מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

לוילה מטריקס היקרים

וילה מטריקס… מאיפה בכלל מתחילים לתאר את המשמעות של המקום הזה בחיי?
המקום, הצוות, הרוח והאנרגיה השיבו לי את חיי בחזרה. נכנסתי אל הוילה קליפה ריקה של חיים וחיוניות, מובס תשוש אל מול מחלת ההתמכרות שלי ויצאתי ממנה אדם מחוזק, איתן אשר מכלכל עצמו וזאת בליווי צמוד, הדוק ואחראי על ידי אוסף המלאכים האלה שהתעקשו עלי בעיתות בהן כבר ויתרתי על עצמי. אסירות תודה בלשון המעטה למקום הזה שהציל את חיי הלכה למעשה, בסבלנות וברוך כשנדרש ובקשיחות ויישור כשסטיתי מן הדרך. אני בהודיה ענקית מעומק ליבי על יכולת ההכלה הבלתי נדלית שגיליתם כלפיי וגם ובעיקר שהאמנתם בי לאורך כל הדרך וע"י כך כעת גם אני מאמין בעצמי. אוהב אתכם… אורי פישלרמעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

בוגרים ממליצים נוספים
גמילה מתרופות פסיכיאטריות
בשנים האחרונות נראה כי אנשים רבים בוחרים לעבור גמילה מתרופות פסיכיאטריות. בעוד במשך שנים ארוכות השימוש בתרופות פסיכיאטריות נחשב מביך והמשתמשים בהן נהגו להסתיר זאת, ההתפתחות של העולם הביאה עימה פתיחות בנושא זה וניתן לשמוע על רבים וטובים אשר(...)
קרא עוד
שמי אילן ואני מכור
שמי אילן ואני מכור,לאחר 33 שנים של שימוש והרס עצמי ולא פחות מעשרות ניסיונות גמילה שלא צלחו,וכמעט אין מרכז גמילה או שיטה שלא ניסיתי,הגעתי לוילה מטריקס שבה בפעם הראשונה בחיי הסבירו לי ממה אני סובל,דרך ההנהלה והצוות המקצועי שעשו המון מאמצים הצ(...)
קרא עוד
תודתי הנצחית לוילה מטריקס
תודתי הנצחית לוילה מטריקס כשאני הגעתי לוילה מטריקס, הייתי על סף המוות. איבדתי את היכולת ללכת, לאכול עם סכין ומזלג, אפילו הליכה פשוטה לשירותים הפכה למשימה בלתי אפשרית. לא היה זה אני שרצה להגיע לשם. חבריי הקרובים אספו את משפחתי, עת אני הייתי(...)
קרא עוד
מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים