מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

טיפול גמילה מאלכוהול

אנשים רבים אוהבים לשתות משקאות אלכוהוליים באירועי חברתיים או בסופי השבוע. מכיוון שאלכוהול מעניק תחושת אופוריה ושחרור, זהו משקה שנמצא לרוב באירועים מסוגים אלו לצורך הענקת חופש ורגיעה. אך כאשר אנשים מתמכרים לשתיית משקאות אלכוהוליים ברמה יומיומית, דבר זה עלול להשפיע עליהם באופן קשה מבחינות רבות וגם על הסובבים אותם. חשוב לזהות את הסימנים להתמכרות כמה שיותר מהר, ולפנות לקבלת טיפול גמילה מאלכוהול כדי להחזיר את אותו מכור לשגרת חייו הרגילה לפני ההתמכרות שהכשילה אותו. במרכז הגמילה של וילה מטריקס ניתן לקבל את טיפול הגמילה האידיאלי עבור אותם אנשים שהתמכרו לטיפה המרה, בעזרת שילוב של טיפולים הוליסטיים טבעיים באופן פרטני ובהתאם לקצב התקדמותו של כל מטופל במרכז.

יתרונות טיפול גמילה מאלכוהול 

  • שינוי חיצוני – כאשר אדם מכור עובר טיפול גמילה במרכז גמילה, השינוי החיצוני ניכר עליו כבר לאחר מספר ימים. האלכוהול גורם לאדם להיות פחות מודע למעשיו, וכך גם פחות מודע למראהו. לכן אנשים מכורים יהיו נראים מרושלים, מוזנחים ועם עיניים אדומות מאוד וגם פגמים קשים בשיניים כתוצאה משימוש בלתי פוסק באלכוהול. בזמן הגמילה, כשגופו של המכור מתחיל להתנקות מהשפעות האלכוהול, מראהו החיצוני נראה יותר רענן, העיניים כבר לא אדומות והוא יותר מודע למעשיו.
  • שינוי בריאותי – האלכוהול פוגע קשות גם בבריאותו של האדם. מכיוון שאלכוהול מורכב מחומר כימי חזק, שתייה מרובה עלולה להזיק מאוד לאיברים הפנימיים בגוף כמו כבד, לחץ דם, בעיות בלב ועוד. לכן בתהליך הגמילה שהמכור עובר, מצבו הבריאותי מתחיל להשתפר כבר בימים הראשונים לגמילה והאיברים הפנימיים יכולים להתאושש ולהתרפא באופן טבעי ובשילוב תזונה איכותית ובריאה.
  • שינוי התנהגותי – האלכוהול גורם לאנשים להיות באופוריה ותחושה הרבה יותר משוחררת, משום כך מכורים לאלכוהול ימצאו לרוב כאשר הם במצב התנהגותי לא יציב, הם אינם מודעים למעשיהם ועלולים לסכן את עצמם ואת הסובבים אותם.

סימנים ראשונים להתמכרות לאלכוהול

חשוב לזהות את הסימנים הראשונים להתמכרות לאלכוהול לצורך גמילה מהירה ויעילה. לכן חשוב לשים לב כאשר אדם קרוב שותה באופן קבוע מספר רב של משקאות אלכוהוליים, התנהגותו משתנה מקצה לקצה ומראהו הופך מוזנח מאוד.

מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

מאמרים נוספים

שיטות גמילה מסמים
בעלי מקצוע רבים לוקחים חלק פעיל במסגרתן של שיטות גמילה מסמים, וכיום מקובל לטפל בתלות בגישה  מערכתית. וילה מטריקס הינו מרכז גמילה שמעניק שירותי טיפול על ידי צוות רב של אנשי מקצוע על מנת ליצור תוכנית טיפול המבוססת על צרכים קליניים. הצוות של ו(...)
קרא עוד
קרוסלת התמכרות: איך נגמלים ולא נופלים חז...
התמכרות משולה למחלה, ואף למחלה כרונית. וילה מטריקס, מרכז גמילה פרטי, נוסד מתוך ההבנה כי ההתמכרות הינה סימפטום של בעיה אחרת, ולא הבעיה עצמה, ולכן בוילה מספקים לנגמלים אפשרות לעבור תהליך גמילה ושיקום מהתמכרויות שונות, באווירה משפחתית, ובמתן ט(...)
קרא עוד
פסיכותרפיה גופנית עם נגמלים מסמים
בארץ, הטיפול הקונבנציונלי בעבור התמכרות לסמים כולל גמילה פיזית ולאחר מכן, טיפול התנהגותי, קוגניטיבי ודינמי. עם זאת נולד טיפול חדש המביא תוצאות גמילה מצוינות. טיפול זה הינו פסיכותרפיה גופנית עם נגמלים מסמים. המרכז לגמילה וילה מטריקס מיועד עב(...)
קרא עוד

מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים