מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  מרכזי גמילה עם טאץ' אישי

  אחד השלבים הקשים ביותר בכל תהליך גמילה, הוא ההכרה בבעיה וכמובן, לקיחת אחריות. זהו מסע מורכב וכואב, שאף אדם מכור לא יוכל לעולם להתמודד איתו לבד. בשל כך נוצרו מרכזי גמילה פרטיים המציעים מסגרת מקצועית ומקבלת, שבה כל מכור יוכל למצוא את מקומו לצד מענה מלא לכל צרכיו. וילה מטריקס היא אחד מאותם מרכזי גמילה מעולים ששמם הולך לפניהם, עם סניפים מצוינים ברחבי העולם, צוותים מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר ובעיקר, הרבה רצון לעזור.

  דרכים לבחירת מרכזי גמילה פרטיים

  גמילה היא תמיד קשה ומסובכת, שכן מקורן של ההתמכרויות בדרך כלל במצוקה נפשית. על כן, המכור מאבד כל שליטה על חייו, כשההתמכרות הופכת לפתרון קל ונגיש מאוד לנתק מאותו אתגר נוכחי בחייו. אותו פתרון הופך לתלות של ממש, כך שגם אם המכור רוצה להפסיק הוא אינו מסוגל. מסיבה זו, יש לבחור מרכזי גמילה מעולים ברמה הגבוהה ביותר, בכדי להבטיח תוצאות. כדי לעשות זאת יש לבחון את צוות אנשי המקצוע במקום, את הניסיון שלהם, התעודות, ואת תחומי ההתמחות. מכורים זקוקים לרשת עוטפת מלאה המורכבת ממטפלים נפשיים, פיזיולוגיים, רפואיים ועוד. בנוסף, חשוב לוודא שכל מטופל מקבל תכנית טיפולית המותאמת לו באופן אישי, לצד ניסיון וותק של אנשי המקצוע בהתאמת תוכניות כאלו ומעקב אחרי התקדמות המטופל. אלמנט נוסף חשוב לא פחות הוא הסביבה החברתית. בין מכורים, ירגיש המכור שיש לו מקום ושיש מי שבאמת מבין אותו, פרמטר חשוב מאין כמוהו להצלחה בתהליך הגמילה.

  לא רק טיפולים

  מרכזי גמילה מצוינים לא רק מציעים טיפול רפואי אלא ליווי צמוד של ממש לפרק זמן ארוך, ככל שיזדקק לכך המכור. מסיבה זו יש לבחור במכון גמילה שיבטיח מעקב צמוד אחר התקדמותו של המכור, יסייע לו בתהליך ההשתלבות בקהילה ובעבודה, עד שיחזור לחיים תקינים ככל האפשר. המומחים של וילה מטריקס מלווים במסירות רבה כל אדם שמגיע לפתח דלתם, בתוכניות גמילה המותאמות אישית לכל מכור ומצבו הפרטי. הכל, כדי שיוכל להתנתק אחת ולתמיד ממושא ההתמכרות שלו.

  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   מאמרים נוספים
   תהליך גמילה מקצועי
   התחלתם לעשן סמים לפני הרבה שנים? במשך לא מעט זמן הדברים היו תחת השליטה שלכם, אך משהו קרה בזמן האחרון? עם הזמן התחלתם לעשן סמים יותר ויותר חזקים והיום אתם כבר מכורים לכל דבר ועניין? אם כך, כדאי שתנצלו את הרגע הזה שבו אתם אומרים לעצמכם את האמ(...)
   קרא עוד
   כך תוכלו לשנות את המציאות שבה אתם חיים
   מהמרים? בכל יום זה קורה בהיקפים גדולים יותר? איבדתם כבר לא מעט דברים חשובים בחיים שלכם, כמו רכוש ובעיקר אהבה? אם כך, אפשר להבין מדוע אתם מרגישים אבודים. כדאי שתדעו: אתם לא לבד ואתם יכולים לשנות את המציאות שבה אתם חיים. הדברים נמצאים בידיים(...)
   קרא עוד
   התמכרות מורכבת הדורשת טיפול נכון ויעיל
   אתם מכורים לאלכוהול? הבנתם את זה לא מזמן ועד היום לא הצלחתם לעשות עם זה שום דבר? כבר לא מעט דברים איבדתם בחיים בגלל ההתמכרות שלכם לאלכוהול? אם כך, הגיע הזמן שתיקחו אחריות. אחרי הכול, מדובר כאן על החיים שלכם, על המשפחה, על החברים ועל כל מה ש(...)
   קרא עוד
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים