מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  תרפיות

  12 הצעדים
        טיפול בשיטת הצעדים מכוון להכרת והכלת כל רבדי הנפש והמורכבות שלה. הטיפול מקנה כלים הכרתיים שבעזרתם יבנו את מערכת ההבנה העצמית שלהם. תהליך הצמיחה הוא אישי ולא ניתן להעתיק ממסעה של נפש אחרת. אין לנו שליטה על המצאות החיצוני(...)
  קרא עוד
  טיפול בכתיבה
  סדנת כתיבה לנפש / מיכל פיקרסקי   למה כתיבה? כי כולנו כותבים ובזמן מצוקות אנחנו כותבים לפעמים יותר. לא תמיד אנחנו מעלים על הכתב, אבל כל אחד מאתנו מוצא את עצמו כותב לעצמו את סיפור חייו, את הנרטיב שלו. גם מי שמעולם לא כתב, יכול לכתוב. אם אנחנו(...)
  קרא עוד
  פסיכודרמה
  ״פסיכודרמה היא דרך לתרגל את החיים בלי להענש על טעויות / ז. מורנו״ פסיכודרמה הינה שיטת טיפול מבוססת פעולה . בפסיכודרמה עוברים ממרחב של ״לדבר על הדברים״ אל מרחב של לפעול את הדברים ולהביא אותם לחיים על ידי מגוון טכניקות וכלים. הפסיכודרמה מאפשר(...)
  קרא עוד
  DBT
  טיפול דיאלקטי התנהגותי הינה שיטת טיפול שצמחה עם הגל השלישי של הטיפולים הקוגניטיביים התנהגותיים. שיטת טיפול זו נוסדה על מנת לתת מענה לאנשים עם קשיים בוויסות הרגשי, מחקרים רבים מראים כי מרבית המכורים סובלים מבעיה של קושי בזיהוי וויסות רגשות ו(...)
  קרא עוד
  פסיכותרפיה דינמית
  הטיפול מתמקד ביצירת קשר עם מטופלים ועידודם להעלות תכנים עליהם הם לומדים להתבונן לא רק ברובד הקונקרטי, אלא הסימבולי על ידי העלאת זיכרונות, חלומות ואסוציאציות. כחלק מהתהליך הטיפולי המטופל לומד לזהות דפוסי התנהגות אשר אפיינו אותו במערכות יחסים(...)
  קרא עוד
  NLP/SE
  דינה רובינס - דקל (MPH), מטפלת בשיטות ה-NLP (בהרחבה Neuro Linguistic Programming), ו-SE (בהרחבה Somatic Experiencing) ודמיון מודרך. הרבה אנשים שמגיעים לוילה מטריקס חוו בעבר טראומה או אפילו מספר טראומות. טראומה היא כמו פצע בנשמה, חוויה בליתי(...)
  קרא עוד
  טיפול באומנות
  יצירת אמנות היא הזדמנות להביע את הדמיון, האותנטיות והספונטניות של האדם. זו חוויה שלאורך זמן מובילה לתחושת סיפוק, תחושה של תיקון נפשי ושינוי. תהליך היצירה יכול להיות תהליך מרפא שמייצר חוויה של גדילה אישית. תהליך היצירה והתכנים אשר עולים במהל(...)
  קרא עוד
  טיפול בים
  הים, אחד מהמשאבים העוצמתיים, הכוחניים והמרגיעים ביותר שהטבע נתן לנו במתנה. מן הרגע הראשון של המפגש עם הים מתרחשים מעגלים רגשיים, כגלי הדף המתרבים זה אחר זה מן אבן הנזרקת אל המים... כל זאת תוך הרמוניה מלאה עם חוקי ותנאי הטבע. אנחנו ב"וילה מט(...)
  קרא עוד
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

   חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים