מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  ממרכזים אתכם על הדרך הנכונה

  איך אפשר להיגמל מאלכוהול? הרי מדובר באחד החומרים הממכרים ביותר בעולם, שהגמילה ממנו היא נפשית ופיזית כאחד, בשל תלות אמיתית בחומר הן מבחינה נפשית והן מבחינה פיזית, כשהגוף ממש זקוק לחומר בכדי לשרוד את היום. כלומר, מדובר בהתמכרות לכל דבר ככה שרק מוסד גמילה מאלכוהול יציע את המסגרת המדויקת שתצליח לנתק את האדם מדפוסי החשיבה ההרסניים שדרדרו אותו למקום הזה, ויצליח להנחיל דפוסי מחשבה מאוזנים ובריאים יותר. וילה מטריקס, מרכז גמילה מאלכוהול היא בדיוק הכתובת שלכם לגמילה מאלכוהול, במידה ואתם או אדם קרוב אליכם חשודים בהתמכרות לטיפה המרה על כל סוגיה. עם צוות מקצועי, שנים של ניסיון ורצון אמיתי לעשות טוב, אין ספק שבתהליך שמטרתו להחזיר אתכם לשגרה.

  מוסד גמילה מאלכוהול כצעד ראשון לחיים חדשים

  מהו האלכוהול? ובכן, מדובר בחומר פסיכו-אקטיבי המוגדר בעצם כסם ממכר לכל דבר ועניין, בצורת נוזל. צריכת אלכוהול עלולה לשנות את ההתנהגות והתודעה, כששימוש מופרז עלול גם להשפיע על האדם באופן פיזיולוגי ולגרום למחלות, הידרדרות בתפקוד המוח, הרעלת אלכוהול ועוד. בנוסף, הפגיעה הנפשית עלולה להוביל לדיכאון וחרדה, שבמקרי קיצון מובילה לניסיונות פגיעה בסביבה או אפילו פגיעה עצמית. מוסד גמילה מאלכוהול ינתק קודם כל את האדם מהחומר, ולאחר שהגוף מתנקה, יגיע השלב הבא והוא כמובן הטיפול הנפשי. אמנם הגוף התנתק מהצורך, אך הנפש עדיין כמהה לפתרון שסייע לה לשרוד משברים ותקופות קשות. כעת, המטרה היא ליצור דפוסי חשיבה בריאים ונכונים יותר להתמודדות עם אותם קשיים, ללא פיתוח תלות בחומרים ממכרים שיוצרים אופוריה מזויפת.

  לא טיפול חד פעמי

  מוסד גמילה מאלכוהול ידגיש תמיד כי הטיפול בהתמכרות אינו חד פעמי, כלומר לא מדובר בביקור אחד אצל הרופא. הרי מדובר בתהליך מתמשך הדורש גם התמדה ורצון מצד המטופל. ללא רצון אישי לצאת מהבוץ ולהתקדם בחיים, התהליך לא יצלח. על כן, וילה מטריקס משלבת לצד הטיפולים, מסגרת חברתית המורכבת ממכורים ומכורות שחוו בדיוק את אותן חוויות, מרגישים את אותם רגשות ויכולים להזדהות ולהעניק תמיכה אמיתית ומבינה לכל אדם שמצטרף למעגל הגמילה.

  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   מאמרים נוספים
   נגמלים במרכז וממשיכים בדרך הישר
   כשאדם מתמכר לחומר מסוים, הוא לא שם לב שמגיע הרגע שבו השימוש יוצא משליטה והופך לממש מסוכן עבורו. זהו תהליך איטי בדרך כלל, שאליו נלווה תהליך אישי ונפשי מורכב ביותר, שבמסגרתו האדם הופך תלוי פיזית ונפשית בפעולה מסוימת או חומר. בתוך התהליך הזה,(...)
   קרא עוד
   מרכזי גמילה עם טאץ' אישי
   אחד השלבים הקשים ביותר בכל תהליך גמילה, הוא ההכרה בבעיה וכמובן, לקיחת אחריות. זהו מסע מורכב וכואב, שאף אדם מכור לא יוכל לעולם להתמודד איתו לבד. בשל כך נוצרו מרכזי גמילה פרטיים המציעים מסגרת מקצועית ומקבלת, שבה כל מכור יוכל למצוא את מקומו לצ(...)
   קרא עוד
   נגמלים מסמים באמצע הדרך
   האם אפשר להיגמל מסמים? התשובה היא תמיד כן, תמיד לתת צ'אנס לאדם לבחור בחיים ולהתחיל מחדש. כדי לעשות את זה, עליו קודם כל לרצות זאת בעצמו. לאחר מכן, עליו להיכנס אל אחד מאותם מרכזי גמילה מסמים שמציעים מסלולי גמילה המותאמים אישית לכל מכור, כך שה(...)
   קרא עוד
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים