מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  שלום ולא להתראות לאופיאטים

  עולם הסמים עצום ונרחב יותר ממה שאתם חושבים. כבר מזמן לא מדובר רק בקנאביס או הרואין, ישנו מנעד מלא בחומרים שונים ומשונים, כל אחד מהם ממכר בדרכו. אופיאטים למשל, הם תרופות מרשם שמטרתם להפחית כאבים. מקור האופיאטים הוא לרוב אופיום המוכר לכל, שהינו כימיקל טבעי אותו ניתן למצוא בצמחים שונים. העניין הוא שמלבד נטרול כאבים, אופיאטים גורמים לתחושה של שלווה, כמעט ריחוף. על כן, אם לא מגדירים מינון מסוים ומפקחים על נטילת התרופות, ימצא עצמו המטופל מהר מאוד מגיע אל מרכז גמילה מאופיאטים לאחר שהתמכר לתחושות הנפלאות שהם משרים. וילה מטריקס מציעה רשת טיפולית מתקדמת לגמילה מאופיאטים, בסביבה מבוקרת ותומכת.

  כיצד מכון גמילה מאופיאטים יוכל לסייע?

  ישנן אופציות רבות לגמילה מאופיאטים, אך הוכח כי מכון גמילה מאופיאטים יהיה הדרך היעילה ביותר. תהליך הגמילה יתחיל בדרך כלל בשלב הראשון מניקוי רעלים, כלומר הימנעות מהסם עד שהגוף יתנקה לגמרי. מדובר בשלב לא פשוט המלווה בכאבים, אי נוחות, הקאות, רעידות ועוד. מסיבה זו אין לבצע את תהליך הגמילה באופן עצמאי, אלא לעשות זאת תחת פיקוח של אנשי מקצוע שיעקבו אחר המתרחש ויוכלו לסייע במקרה הצורך. לאחר שהגוף נקי, יגיע שלב הטיפול הפסיכולוגי, הפסיכיאטרי בשילוב עם מעגלי תמיכה חברתיים יחד עם מכורים אחרים. מעגלי התמיכה הללו חשובים מאין כמותם שכן במסגרת זו, יכולים המכורים להזדהות זה עם זה וההזדהות הזו בלבד, מהווה גורם קריטי להצלחה בתהליך.

  מוכנים לחזור לחיים אחת ולתמיד?

  בכדי להתמודד עם הקשיים הללו שמחכים לאדם שמבקש להשתקם מהתמכרות, מכון גמילה מאופיאטים יהיה הכתובת הנכונה לעשות זאת וכעת אתם גם יודעים למעלה. מרכז מטריקס הינו מכון השיקום המוביל בישראל, עם מוניטין הצלחה בינלאומי ומכורים רבים שמצאו את הדרך חזרה אל חייהם. הכל בזכות רשת הבטחון המעולה שקיבלו, המשלבת בין תמיכה מקצועית ורפואית, ותמיכה חברתית שהינה חלק בלתי נפרד מהתהליך. בסופו של דבר, יוכלו המכורים לצאת בחזרה אל אוויר העולם, ולעשות את הצעד הראשון בדרך לשגרה תקינה ובריאה, ללא דפוסים הרסניים וכואבים.

  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   מאמרים נוספים
   נגמלים במרכז וממשיכים בדרך הישר
   כשאדם מתמכר לחומר מסוים, הוא לא שם לב שמגיע הרגע שבו השימוש יוצא משליטה והופך לממש מסוכן עבורו. זהו תהליך איטי בדרך כלל, שאליו נלווה תהליך אישי ונפשי מורכב ביותר, שבמסגרתו האדם הופך תלוי פיזית ונפשית בפעולה מסוימת או חומר. בתוך התהליך הזה,(...)
   קרא עוד
   נזהרים עם הכמות ששותים
   מי לא אוהב לשתות כוס יין או בירה צוננת בערב יום חמישי, אחרי שבוע קשה ומלא בעבודה ועשייה? כנראה שלא קיים אדם שלא באמת אוהב להתרפק על הטיפה המרה מידי פעם, ולאפשר לה להרגיע ולנחם אותו. עד כאן הכל מעולה, אלא אם כן מדובר בתחילתו של תהליך התמכרות(...)
   קרא עוד
   פרטיות במרכז גמילה
   מהן האפשרויות העומדות בפני אדם שבעל כורחו, הידרדר להתמכרות לסמים, אלכוהול ואפילו הימורים? בשלב הראשון, ינסה להיגמל בעצמו על ידי כך שפשוט יפסיק לצרוך את אותו חומר או לבצע את אותה פעולה שהוא שם לב שמשתלטת על חייו. במהרה יגלה שאין זה פשוט כפי(...)
   קרא עוד
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים