מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  כל מה שצריך לדעת עלינו – מכון הגמילה

  בכל רחבי העולם, ישנם מסלולים שונים לטיפול בהתמכרויות כאלו ואחרות. לרוע המזל, ישנם גם לא מעט שקרנים ונוכלים שמציעים שיטות טיפול מפוקפקות, ובמקום לעזור למכורים להיגמל ולהמשיך בחייהם, רק מחמירים את ההפרעה. על כן, כשבוחרים מכון לגמילה יש לעשות זאת תוך הקפדה גם על הפרטים הקטנים ביותר, ולוודא שבוחרים בסביבה הטובה והיעילה ביותר עבור המכור. וילה מטריקס הינו בית מאזן פרטי הפועל במישור בינלאומי במרכזים הפזורים במדינות שונות. במרכז פועלים אנשי מקצוע מובילים בתחומם, כל אחד בעל וותק וניסיון של שנים רבות, ורצון לעשות רק טוב.

  מהי מטרתו של בית מאזן

  בית מאזן קיים במטרה אחת – לסייע למכורים להתנתק אחת ולתמיד מההתמכרות שלהם. כדי לעשות זאת, הם יוצרים סביבה המנותקת לחלוטין מחייהם של המטופלים, ושומרים עליהם כך שלא תהיה להם גישה לאלמנטים הממכרים כגון סמים, אלכוהול, וכן לסביבה שעלולה להשפיע לרעה. בנוסף, תהליך הטפול כולל שינוי של דפוסי ההתנהגות והחשיבה, שיקום המצב הפיזי והנפשי כך שלא יחוש צורך לפעול או לצרוך את אותו חומר ממכר. מרכז הגמילה הינו מבנה שמזכיר תחושה של בית ככל האפשר, עם חדר אוכל, מקלחות, חדרי שינה, חדרים למפגשים ולפעילויות שהן חלק מהתהליך, חדרי רופאים ועוד. המטרה היא לאפשר למטופלים להרגיש כמה שיותר בבית בכדי שיעבירו את זמנם במקום בנעימים, עד שיהיו מוכנים לצאת בחזרה אל השגרה.

  מהם התנאים להפעלת מוסד שכזה?

  בישראל, המכון חייב קודם כל להחזיק ברישיון תקף ממשרד הבריאות. בלעדיו, אסור לו לפעול ומדובר בעבירה על החוק לכל דבר. בנוסף, על המבנה לעמוד בתנאים נוספים כגון תנאי תברואה, עמידה בביקורות שונות מידי שנה, צוות מקצועי שמחזיק ברישיונות, הסמכות ותעודות המעידות על יכולותיהם המקצועיות, ועוד. וילה מטריקס מציע את התנאים הטובים ביותר למטופליו, שכן המרכז עומד בסטנדרטים בינלאומיים שהציב לעצמו, לצד סניפים נוספים ברחבי העולם. כך, תוכלו להיות בטוחים שהאדם הקרוב אליכם או אפילו אתם בעצמכם, תקבלו את הטיפול הראוי והטוב ביותר שתוכלו למצוא, עד לחזרה מלאה לשגרה נקייה, תרתי משמע.

  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   מאמרים נוספים
   האתגר בטיפול בהתמכרויות
   זה יכול להיות מאתגר להשתלב מחדש בחברה למי שהשתמש בסמים במשך תקופה ארוכה. הם מאבדים קשר עם המציאות ותחומים פשוטים כמו קניות, מערכות יחסים רומנטיות ותחזוקת עבודה הופכים להיות קשים מנשוא עבור המכורים. החדשות הטובות הן שהם יכולים לדעת מה יכול ל(...)
   קרא עוד
   קבלת עזרה מקצועית
   קבלת עזרה מקצועית על ידי בית מאזן עשויה להציל חיים עבור אלו עם התמכרויות לאלכוהול או סמים. אבל לא תמיד קל לאתר את תוכנית הטיפול הטובה ביותר. על מנת לעזור לכם לקבל החלטה מושכלת ולבחור את רכז הגמילה המתאים ביותר, תוכלו לבחון את הגורמים החשובי(...)
   קרא עוד
   תוכניות טיפול ייחודיות בהתמכרויות
   אף אחד לא צריך להתמודד עם התמכרות בעצמו. למעשה, סיכויי ההצלחה של אנשים הנאבקים בהתמכרות לסמים משתפרים משמעותית כאשר המטופלים נכנסים לתוכניות טיפול של בתים מאזנים. כיצד הטיפול יכול לסייע בתהליך ההחלמה? באמצעות הידע והמיומנויות שנצברו בתוכניו(...)
   קרא עוד
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים