מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  סיגריה אלקטרונית

  סיגריה אלקטרונית – נוזל מילוי – ניקוטין

  תמיד חלמתם על הרגע בו תפסיקו לעשן ותהיו אנשים בריאים יותר?

  בשביל זה המציאו את הסיגריה האלקטרונית . היא משמשת כתחליף לסיגריה רגילה והיא עוזרת לאנשים שמנסים להפסיק לעשן , המראה שלה כמו סיגריה רגילה ואפילו מוציאה אדים הנראים כמו עשן , הטעם הוא כמו של סיגריה רגילה אך הסיגריה הזו לא מזיקה לגוף ומספקת את אותם הצרכים של סיגריה רגילה.

  כשאר אנשים רוצים להפסיק לעשן הבעיה היא לא הגמילה מניקוטין , אלה הגמילה מההרגלים לעשן הם הבעייתיים והכל פסיכולוגי . כאשר מעשן רוצה להפסיק לעשן פתאום יש לו הרבה זמן פנוי שבו הוא היה מעשן ובזמן הזה הוא לא מוצא מה לעשות במקום ללכת ולעשן , קשה לו לא ללכת לעשן אחרי האוכל או עם הקפה ביד וזה גורם לו לחזור לעשן שוב ולהישבר בתהליך הגמילה.

  כשיש סיגריה אלקטרונית ביד הגמילה יותר קלה , למעשן יש את אותם ההרגלים עם סיגריה רגילה וגם יש אדים שמדמים עשן כדי שהמעשן ישכנע את המוח שזוהי סיגריה אמתית אך הסיגריה הזו אינה מזיקה כלל לגוף לסיגריה אלקטרונית יש המון יתרונות והראשונה מבניהם היא שאת הסיגריה אתה מעשן לזמן מוגבל בלבד , למי שמעשן החיים מבחינה פיזית ופסיכולוגית קשים יותר , כל פעולה גופנית גם אם היא הפשוטה והקלה ביותר תהפוך למשהו בלתי נסבל למעשן ואף תוביל לחנק .

  לכתבה המלאה – לחץ כאן

  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   מאמרים בנושא גמילה מעישון נוספים
   הפסקת עישון זה לא הוקוס פוקוס
   הפסקת עישון רק נחישות תנצח כאשר אנו מפסיקים לעשן ישנה בראש תמונה אופטימית שבשלב מסויים הדחף העז לסיגריה יחלוף ואנו אפילו ניגעל מהמקל סרטן הזה שנקרא סיגריה. אך המציאות קצת יותר אפורה וקשה מכך, הרצון לסיגריה ירדוף אותנו חודשים עם לא שנים והדב(...)
   קרא עוד
   סיגריה אלקטרונית, מה זה?
   מי מאיתנו לא נתקל כבר בסוגים שונים של קמפיינים פרסומיים להפסקת העישון, בתור ילד אני זוכר היטב את הקמפיין של הסיגריות שהופכות לתולעים ובהמשך נוספו להן פרסומות נוספות אשר ניסו להניע אותנו מלצרוך סיגריות. כמה מכם באמת הפסיקו לעשן לאחר שצפו בקמ(...)
   קרא עוד
   סיגריה אלקטרונית היא ללא ספק אחת ההמצאות...
   המצאה מעניינת וחשובה ביותר – הסיגריה האלקטרונית! מותר לעשן אותה במשרדים , במרכזי קניות , במטוסים ואפילו בחדר המיטות בבית החולים. היא לא מזיקה לא למעשנים אותה ולא לסובבים אותה. היא לא תסריח לנו את האצבעות ואת הבגדים וגם לא את המצעים. לא צריך(...)
   קרא עוד
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים