מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  מרכז גמילה יוקרתי – מה ההבדל בינו לבין מרכז גמילה רגיל

  הרגע הכי מרגש שיכול להיות בחייו של מכור, הוא הרגע שבו הוא מתוודע למה שהוא חווה ומחליט לשים לזה סוף. כמובן שכמעט תמיד נלווית לזה תמיכה משפחתית וחברית, אשר מסייעים לו לחוש פחות בושה ואשמה. מרבית המכורים בוחרים בטיפול שמציע מרכז גמילה.

  מרכז גמילה יוקרתי מאפשר למטופלים לעבור תהליך גמילה מבלי להרגיש כאילו הם כלואים במאסר. הם מצליחים לחוות תהליך עמוק ופנימי, וזאת בתוך מקום המקנה להם חיי רווחה ואיכות. אתם או הקרובים שלכם מתמודדים עם התמכרות? בואו לשמוע עוד בנושא.

  סוגי התמכרויות

  נוהגים לאפיין התמכרויות בשתי דרכים: התמכרות לחומרים והתנהגות התמכרותית. התמכרות לחומרים מייצגת כל התמכרות שהיא לחומר או למושא צריכה כלשהו, כאשר הנפוצים ביותר הינם אלכוהול, סמים ותרופות מרשם. כאשר אנו מדברים על התנהגות התמכרותית, הכוונה היא לדפוס התנהגותי מסוים שסובב סביב מושא התמכרות, כמו למשל הפרעת הימורים או הפרעות אכילה. בכל אחד מסוגי ההתמכרויות אופי הגמילה יהיה שונה, יותאם לרכיבי ההתמכרות וכן לאדם המתמודד איתה.

  מה מיוחד במרכז גמילה יוקרתי?

  אשפוז במרכז גמילה עשוי להרגיש כמו אשפוז בבית חולים – מנוכר, מבאס ולא טבעי. אולם אם בוחרים במרכז גמילה יוקרתי, כזה המציע תנאי מחיה נוחים, השהות במרכז הגמילה יכולה להנעים יותר ואף לחוש לעתים שהנסיבות הן חופשה בבית מלון. מעבר לכך, מרכז גמילה יוקרתי מעסיק את אנשי הצוות המקצועיים והמנוסים ביותר בתחום, אשר חוו מגוון רחב של התנסויות עם מטופלים הסובלים מהתמכרויות ויודעים לזהות איזו תוכנית גמילה תתאים עבור כל אחד.

  תהליך גמילה במרכז גמילה כולל בדרך כלל שני שלבים – שלב הגמילה הפיזית ושלב הגמילה הנפשית. בשלב הראשון מנקים את גופו של המטופל מחומרים ומטהרים את סביבתו מהם. בשלב זה כרוכים אתגרים רבים, שכן הוא עשוי לחוש עצבנות, להזיע, לרעוד ואף במקרים מסוימים להגיע למצב של הזיות. השלב השני עוסק יותר בעיבוד התחושות, שיפור הערך והדימוי העצמי ומתן מעטפת רגשית שתסייע גם ביום שאחרי מרכז הגמילה.

  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   מאמרים נוספים
   נגמלים במרכז וממשיכים בדרך הישר
   כשאדם מתמכר לחומר מסוים, הוא לא שם לב שמגיע הרגע שבו השימוש יוצא משליטה והופך לממש מסוכן עבורו. זהו תהליך איטי בדרך כלל, שאליו נלווה תהליך אישי ונפשי מורכב ביותר, שבמסגרתו האדם הופך תלוי פיזית ונפשית בפעולה מסוימת או חומר. בתוך התהליך הזה,(...)
   קרא עוד
   מרכזי גמילה עם טאץ' אישי
   אחד השלבים הקשים ביותר בכל תהליך גמילה, הוא ההכרה בבעיה וכמובן, לקיחת אחריות. זהו מסע מורכב וכואב, שאף אדם מכור לא יוכל לעולם להתמודד איתו לבד. בשל כך נוצרו מרכזי גמילה פרטיים המציעים מסגרת מקצועית ומקבלת, שבה כל מכור יוכל למצוא את מקומו לצ(...)
   קרא עוד
   נגמלים מסמים באמצע הדרך
   האם אפשר להיגמל מסמים? התשובה היא תמיד כן, תמיד לתת צ'אנס לאדם לבחור בחיים ולהתחיל מחדש. כדי לעשות את זה, עליו קודם כל לרצות זאת בעצמו. לאחר מכן, עליו להיכנס אל אחד מאותם מרכזי גמילה מסמים שמציעים מסלולי גמילה המותאמים אישית לכל מכור, כך שה(...)
   קרא עוד
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים