מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  תוכנית המשך לבוגרי טיפול

  חזון המרכז

  תוכנית המשך טיפול המיועדת למטופלים אשר סיימו את תהליך הטיפול ב"וילה מטריקס" ומעוניינים להתחיל לבנות לעצמם חיים נורמטיביים .

  כחלק מההכנה להשתלבות מלאה בחיים הנורמטיביים, "וילה מטריקס" מציעה למטופליה את האפשרות להשתלב במסגרת דיור משותפת, מסגרת המשך תומכת ועוטפת.

  מסגרת ההמשך נועדה לשרת את המשך תהליך ההחלמה של בוגרי הטיפול, באמצעות ליווי, הכוונה והדרכה של צוות מקצועי מיומן ומוסמך.

  במסגרת הטיפול בתוכנית ההמשך, בוגרי הטיפול ייקחו חלק בקבוצות ובטיפול פרטני על בסיס שבועי. המטרה המרכזית הינה הכשרת בוגרי טיפול לקראת היציאה לחיים תוך כדי שימת דגש על הקשיים וההתמודדויות העלולים לצוץ במפגש עם החיים האמתיים מחוץ למסגרת. צוות המרכז יספק תמיכה רגשית וקבוצות לכישורי חיים: בניית קורות חיים, איתור מקומות עבודה, קבוצות תמיכה וליווי אישי בניסיון להשתלב בשוק העבודה, זאת תוך שמירה על חיי ההחלמה.

  כחלק מתהליך ההחלמה והשתלבות בחיים, כל דייר מחויב להשתלב בשוק העבודה. דייר המתקשה בכך יקבל ליווי. תמיכה והכוונה מקצועית מהצוות המטפל.

  השוהים במרכז ינהלו את משק הבית בכוחות עצמם, זאת כחלק מהקניית ובניית ניהול כישורי חיים נורמאטיביים. הצוות יהיה שם בשבילם ברגעי המשבר והמצוקה בכל רגע אשר יזדקקו לו.

  המסגרת מיועדת לבוגרי טיפול אשר סיימו את תהליך הטיפול שלהם ב"וילה מטריקס" ולבוגרי טיפול ממסגרות טיפול חיצוניות.

  תהליך הקבלה למסגרת ההמשך נעשה לאחר ראיון אישי ובאמצעות וועדת קליטה.

  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   גלריית תמונות
   מאמרים נוספים
   קליניקה לטיפול רגשי
   קליניקה לטיפול רגשי מבית וילה מטריקס התמודדות עם נבכי החיים אינה פשוטה לרבים מאיתנו. אתגרים רגשיים כמו לחץ, דאגה ודיכאון יכולים לגרום לנו להרגיש חסרי אונים לפעמים. טיפול רגשי מועיל במצב זה. זהו משאב רב עוצמה לפיתוח מודעות עצמית, התמודדות עם(...)
   קרא עוד
   טיפול בהלומי קרב
   כיצד ניתן לבצע טיפול בהלומי קרב? אנשים רבים מכירים את המושג הלם קרב כסוג של הפרעת דחק פוסט-טראומטית שחיילים עלולים לפתח לאחר שהם עדים או עוברים אירועים הרסניים בזמן שהם משרתים את ארצם בצבא. כמו הפרעת דחק פוסט טראומטית (PTSD), הלם קרב הוא תג(...)
   קרא עוד
   מרכז יום לטיפול בהתמכרויות
   מרכז יום לטיפול בהתמכרויות וילה מטריקס תוכניות טיפול בהתמכרות לסמים מגיעות בכל הצורות והסוגים, אך הן תמיד חולקות קבוצה משותפת של עקרונות ונהלים המסייעים למטופלים להתגבר על ההתמכרויות שלהם. רוב מרפאות הטיפול מספקות פעילויות וטיפולים כאלה כחל(...)
   קרא עוד
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים