מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  מוסד גמילה

  בסלנג היומיומי שלנו אנחנו נוהגים להעיד רבות על כך שאנחנו מכורים לדברים, האמנם? בפועל התמכרות היא משהו שורשי ועמוק, המייצג תלות של אדם בחומר או בהתנהגות כלשהי, בדרך כלל כפועל יוצא של קשיים נפשיים איתם הוא נאלץ להתמודד.

  התמכרויות כמו שימוש באלכוהול וסמים, או הפרעות התנהגותיות כמו הימורים והפרעות אכילה מטופלות במוסדי גמילה שונים. מוסד גמילה הינו גורם מקצועי שמעניק מעטפת טיפולית ותומכת עבור מי שפיתח דפוס התמכרותי כלפי משהו, כאשר הצוות הטיפולי שם כדי לעזור להם לעבור את תהליך הגמילה.

  כל מה שצריך לדעת על מוסד גמילה

  מרגע ההכרה בכך שיש צורך במוסד גמילה, השלב ההגיוני והחשוב הבא הוא להתאשפז במוסד גמילה. כאמור יש לא מעט סוגי התמכרויות, המסווגות לרוב על פי התמכרות לחומרים שונים והתנהגויות התמכרותיות. לצורך העניין נסביר על התמכרות לאלכוהול למול התמכרות להימורים.

  התמכרות לאלכוהול

  מכורים לאלכוהול חשים שהם מצליחים להשיב את השליטה בחיים לידיהם כשהם שותים אלכוהול, אולם בפועל אין זה כך. ככל ששותים יותר כך לא מסתפקים בתחושת השליטה הנגרמת, וכל הזמן מתעורר צורך לשתות עוד ועוד. השתייה המוגברת מובילה לפיתוח דפוסי פעולה נפשיים ופיזיים לאורך ההתמכרות, כשבקצה עומד הרס חיי אדם.

  התמכרות להימורים

  הימורים זה שם כולל למשחקי פוקר, מילוי לוטו, סחר במניות, רולטות ומכונות מזל ועוד, בהם משתתפים אנשים ומהמרים על תוצאות בסכומים גבוהים של כסף, באופן כפייתי ובתדירות גבוהה. דפוס ההתמכרות להימורים נוצר מתוך צורך תת הכרתי להשיב שליטה וסדר לחיי המכור, על אף שהתוצאה היא ההיפך הגמור מזה.

  איך מטפלים בהתמכרויות במוסד גמילה?

  מוסד גמילה מציע מגוון סוגי טיפול בהתמכרויות שונות ומשונות, תוך מתן מענה לצרכים הפיזיולוגיים והנפשיים כאחד. הטיפול הסימולטני נועד לסייע למכורים להתמודד מול דפוסי ההתנהגות הכפייתיים שרכשו להם עם תקופת ההתמכרות, ולאפשר להם לחזור לתפקוד תקין בחייהם. השלב הראשון הוא טיפול פיזי, המאופיין בהופעת תסמיני גמילה קשים, והשלב השני הינו טיפול רגשי שמוענק למטופל.

   

  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   מאמרים נוספים
   תהליך גמילה מקצועי
   התחלתם לעשן סמים לפני הרבה שנים? במשך לא מעט זמן הדברים היו תחת השליטה שלכם, אך משהו קרה בזמן האחרון? עם הזמן התחלתם לעשן סמים יותר ויותר חזקים והיום אתם כבר מכורים לכל דבר ועניין? אם כך, כדאי שתנצלו את הרגע הזה שבו אתם אומרים לעצמכם את האמ(...)
   קרא עוד
   כך תוכלו לשנות את המציאות שבה אתם חיים
   מהמרים? בכל יום זה קורה בהיקפים גדולים יותר? איבדתם כבר לא מעט דברים חשובים בחיים שלכם, כמו רכוש ובעיקר אהבה? אם כך, אפשר להבין מדוע אתם מרגישים אבודים. כדאי שתדעו: אתם לא לבד ואתם יכולים לשנות את המציאות שבה אתם חיים. הדברים נמצאים בידיים(...)
   קרא עוד
   התמכרות מורכבת הדורשת טיפול נכון ויעיל
   אתם מכורים לאלכוהול? הבנתם את זה לא מזמן ועד היום לא הצלחתם לעשות עם זה שום דבר? כבר לא מעט דברים איבדתם בחיים בגלל ההתמכרות שלכם לאלכוהול? אם כך, הגיע הזמן שתיקחו אחריות. אחרי הכול, מדובר כאן על החיים שלכם, על המשפחה, על החברים ועל כל מה ש(...)
   קרא עוד
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים