   קרא עוד
   לא מהמרים על החיים
   הימורים הם כנראה בין הפעולות המתעתעות ביותר בעולם. הרי זה תמיד מתחיל בקטן ולא מזיק, משחק קצר עם החבר'ה, או סיבוב בקזינו בחו"ל רק בשביל להתנסות. אחרי הצלחה או שתיים, אתם מרגישים שהמזל לצידכם וששום דבר לא יכול לעצור בעדכם, אז אתם ממשיכים להמר(...)
   קרא עוד
   הצלחה בתהליך הגמילה תלויה בכם ובסביבה
   זה מתחיל בקטן; פעולה שגורמת לאדם להרגיש טוב למשך זמן קצר. האדם זוכר את התחושה המצוינת הזו ורוצה לחזור עליה, כך הוא חוזר על אותה פעולה שגרמה להרגשה הטובה. הבעיה היא שלעתים מדובר בפעולה הרסנית שטובה לאדם רק לרגע, ולטווח הארוך יש לה השפעות שלי(...)
   קרא עוד
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים