מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  דברים שכדאי שתדעו על התמכרות להימורים

  כולכם בוודאי תזדהו עם הסיטואציה הבאה; אתם עובדים כל כך קשה בכל יום כדי להביא פרנסה הביתה ולעצמכם. יום אחד, חבר טוב מספר לכם על משחק שאם מצליחים לזכות בו, מקבלים – כסף. והחלק הכי טוב? לא צריך לעשות יותר מידי, רק ללחוץ על כפתור. אתם מצליחים בפעם הראשונה וזה מרגיש טוב, אבל אם לא שמים לב עלולים להידרדר אל התמכרות להימורים של ממש, ומכאן החזרה לדרך הישר אינה פשוטה כלל וכרוכה לעתים בהרבה מאוד מאמץ. וילה מטריקס הוא אחד ממוסדות הגמילה הפרטיים המובילים בישראל, עם הצלחות מוכחות בשטח ובקנה מידה בינלאומי, עם סניפים הפזורים בכל רחבי העולם. בין היתר, מציע המרכז פתרונות גמילה למגוון התמכרויות – החל מהימורים, אלכוהול וסמים, ועוד.

   

  התמכרות היא התנהגות עקבית חוזרת שבסופו של דבר פוגעת בהישגים אחרים מבחינה אישית, מקצועית ואף משפחתית. התמכרות להימורים היא בעיה נפשית של ממש, ויש לה נקודות פגישה רבות עם הפרעות אובססיביות אחרות. כשמדובר בהימורים, ישנם כמה סוגי הימורים שאנשים נוטים אליהם, למשל; הימורים בספורט, כרטיסים להגרלות, מכונות מזל ורולטות, משחקי פוקר למיניהם ועוד. אין ספק שהשתתפות בפעילויות כאלו יכולה להיות לא מזיקה כלל, אלא שהנזק מתחיל כשהאדם מחפש באופן אקטיבי את המשחק הבא. ממש כפי שנרקומן מחפש את מקור הסם הבא שלו. מה שדוחף לכך הוא גורמים אישיים שמגבירים את הסיכון לפתח התמכרות להימורים, למשל הפרעות נפשיות ואישיות, דיכאונות וחרדות, שימוש בסמים ועוד.

  סוגים שונים של התמכרות

  ודאי יפתיע אתכם לשמוע שישנם סוגים של התמכרות להימורים – למשל, ישנם המהמרים שחושבים על הימורים ודוחפים להימורים באופן שוטף וקבוע. מצד שני, ישנם אלו שסובלים מהתקפים, אפיזודות של ממש הקשורות להימורים. מדובר בהתקפים שנמשכים תקופה קצרה ואינטנסיבית, כשמצד שני לאורך תקופה ממושכת המכור יעשה הכל בכדי להתרחק מההימורים עד שיבין כי "אין לו ברירה" ואז יתחיל התקף חדש. במרכז הגמילה וילה מטריקס יודעים כיצד לגשת לכל מכור ועניינו האישי, בתוכנית גמילה המותאמת לצרכיו ולאופי ההתמכרות האישי שלו.

   

   

   

  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   מאמרים נוספים
   נגמלים במרכז וממשיכים בדרך הישר
   כשאדם מתמכר לחומר מסוים, הוא לא שם לב שמגיע הרגע שבו השימוש יוצא משליטה והופך לממש מסוכן עבורו. זהו תהליך איטי בדרך כלל, שאליו נלווה תהליך אישי ונפשי מורכב ביותר, שבמסגרתו האדם הופך תלוי פיזית ונפשית בפעולה מסוימת או חומר. בתוך התהליך הזה,(...)
   קרא עוד
   מרכזי גמילה עם טאץ' אישי
   אחד השלבים הקשים ביותר בכל תהליך גמילה, הוא ההכרה בבעיה וכמובן, לקיחת אחריות. זהו מסע מורכב וכואב, שאף אדם מכור לא יוכל לעולם להתמודד איתו לבד. בשל כך נוצרו מרכזי גמילה פרטיים המציעים מסגרת מקצועית ומקבלת, שבה כל מכור יוכל למצוא את מקומו לצ(...)
   קרא עוד
   נגמלים מסמים באמצע הדרך
   האם אפשר להיגמל מסמים? התשובה היא תמיד כן, תמיד לתת צ'אנס לאדם לבחור בחיים ולהתחיל מחדש. כדי לעשות את זה, עליו קודם כל לרצות זאת בעצמו. לאחר מכן, עליו להיכנס אל אחד מאותם מרכזי גמילה מסמים שמציעים מסלולי גמילה המותאמים אישית לכל מכור, כך שה(...)
   קרא עוד
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים