מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  חלופת אשפוז פסיכיאטרי

  חלופת אשפוז פסיכיאטרי – במה מדובר?

  כאשר אנשים מבקשים את עזרה בעקבות מצב נפשי ירוד, חלקם רוצים לדעת כיצד הם יכולים להשתמש במסגרת חלופת אשפוז פסיכיאטרי כדי להתמודד בצורה טובה יותר או מהר יותר  עם משבר נפשי. אנשים החווים בעיות נפשיות כגון דכאון, חרדה, מחשבות אובדניות, הפרעת דחק פוסט טראומטית, לעתים קרובות מוצאים את עצמם זקוקים לסיוע חיצוני כדי למצוא שוב את הדרך להמשיך לחיות באופן נורמטיבי. חלקם דורשים מערך טיפולי, אישפוז ותמיכה וליווי גם לאחר האשפוז. 'וילה מטריקס' מספקים את כל המערכת הנדרש כדי לתמוך המטופלים הזקוקים לסיוע נפשי בעקבות משבר, ומאפשרים להם לקבל את כל הטיפולים ללא הצורך באשפוז בבית חולים פסיכיאטרי.

  הצוות המקצועי המרכיב את המערך של חלופת אשפוז פסיכיאטרי

  כחלק מהמערך של חלופת אשפוז פסיכיאטרי, צוות המטפלים הבכיר של 'וילה מטריקס' פועל יחד כצוות רב מערכתי. פסיכיאטרים מומחים בעלי ניסיון משמעותי בניהול משברים, פסיכותרפיסטים מומחים, פסיכולוגים קליניים ומומחים נוספים. כולם בצוות עובדים יחד בצורה חלקה, כולל הרופאים, הפונה ויקיריו. אנשי מקצוע במהלך הטיפול מסוגלים לזהות טוב יותר את צרכי הטיפול וליצור תוכנית טיפול מדויקת עבור המטופלים כאשר הם עובדים בצוותים רב מערכתיים המאפשרים להם ללמוד על התנאים הייחודיים של המטופלים, משפחותיהם וקהילותיהם. הכל נעשה מתוך תקווה שהמטופל ויקיריו יצליחו לזהות טוב יותר את האתגרים, לקבל תובנה עליהם ולמצוא פתרונות להתמודד איתם באמצעות הטיפול. הדרישות והיעדים הטיפוליים הייחודיים של כל מטופל מובילים לפיתוח תוכנית הטיפול האישית שלו.

  הערך של השתתפות המשפחה בתהליך ההחלמה ממשבר נפשי

  תוצאות בטיפול במצבו הרגשי של האדם טובות ומהירות יותר כאשר הטיפול הנפשי מלווה במסגרת משפחתית תומכת ומכילה, כך עולה ממחקרים רבים. השתתפות המשפחה בטיפול מוערכת מאוד בתהליך ההחלמה. קרובי משפחתו הקרובים ביותר של האדם הם בעלי הידע המעמיק ביותר על אישיותו, לרבות דברים שהוא אוהב, תגובותיו והרגליו. במקביל לכך שהיא מסייעת לצוות המטפל במעקב אחר מה שהמטופל צריך, מעורבות בני משפחה בכל שלב, עדכון ושילובם במסגרת הטיפול מסייעת למטופל להיחלץ מהמשבר אליו הוא נקלע. זקוקים לסיוע נפשי? אל תוותרו על האפשרות שלכם לקבל את הטיפול הטוב ביותר! חייגו עכשיו אל 'וילה מטריקס'.

  חלופות אשפוז

  חלופות אשפוז

  האם יש סיכוי גבוה יותר לחלות אם אתם מתאשפזים בבית חולים? האם אדם הסובל מבעיות נפשיות חמורות, כמו חרדה חמורה, פסיכוזה או דיכאון רציני, באמת ירוויח מהאורות הבוהקים, החלוקים הסטריליים ומיטות בית החולים הצפופות? ישראל ראתה בשנים האחרונות את יעילותן של חלופות אשפוז, כל אחת מהן מציעה התייחסות שונה במקצת לאותה בעיה. למטופלים הנמצאים במשבר ובמצוקה יש גישה לסוג חדש של טיפול הודות לאפשרויות הללו. בית מאזן מאפשר למטופלים לקבל את כל הטיפולים הדרושם להם, תחת השגחה צמודה של צוות מקצועי, אבל באווירה בייתית ונעימה, ללא שום זכר לבית חולים. המטרה היא לא להתמקד רק במחלה ובאדם החולה, אלא להדגיש את כל התכונות החיוביות של המטופל כמו גם את כישוריו ויכולותיו, כדי שניתן יהיה לחזק את כוחותיו בהתמודדות מול המחלה. במאמץ לסייע לאדם הנאבק במחלות נפש, לגרום לו להרגיש ראוי, שווה ומוכשר, בית מאזן 'וילה מטריקס' שואפים לצמצם את מספר האשפוזים החוזרים למוסדות פסיכיאטרים כדי להעניק למטופלים כלים ומיומנויות שיעזרו להם להשתלב באופן נורמטיבי בחברה.

  איך מרגישות חלופות אשפוז של בית מאזן?

  יחד עם התחושה והאווירה של בית, המראה החיצוני של חלופות אשפוז שונה באופן קיצוני מזה של בית חולים. בית מגורים מסביר פנים ונוח בו הדיירים משתתפים באופן פעיל בכל תחומי חיי היום יום, לרבות אך לא רק הכנת הארוחה, עיצוב החללים, ניקיון ועוד. כולם, החל ממדריכים ועד דיירים, זוכים ליחס שווה ומכבד. בבית המאזן, הרעיון שאדם הוא חלק בלתי נפרד מרשת של דינמיקה חברתית הקשורה זו בזו, עם תחושת הערך העצמי שלו בהתייחסות לחברה בכללותה, מולידה דינמיקה חברתית בריאה שבאה לעזור למטופלים להתמודד עם הקשיים הנפשיים שלהם.

  מחלת נפש היא אינה מחלה כרונית

  בעוד שבתי האיזון אכן מספקים גישה לטיפול רפואי, זה לא נחשב לטיפול ראשוני אלא כטיפול משלים. בסך הכל, האישיות של האדם היא מה שמודגש, ולא המחלה הספציפית. חלופות אשפוז מאפשרות למטופל להשלים עם עיה או משבר של בריאות הנפש ולהתמודד איתן באופן מותאם אישית. הצוות המקצועי של 'וילה מטריקס' רואה מעבר למחלה של המטופל, אל גם את אופיו ונפשו, ובהתאם לכך מתאימים עבורו את הטיפול הטוב ביותר. לפרטים נוספים צרו קשר עם 'וילה מטריקס'.

  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   שירותים נוספים
   שיקום פסיכיאטרי
   שיקום בבריאות הנפש לוקח זמן להחלים ממחלת נפש, וזה הדבר החשוב ביותר שיש לזכור כשאתם מתחילים את דרככם בתהליך שיקום בבריאות הנפש. סביר להניח שההחלמה תיקח זמן, בהתחשב בהתפרצות ההדרגתית של בעיות נפשיות כולל דיכאון, חרדה ומחלות נפש אחרות, אשר יכו(...)
   קרא עוד
   טיפול נפשי
   למה לפנות אל טיפול נפשי? ללכת לטיפול אולי ירגיש כמו עבודה במשרה מלאה, אבל תאמינו או לא, זה יהיה שווה את זה. אתם לא יכולים שלא לחוות תוצאות טובות בכל פעם שאתם עובדים על עצמכם כדי לשפר את חייכם, וזו הסיבה שטיפול בבריאות הנפש כל כך מספק. האם א(...)
   קרא עוד
   בית מאזן
   בית מאזן פרטי קיום בריא ומאושר תלוי בשמירה על נפש שלכם במצב מעולה. יציבות נפשית ורגשית היא היכולת להתמודד עם העליות והמורדות של החיים מבלי לתת להם ללהוריד אתכם מהמסלול שלכם להצלחה. למציאת איזון נפשי יש כמה יתרונות, אבל אולי המשמעותי ביותר ה(...)
   קרא עוד
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים