מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  אודות

  כל אדם היה רוצה שתהיה לו האפשרות לעצור לרגע את החיים, להקפיא את הרגע, לסדר את המחשבות, לאסוף כוחות. כל אדם זקוק להפסקה, הפוגה מהשגרה הלוחצת.

  כל אדם מגיע לרגע בו הוא מרגיש צורך להתמלא באנרגיה מחודשת, צבירת כוחות להתמודדות עם מרוץ החיים.

  אנו מאמינים כי כל אדם היה רוצה שתינתן לו הזדמנות נוספת להתחיל דרך חדשה!

  אנו מאמינים כי יש ביכולתו של כל אחד להגיע לידי מיצוי והגשמה!!

  "וילה מטריקס" הינו מרכז פרטי לטיפול במגוון התמכרויות: אלכוהול, סמים, אינטרנט, הימורים וכן מאפשר טיפול במגוון רחב של בעיות ניהול חיים ופתרונות משברים. 

  המרכז ממוקם בהרצליה, בתוך וילה פרטית מבודדת, המאפשרת למטופל לחוות חוויה טיפולית ייחודית ברמה גבוהה ובתנאים אקסקלוסיביים.

  המקום הוקם מתוך אמונה ותפיסה כי כל מטופל הוא אדם ייחודי ושונה. רק בעזרת עבודה טיפולית פרטנית התואמת לצרכיו האינדיווידואליים ולמאפייניו הייחודיים של כל מטופל ומטופל נוכל להביא למקסימום הצלחה בתהליך הטיפולי.

  "וילה מטריקס" מספקת גישה טיפולית הוליסטית, מקיפה , אישית וקבוצתית , המשלבת פסיכותרפיה וטיפולים אלטרנטיביים מתקדמים.

  הטיפול ב"וילה מטריקס" הוא במסגרת שהייה מלאה לפרק זמן קצר או ארוך, תוך התייחסות מלאה לצרכיו האישיים והטיפוליים של כל מטופל.

  הטיפול מיועד לאוכלוסיה מעל גילאי 18."

  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   תכנית טיפול אישית

   הטיפול ב"וילה מטריקס" מיועד למטופלים המעוניינים לעבור תהליך טיפול אינטנסיבי המתבסס על תכנית טיפול אישית. במהלך התהליך הטיפולי נבנית לכל מטופל תכנית טיפול אינדיווידואלית המתבססת על מאפייניו הייחודים. משך תהליך הטיפול משתנה ממטופל למטופל ונקבע לפי התקדמותו בתהליך הטיפול. הטיפול כולל: טיפול פסיכותרפי, טיפול פרטני, טיפול קבוצתי, טיפול זוגי ו/או טיפול משפחתי, טיפול באמנות, תכנית 12 צעדים, אימוני כושר, טיפולים אלטרנטיביים (יוגה, עיסויים), ביופידבק, DBT ו-CBT, פסיכודרמה, ווידאותרפיה ועוד.

   טיפול ברמה הגבוהה ביותר

   "וילה מטריקס" מאפשרת למטופל לעבור את תהליך הטיפול ברמה הגבוהה ביותר,הן מבחינת תנאי המחייה והן מבחינת רמת הטיפול. הטיפול ב"וילה מטריקס" משלב בין תחושת אינטימיות וניתוק לבין בית חם, מכיל ואוהב. בוילה קיימים חדרים ברמת דלקס, סוויטות וחדרים משותפים. לכל חדר שירותים ומקלחת צמודים, ארון בגדים, טלוויזיה, טלפון ומזגן. במרכז ג'קוזי חיצוני מקורה ומחומם. הניתנים לשימוש בשעות הפנאי.

   יחס אישי לכל מטופל

   האני מאמין של מטופל הנמצא בתהליך טיפולי קבוצתי בא לידי ביטוי בשלבים שונים בתהליך. האינדיבידואל נמצא בפוקוס, אך יחד עם זאת עובר תהליך חיברות ומוצא את מקומו ושיוכו לקבוצת השווים. הדבר מתאפשר רק מעצם הקבלה ללא תנאי של הסביבה לשיוך כל אחד מהמשתתפים, נדרשת נקודה אחת משיקה בין הפרט לקבוצה בכדי לממש את אותה שייכות.
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים