מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  טיפול בחרדה ודיכאון

  איך מתחילים תהליך של טיפול בחרדה ודיכאון?

  כ-5% מהאנשים ברחבי העולם סובלים מדיכאון, על פי ארגון הבריאות העולמי. ואילו כ-40% מהישראלים סובלים מחרדה מדי שנה, מה שהופך אותה לבעיית בריאות הנפש הנפוצה ביותר במדינה. בנוסף, כמעט מחצית מכלל האנשים הסובלים מדיכאון חמור במהלך חייהם מתמודדים גם עם הפרעות חרדה, מה שמצביע על שיעור גבוה של תחלואה משולבת. מרכז גמילה וילה מטריקס מאפשר לכל אחד את המקום הבטוח שבו ניתן להתמודד עם הבעיות הקשות ביותר בחייכם, ומציע טיפול בחרדה ודיכאון בליווי מקצועי של אנשי המקצוע הטובים בתחום.

  מה הפירוש של חרדה ודיכאון?

  פחד וחרדה הולכים יד ביד. מצב הרוח והתנהלותו של אדם משתנים כאשר הוא מתכונן למה שהוא מפרש כסכנה מתקרבת. ככל שהזמן עובר, הפחד עלול להתעצם ולהתחיל להפריע בחיי היומיום. הפרעות חרדה מגיעות בצורות שונות, כולל פוביות, פאניקה והפרעת חרדה כללית. הפרעות במצב רוח כוללות דיכאון. תופעות הלוואי האפשריות כוללות:

  • דיכאון בלתי פוסק
  • חוסר תקווה
  • חוסר סבלנות
  • מחשבות אובדניות, נדודי שינה וחוסר יכולת להתמקד

  חיי היומיום של אדם עלולים להשתבש על ידי דיכאון, בדיוק כפי שזה יכול לקרות בגלל חרדה.

  טיפול בחרדה ודיכאון על ידי תרופות מתאימות

  כאשר מתמודדים עם בעיות נפשיות כמו חרדה ודיכאון, רופאים עשויים לרשום תרופות לצד טיפולים אחרים גם טיפול בחרדה ודיכאון על ידי תרופות. הסימפטומים, החומרה והנוכחות או היעדרן של כל מחלה הנלווית קובעים את מהלך הטיפול הטוב ביותר. תרופות מסוימות פועלות היטב הן לחרדה והן לדיכאון, בעוד שאחרות מתאימות יותר רק לאחת. טיפול תרופתי לדיכאון, המכונה תרופות נוגדות דיכאון, יכול להקל על חלק מהתסמינים. כאשר נותנים את התרופה הנכונה, 70-80% מהאנשים הסובלים מדיכאון מדווחים שהם מרגישים הרבה יותר טוב.

  למרות שזה לא יכול להעלים חרדה לחלוטין, תרופות יכולות להקל על הסימפטומים שלה, כולל התקפי פאניקה.

  אבל, במקרים בהם יש צורך להוריד מינון או להפסיק את השימוש בתרופות אלו, אנשים רבים יכולים לפתח תלות, פיזית או פסיכולוגית, בתרופות ולכן יכולים לחוות תסמיני גמילה. במקרה זה מרכז גמילה וילה מטריקס הוא המקום הטוב ביותר עבור התחלות חדשות.

  טיפול בדיכאון וחרדה

  טיפול בדיכאון וחרדה

  כולנו חווים עצב וחרדה מדי פעם. פגישה עם קרובי משפחה רחוקים או תאריך יעד עסקי דחוף יכולים לגרום לנו ללחץ. אובדן של אדם אהוב או אירוע משמעותי בחיים, כגון מעבר לעיר אחרת, עלולים לגרום לגל של עצב. עם זאת, סביר להניח שהגיע הזמן לפנות לעזרה מקצועית אם תחושות של חרדה, דיכאון או חוסר תקווה נמשכות יותר מתקופה קצרה ומתחילות להשפיע על היכולת שלכם לפעול כראוי בחיי היום יום. אם אתם מתמודדים עם שינויים מתמשכים במצב הרוח ובהתנהגות שלכם, מומלץ להתייעץ עם מומחים מוסמכים של וילה מטריקס, לבדיקה והתאמת טיפול בדיכאון וחרדה מתמשכים.

  מה זה להיות מדוכא ומה הוא טיפול בדיכאון וחרדה?

  אתם לא צריכים לנסות להסוות את העובדה שאתם מתמודדים עם מחלה נפשית, למרות שזה יכול להיות קשה לקבלה. הפרעת דיכאון משפיעה על כ-5% מהאוכלוסיה, מה שמוכיח עד כמה דיכאון נפוץ. תחושות של חוסר תקווה וחוסר יכולת לתפקד כראוי בחיי היומיום הם סימפטומים נפוצים של דיכאון. זה יותר ממצב רוח עצוב. דיכאון יכול להתבטא בדרכים שונות והוא מתמשך לאורך זמן:

  • חוסר עניין בפעילויות מהנות מהעבר
  • הפרעות בשינה
  • מלנכוליה עמוקה ומתמשכת וחוסר הגשמה
  • עצבנות וכעס
  • עייפות וחוסר חיוניות
  • שימוש בסמים ואלכוהול
  • תחושות של חוסר ערך

  כאשר אתם בדיכאון נראה שלחיים אין מטרה וטעם. חשוב לקבל עזרה מיידית אם יש לכם מחשבות אובדניות או שאתם מודאגים מפגיעה בעצמכם או במישהו אחר. במקרה זה טיפול בדיכאון וחרדה הוא הכרחי בהקדם האפשרי.

  באילו דרכים ניתן לבצע אבחנה של מצב חרדה?

  הפרעות חרדה ניתנות לטיפול, אז חשוב לקבל סיוע אם הסימפטומים שלכם לא משתפרים עם הזמן. חרדות הן טבעיות וצפויות, אך תקופות של דאגה ופחד קיצוניים מפני אירועים שגרתיים עשויות להצביע על בעיה נפשית. פנו לעזרה של מומחה בוילה מטריקס אם אתם מגלים שהחרדה שלכם אינה פרופורציונלית לנסיבות בפועל ואם אתם מבצעים התאמות באורח החיים שלכם כדי למנוע מצבים המעוררים את החרדה שלכם.

  מרגישים דיכאון או חרדה? אם כן, חשוב שתקבלו טיפול בדיכאון וחרדה על ידי המומחים של וילה מטריקס. אנשים יכולים לסבול מחרדה ודיכאון בו זמנית. זה לא נדיר לחוות את שתי ההפרעות בו זמנית. שילוב של טיפול תרופתי, טיפול קבוצתי, טיפול אישי ושינויים באורח החיים יכולים לעזור לכם להתמודד עם חרדה ודיכאון.

  טיפול בחרדה ודיכאון על ידי תרופות מתאימות

  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   שירותים נוספים
   קליניקה לטיפול רגשי
   קליניקה לטיפול רגשי מבית וילה מטריקס התמודדות עם נבכי החיים אינה פשוטה לרבים מאיתנו. אתגרים רגשיים כמו לחץ, דאגה ודיכאון יכולים לגרום לנו להרגיש חסרי אונים לפעמים. טיפול רגשי מועיל במצב זה. זהו משאב רב עוצמה לפיתוח מודעות עצמית, התמודדות עם(...)
   קרא עוד
   טיפול בהלומי קרב
   כיצד ניתן לבצע טיפול בהלומי קרב? אנשים רבים מכירים את המושג הלם קרב כסוג של הפרעת דחק פוסט-טראומטית שחיילים עלולים לפתח לאחר שהם עדים או עוברים אירועים הרסניים בזמן שהם משרתים את ארצם בצבא. כמו הפרעת דחק פוסט טראומטית (PTSD), הלם קרב הוא תג(...)
   קרא עוד
   מרכז יום לטיפול בהתמכרויות
   מרכז יום לטיפול בהתמכרויות וילה מטריקס תוכניות טיפול בהתמכרות לסמים מגיעות בכל הצורות והסוגים, אך הן תמיד חולקות קבוצה משותפת של עקרונות ונהלים המסייעים למטופלים להתגבר על ההתמכרויות שלהם. רוב מרפאות הטיפול מספקות פעילויות וטיפולים כאלה כחל(...)
   קרא עוד
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים