מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  מרכזי גמילה עם טאץ' אישי

  אחד השלבים הקשים ביותר בכל תהליך גמילה, הוא ההכרה בבעיה וכמובן, לקיחת אחריות. זהו מסע מורכב וכואב, שאף אדם מכור לא יוכל לעולם להתמודד איתו לבד. בשל כך נוצרו מרכזי גמילה פרטיים המציעים מסגרת מקצועית ומקבלת, שבה כל מכור יוכל למצוא את מקומו לצד מענה מלא לכל צרכיו. וילה מטריקס היא אחד מאותם מרכזי גמילה מעולים ששמם הולך לפניהם, עם סניפים מצוינים ברחבי העולם, צוותים מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר ובעיקר, הרבה רצון לעזור.

  דרכים לבחירת מרכזי גמילה פרטיים

  גמילה היא תמיד קשה ומסובכת, שכן מקורן של ההתמכרויות בדרך כלל במצוקה נפשית. על כן, המכור מאבד כל שליטה על חייו, כשההתמכרות הופכת לפתרון קל ונגיש מאוד לנתק מאותו אתגר נוכחי בחייו. אותו פתרון הופך לתלות של ממש, כך שגם אם המכור רוצה להפסיק הוא אינו מסוגל. מסיבה זו, יש לבחור מרכזי גמילה מעולים ברמה הגבוהה ביותר, בכדי להבטיח תוצאות. כדי לעשות זאת יש לבחון את צוות אנשי המקצוע במקום, את הניסיון שלהם, התעודות, ואת תחומי ההתמחות. מכורים זקוקים לרשת עוטפת מלאה המורכבת ממטפלים נפשיים, פיזיולוגיים, רפואיים ועוד. בנוסף, חשוב לוודא שכל מטופל מקבל תכנית טיפולית המותאמת לו באופן אישי, לצד ניסיון וותק של אנשי המקצוע בהתאמת תוכניות כאלו ומעקב אחרי התקדמות המטופל. אלמנט נוסף חשוב לא פחות הוא הסביבה החברתית. בין מכורים, ירגיש המכור שיש לו מקום ושיש מי שבאמת מבין אותו, פרמטר חשוב מאין כמוהו להצלחה בתהליך הגמילה.

  לא רק טיפולים

  מרכזי גמילה מצוינים לא רק מציעים טיפול רפואי אלא ליווי צמוד של ממש לפרק זמן ארוך, ככל שיזדקק לכך המכור. מסיבה זו יש לבחור במכון גמילה שיבטיח מעקב צמוד אחר התקדמותו של המכור, יסייע לו בתהליך ההשתלבות בקהילה ובעבודה, עד שיחזור לחיים תקינים ככל האפשר. המומחים של וילה מטריקס מלווים במסירות רבה כל אדם שמגיע לפתח דלתם, בתוכניות גמילה המותאמות אישית לכל מכור ומצבו הפרטי. הכל, כדי שיוכל להתנתק אחת ולתמיד ממושא ההתמכרות שלו.

  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   מאמרים נוספים
   נגמלים במרכז וממשיכים בדרך הישר
   כשאדם מתמכר לחומר מסוים, הוא לא שם לב שמגיע הרגע שבו השימוש יוצא משליטה והופך לממש מסוכן עבורו. זהו תהליך איטי בדרך כלל, שאליו נלווה תהליך אישי ונפשי מורכב ביותר, שבמסגרתו האדם הופך תלוי פיזית ונפשית בפעולה מסוימת או חומר. בתוך התהליך הזה,(...)
   קרא עוד
   נגמלים מסמים באמצע הדרך
   האם אפשר להיגמל מסמים? התשובה היא תמיד כן, תמיד לתת צ'אנס לאדם לבחור בחיים ולהתחיל מחדש. כדי לעשות את זה, עליו קודם כל לרצות זאת בעצמו. לאחר מכן, עליו להיכנס אל אחד מאותם מרכזי גמילה מסמים שמציעים מסלולי גמילה המותאמים אישית לכל מכור, כך שה(...)
   קרא עוד
   נזהרים עם הכמות ששותים
   מי לא אוהב לשתות כוס יין או בירה צוננת בערב יום חמישי, אחרי שבוע קשה ומלא בעבודה ועשייה? כנראה שלא קיים אדם שלא באמת אוהב להתרפק על הטיפה המרה מידי פעם, ולאפשר לה להרגיע ולנחם אותו. עד כאן הכל מעולה, אלא אם כן מדובר בתחילתו של תהליך התמכרות(...)
   קרא עוד
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים