מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  טיפול בחרדה חברתית

  מה השלב הראשון כדי להתחיל טיפול בחרדה חברתית?

  עד כמה אתם מפחדים מדעות של אחרים עליכם? כשאתם ליד אנשים אחרים, אתם מרגישים נבוכים? האם חרדה חברתית גורמת לכם להימנע ממפגש עם אנשים חדשים? מישהו עלול לסבול מהפרעת חרדה חברתית אם הוא חש כך במשך שישה חודשים לפחות ואם זה מפריע ליכולת שלו לבצע מטלות יומיומיות, כגון אינטראקציה עם עמיתים לעבודה או חברים לכיתה. אנשים עם הפרעת חרדה חברתית סובלים מפחד משתק ובלתי נשלט ממה שאנשים אחרים חושבים עליהם. העבודה, הלימודים והיבטים אחרים של חיי היומיום עשויים להיות מושפעים מהפחד הזה. זה גם יכול לעכב את היכולת שלכם ליצור ולשמור על חברויות. יש תקווה: טיפול בחרדה חברתית זמין עכשיו בוילה מטריקס.

  איך ניתן להסביר הפרעת חרדה חברתית?

  צורה נפוצה אחת של חרדה היא הפרעת חרדה חברתית. בדיבור בפני קהל, מפגש עם אנשים חדשים, היכרויות, ראיונות עבודה, מענה לשאלות במוסד לימודי או אינטראקציה עם קופאיות בחנויות- אדם עם הפרעת חרדה חברתית עלול לחוות תסמינים של חרדה או פחד עקב סיטואציות שהם עלולים לעמוד בפניהם. מצבים חברתיים אופייניים, כמו אכילה או שתייה בפומבי או שימוש בשירותים ציבוריים, יכולים גם לעורר חרדה או אימה אם אדם חושש להיות נבוך, נשפט או דחוי.

  אנשים הסובלים מהפרעת חרדה חברתית חווים פאניקה משתקת ובלתי נשלטת בכל פעם שהם נמצאים במסגרת חברתית. האימה הזו עלולה למנוע מאנשים מסוימים לעשות פעילויות כמו ללכת לעבודה או לבצע פעולות פנאי. תסמינים של הפרעת חרדה חברתית, המתבטאים לעתים קרובות בילדות המאוחרת, כוללים אימה כללית מאירועים חברתיים ואינטראקציות וכן עלייה ניכרת בביישנות. פער מגדרי זה בולט במיוחד בקרב צעירים ובני נוער, כאשר הוא משפיע יותר על נשים מאשר גברים. כשהפרעת חרדה חברתית לא מטופלת, היא יכולה להימשך עשרות שנים, אם לא כל החיים.

  טיפול בחרדה חברתית: מהי הדרך הטובה ביותר?

  הזמינו פגישת ייעוץ בוילה מטריקס אם אתם חושבים שאתם יכולים לסבול מהפרעת חרדה חברתית. כדי לשלול בעיות שאינן קשורות להפרעה המדוברת, רופא יבצע מספר בדיקות לאחר בדיקת ההיסטוריה הרפואית שלכם. אבחון נכון, שנעשה על ידי מומחה מיומן הוא נקודת ההתחלה לכל תוכנית טיפול בחרדה חברתית מוצלחת.

  גישה פופולרית אחת לטיפול בהפרעת חרדה חברתית היא טיפול קוגניטיבי התנהגותי (CBT), סוג של פסיכותרפיה שנתמכת היטב על ידי מחקרים. אתה יכול ללמוד דרכים חדשות של חשיבה, התנהגות ותגובה לאירועים מלחיצים באמצעות טיפול קוגניטיבי התנהגותי (CBT). אם אתם מזהים תסמינים המרמזים על הפרעת חרדה חברתית, אל תהססו ליצור קשר עם וילה מטריקס.

  טיפול בחרדה CBT

  טיפול בחרדה CBT

  בעולם, צורת הטיפול הפופולרית ביותר היא טיפול קוגניטיבי התנהגותי (CBT), שהופיע בשנות ה-60 וה-70. כשיטת טיפול, CBT עוזר להרבה אנשים להתמודד עם מגוון קשיים ובעיות, ומטפלים יכולים להשתמש בו למגוון מצבים שונים, אפילו בתור טיפול בחרדה CBT. גם בוילה מטריקס אחת השיטות היעילות ביותר לטיפול בהפרעות והתמכרויות היא CBT.

  מה הוא טיפול קוגניטיבי התנהגותי?

  טיפול קוגניטיבי התנהגותי (CBT) הוא גישת טיפול בבריאות הנפש המתמקדת בדיבור על דברים. הנחת היסוד שעליה הוא בנוי הוא הקשר מחשבתי-התנהגותי. CBT מסייע לאנשים לזהות ולהתגבר על דפוסים נפשיים רעים המשפיעים על מעשיהם. טיפול בשיטת ממוקדת פתרון זו מורכב בדרך כלל ממספר קבוע מראש של פגישות.

  הבנת הרעיונות של האדם וכיצד הם משפיעים על ההתנהגות היא המפתח ליעילות של טיפול התנהגותי קוגניטיבי. צעד ראשוני מכריע הוא הבנה של דפוסים נפשיים הקיימים כיום. לאחר מכן, המטפל יכול לסייע בשני השלבים הבאים לעצב צורת מחשבה ופעולה שונה למצבים המפעילים אתכם לרעה.

  טיפול בחרדה CBT – מתי CBT הכי שימושי?

  CBT היה יעיל בטיפול בהרבה סוגים שונים של מחלות נפש. כמה מהבעיות הרפואיות הנפוצות ביותר בהן היא עוזרת הן:

  דיכאון- אחד הטיפולים הפופולריים ביותר לדיכאון כיום הוא טיפול קוגניטיבי התנהגותי (CBT). על מנת להקל על דיכאון, הטיפול כרוך בזיהוי מחשבות שליליות והחלפתן במחשבות הגיוניות ומציאותיות יותר.

  זה גם מסייע בזיהוי של כל שינוי בהתנהגות שעלול להעלות את מצב הרוח שלכם. אנשים הסובלים מדיכאון, למשל, מתקשים לקום מהמיטה בבוקר, והם מבודדים את עצמם מאחרים ומהדברים שהם פעם אהבו. ניתן להרגיש יותר בנוח לבצע התאמות לחלקים אלה בחיים בעזרת טיפול CBT.

  חרדה- אחת הדרכים הטובות ביותר להתמודד עם חרדה היא שימוש בטיפול קוגניטיבי התנהגותי (CBT). צורות רבות של חרדה, כולל פוביות, חרדה חברתית והפרעת פאניקה, יכולות למצוא הקלה בעזרת טיפול בחרדה CBT. כאשר מדובר בטיפול בחרדה, המרכיב המאתגר המחשבתי של טיפול התנהגותי הוא חיוני. עיוותים קוגניטיביים, כמו התקבעות בתרחיש הגרוע ביותר, אשמים לעתים קרובות בתחושת האימה המוגזמת. חשיפה מדורגת היא מרכיב התנהגותי שכיח בטיפול קוגניטיבי התנהגותי (CBT) בחרדה. זה מצריך התמודדות עם החששות שלכם צעד אחד בכל פעם, במקום הימנעות מהם.

  אם אתם סובלים מחרדה שמשתקת אתכם, וזקוקים לסיוע מקצועי, וילה מטריקס הם הכתובת עבורכם!

  טיפול בחרדה CBT - מתי CBT הכי שימושי?

  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   שירותים נוספים
   קליניקה לטיפול רגשי
   קליניקה לטיפול רגשי מבית וילה מטריקס התמודדות עם נבכי החיים אינה פשוטה לרבים מאיתנו. אתגרים רגשיים כמו לחץ, דאגה ודיכאון יכולים לגרום לנו להרגיש חסרי אונים לפעמים. טיפול רגשי מועיל במצב זה. זהו משאב רב עוצמה לפיתוח מודעות עצמית, התמודדות עם(...)
   קרא עוד
   טיפול בהלומי קרב
   כיצד ניתן לבצע טיפול בהלומי קרב? אנשים רבים מכירים את המושג הלם קרב כסוג של הפרעת דחק פוסט-טראומטית שחיילים עלולים לפתח לאחר שהם עדים או עוברים אירועים הרסניים בזמן שהם משרתים את ארצם בצבא. כמו הפרעת דחק פוסט טראומטית (PTSD), הלם קרב הוא תג(...)
   קרא עוד
   מרכז יום לטיפול בהתמכרויות
   מרכז יום לטיפול בהתמכרויות וילה מטריקס תוכניות טיפול בהתמכרות לסמים מגיעות בכל הצורות והסוגים, אך הן תמיד חולקות קבוצה משותפת של עקרונות ונהלים המסייעים למטופלים להתגבר על ההתמכרויות שלהם. רוב מרפאות הטיפול מספקות פעילויות וטיפולים כאלה כחל(...)
   קרא עוד
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים