מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  שלום ולא להתראות לאופיאטים

  עולם הסמים עצום ונרחב יותר ממה שאתם חושבים. כבר מזמן לא מדובר רק בקנאביס או הרואין, ישנו מנעד מלא בחומרים שונים ומשונים, כל אחד מהם ממכר בדרכו. אופיאטים למשל, הם תרופות מרשם שמטרתם להפחית כאבים. מקור האופיאטים הוא לרוב אופיום המוכר לכל, שהינו כימיקל טבעי אותו ניתן למצוא בצמחים שונים. העניין הוא שמלבד נטרול כאבים, אופיאטים גורמים לתחושה של שלווה, כמעט ריחוף. על כן, אם לא מגדירים מינון מסוים ומפקחים על נטילת התרופות, ימצא עצמו המטופל מהר מאוד מגיע אל בית מאזן מאופיאטים לאחר שהתמכר לתחושות הנפלאות שהם משרים. וילה מטריקס מציעה רשת טיפולית מתקדמת לגמילה מאופיאטים, בסביבה מבוקרת ותומכת.

  כיצד בית מאזן מאופיאטים יוכל לסייע?

  ישנן אופציות רבות לגמילה מאופיאטים, אך הוכח כי בית מאזן מאופיאטים יהיה הדרך היעילה ביותר. תהליך הגמילה יתחיל בדרך כלל בשלב הראשון מניקוי רעלים, כלומר הימנעות מהסם עד שהגוף יתנקה לגמרי. מדובר בשלב לא פשוט המלווה בכאבים, אי נוחות, הקאות, רעידות ועוד. מסיבה זו אין לבצע את תהליך הגמילה באופן עצמאי, אלא לעשות זאת תחת פיקוח של אנשי מקצוע שיעקבו אחר המתרחש ויוכלו לסייע במקרה הצורך. לאחר שהגוף נקי, יגיע שלב הטיפול הפסיכולוגי, הפסיכיאטרי בשילוב עם מעגלי תמיכה חברתיים יחד עם מכורים אחרים. מעגלי התמיכה הללו חשובים מאין כמותם שכן במסגרת זו, יכולים המכורים להזדהות זה עם זה וההזדהות הזו בלבד, מהווה גורם קריטי להצלחה בתהליך.

  מוכנים לחזור לחיים אחת ולתמיד?

  בכדי להתמודד עם הקשיים הללו שמחכים לאדם שמבקש להשתקם מהתמכרות, בית מאזן מאופיאטים יהיה הכתובת הנכונה לעשות זאת וכעת אתם גם יודעים למעלה. מרכז מטריקס הינו מכון השיקום המוביל בישראל, עם מוניטין הצלחה בינלאומי ומכורים רבים שמצאו את הדרך חזרה אל חייהם. הכל בזכות רשת הבטחון המעולה שקיבלו, המשלבת בין תמיכה מקצועית ורפואית, ותמיכה חברתית שהינה חלק בלתי נפרד מהתהליך. בסופו של דבר, יוכלו המכורים לצאת בחזרה אל אוויר העולם, ולעשות את הצעד הראשון בדרך לשגרה תקינה ובריאה, ללא דפוסים הרסניים וכואבים.

  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   מאמרים נוספים
   האתגר בטיפול בהתמכרויות
   זה יכול להיות מאתגר להשתלב מחדש בחברה למי שהשתמש בסמים במשך תקופה ארוכה. הם מאבדים קשר עם המציאות ותחומים פשוטים כמו קניות, מערכות יחסים רומנטיות ותחזוקת עבודה הופכים להיות קשים מנשוא עבור המכורים. החדשות הטובות הן שהם יכולים לדעת מה יכול ל(...)
   קרא עוד
   קבלת עזרה מקצועית
   קבלת עזרה מקצועית על ידי בית מאזן עשויה להציל חיים עבור אלו עם התמכרויות לאלכוהול או סמים. אבל לא תמיד קל לאתר את תוכנית הטיפול הטובה ביותר. על מנת לעזור לכם לקבל החלטה מושכלת ולבחור את רכז הגמילה המתאים ביותר, תוכלו לבחון את הגורמים החשובי(...)
   קרא עוד
   תוכניות טיפול ייחודיות בהתמכרויות
   אף אחד לא צריך להתמודד עם התמכרות בעצמו. למעשה, סיכויי ההצלחה של אנשים הנאבקים בהתמכרות לסמים משתפרים משמעותית כאשר המטופלים נכנסים לתוכניות טיפול של בתים מאזנים. כיצד הטיפול יכול לסייע בתהליך ההחלמה? באמצעות הידע והמיומנויות שנצברו בתוכניו(...)
   קרא עוד
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים