מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  תוכנית המשך לבוגרי טיפול

  חזון המרכז

  תוכנית המשך טיפול המיועדת למטופלים אשר סיימו את תהליך הטיפול ב"וילה מטריקס" ומעוניינים להתחיל לבנות לעצמם חיים נורמטיביים .

  כחלק מההכנה להשתלבות מלאה בחיים הנורמטיביים, "וילה מטריקס" מציעה למטופליה את האפשרות להשתלב במסגרת דיור משותפת, מסגרת המשך תומכת ועוטפת.

  מסגרת ההמשך נועדה לשרת את המשך תהליך ההחלמה של בוגרי הטיפול, באמצעות ליווי, הכוונה והדרכה של צוות מקצועי מיומן ומוסמך.

  במסגרת הטיפול בתוכנית ההמשך, בוגרי הטיפול ייקחו חלק בקבוצות ובטיפול פרטני על בסיס שבועי. המטרה המרכזית הינה הכשרת בוגרי טיפול לקראת היציאה לחיים תוך כדי שימת דגש על הקשיים וההתמודדויות העלולים לצוץ במפגש עם החיים האמתיים מחוץ למסגרת. צוות המרכז יספק תמיכה רגשית וקבוצות לכישורי חיים: בניית קורות חיים, איתור מקומות עבודה, קבוצות תמיכה וליווי אישי בניסיון להשתלב בשוק העבודה, זאת תוך שמירה על חיי ההחלמה.

  כחלק מתהליך ההחלמה והשתלבות בחיים, כל דייר מחויב להשתלב בשוק העבודה. דייר המתקשה בכך יקבל ליווי. תמיכה והכוונה מקצועית מהצוות המטפל.

  השוהים במרכז ינהלו את משק הבית בכוחות עצמם, זאת כחלק מהקניית ובניית ניהול כישורי חיים נורמאטיביים. הצוות יהיה שם בשבילם ברגעי המשבר והמצוקה בכל רגע אשר יזדקקו לו.

  המסגרת מיועדת לבוגרי טיפול אשר סיימו את תהליך הטיפול שלהם ב"וילה מטריקס" ולבוגרי טיפול ממסגרות טיפול חיצוניות.

  תהליך הקבלה למסגרת ההמשך נעשה לאחר ראיון אישי ובאמצעות וועדת קליטה.

  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   גלריית תמונות
   מאמרים נוספים
   שיקום פסיכיאטרי
   שיקום בבריאות הנפש לוקח זמן להחלים ממחלת נפש, וזה הדבר החשוב ביותר שיש לזכור כשאתם מתחילים את דרככם בתהליך שיקום בבריאות הנפש. סביר להניח שההחלמה תיקח זמן, בהתחשב בהתפרצות ההדרגתית של בעיות נפשיות כולל דיכאון, חרדה ומחלות נפש אחרות, אשר יכו(...)
   קרא עוד
   חלופת אשפוז פסיכיאטרי
   חלופת אשפוז פסיכיאטרי - במה מדובר? כאשר אנשים מבקשים את עזרה בעקבות מצב נפשי ירוד, חלקם רוצים לדעת כיצד הם יכולים להשתמש במסגרת חלופת אשפוז פסיכיאטרי כדי להתמודד בצורה טובה יותר או מהר יותר  עם משבר נפשי. אנשים החווים בעיות נפשיות כגון דכאו(...)
   קרא עוד
   טיפול נפשי
   למה לפנות אל טיפול נפשי? ללכת לטיפול אולי ירגיש כמו עבודה במשרה מלאה, אבל תאמינו או לא, זה יהיה שווה את זה. אתם לא יכולים שלא לחוות תוצאות טובות בכל פעם שאתם עובדים על עצמכם כדי לשפר את חייכם, וזו הסיבה שטיפול בבריאות הנפש כל כך מספק. האם א(...)
   קרא עוד
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים