מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  נגמלים מאלכוהול באופן פרטני ומקצועי

  האם ידעתם שאלכוהול מצליח לגבות יותר חיים מאשר סמים? כיום, אחד מכל שמונה אמריקאים מאובחן בהפרעת שתיית אלכוהול, כשמדובר בהתמכרות שנחשבת לבינלאומית לחלוטין. למעלה מ- 80 אלף בני אדם מוצאים את מותם באשמת האלכוהול, בין אם בשל נהיגה בשכרות, שתייה מרובה עד מוות, ועוד. החדשות הטובות הן שאפשר לצאת מזה, באמצעות אשפוז אצל בית מאזן מאלכוהול פרטי שמודע היטב לכל הסכנות הטמונות בטיפה המרה, וכיצד לטפל באחת ההתמכרויות הקשות ביותר שידעה האנושות. וילה מטריקס הוא הכתובת לכל אדם שמעוניין אחת ולתמיד להיפטר מדפוסי ההתמכרות ההרסניים, ולחזור לנהל אורח חיים נורמטיבי.

  איך תדעו שקיים צורך באשפוז אצל בית מאזן

  חשוב להבין שעבור חלק מהאנשים, האלכוהול מהווה מעין 'תרופה' שמצליחה 'לרפא' חוסר ביטחון, בדידות, חרדות, דימוי עצמי נמוך ודיכאון. הרי אחרי כוס או שתיים לפתע מתמלא האדם ביטחון מזויף, שנותן לו את הכוח לבצע פעולות או להגיד דברים שלא היה מעז במצב רגיל. העניין הוא שלא מדובר באמת בתרופה, כי אם בחומר שרק הופך את הבעיה לגרועה יותר, וכך כדור השלג גדל וגדל. בית מאזן פרטי יידע לזהות מתי אדם באמת מכור לאלכוהול ובאיזו רמה, בהתאם לבחינת קריטריונים כגון מידת התלות הפיזית במשקה, האם האלכוהול נצרך בשילוב עם סמים או תרופות, האם האדם מתפרץ בחוסר שליטה ובאלימות, עד כמה תחומי האחריות שלו מוזנחים, ועד כמה הוא מטיל את האחריות על הסביבה. חלק מתהליך ההחלמה, הוא להחליף את דפוסי הפעולה והמחשבה ההרסניים, בכאלו שנחשבים לבריאים וטובים יותר לאורח חיים מאוזן שבו יוכל האדם להתמודד עם סיטואציות שונות בחייו מבלי לפנות לחומרים ממכרים.

  מחלה לכל דבר

  התמכרות לאלכוהול נחשבת למחלה לכל דבר, שמובילה לפגיעה במוח, במוטיבציה וביכולת קבלת ההחלטות של האדם. ברגע שההתמכרות הולכת ומידרדרת קשה מאוד להשתחרר ממנה, אלא בעזרת בית מאזן פרטי שיידע בדיוק כיצד לגשת לסיטואציה ולמצוא לה את הפתרון המדויק לאותו אדם מכור. הצוות של וילה מטריקס ישמח לעמוד לשירותכם בכל עניין, ולעזור לכם לבצע את הצעד הראשון בדרך לפרק חדש ונקי בחייכם.

  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   מאמרים נוספים
   האתגר בטיפול בהתמכרויות
   זה יכול להיות מאתגר להשתלב מחדש בחברה למי שהשתמש בסמים במשך תקופה ארוכה. הם מאבדים קשר עם המציאות ותחומים פשוטים כמו קניות, מערכות יחסים רומנטיות ותחזוקת עבודה הופכים להיות קשים מנשוא עבור המכורים. החדשות הטובות הן שהם יכולים לדעת מה יכול ל(...)
   קרא עוד
   קבלת עזרה מקצועית
   קבלת עזרה מקצועית על ידי בית מאזן עשויה להציל חיים עבור אלו עם התמכרויות לאלכוהול או סמים. אבל לא תמיד קל לאתר את תוכנית הטיפול הטובה ביותר. על מנת לעזור לכם לקבל החלטה מושכלת ולבחור את רכז הגמילה המתאים ביותר, תוכלו לבחון את הגורמים החשובי(...)
   קרא עוד
   תוכניות טיפול ייחודיות בהתמכרויות
   אף אחד לא צריך להתמודד עם התמכרות בעצמו. למעשה, סיכויי ההצלחה של אנשים הנאבקים בהתמכרות לסמים משתפרים משמעותית כאשר המטופלים נכנסים לתוכניות טיפול של בתים מאזנים. כיצד הטיפול יכול לסייע בתהליך ההחלמה? באמצעות הידע והמיומנויות שנצברו בתוכניו(...)
   קרא עוד
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים