מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  מרכז גמילה יוקרתי – מה ההבדל בינו לבין מרכז גמילה רגיל

  הרגע הכי מרגש שיכול להיות בחייו של מכור, הוא הרגע שבו הוא מתוודע למה שהוא חווה ומחליט לשים לזה סוף. כמובן שכמעט תמיד נלווית לזה תמיכה משפחתית וחברית, אשר מסייעים לו לחוש פחות בושה ואשמה. מרבית המכורים בוחרים בטיפול שמציע מרכז גמילה.

  מרכז גמילה יוקרתי מאפשר למטופלים לעבור תהליך גמילה מבלי להרגיש כאילו הם כלואים במאסר. הם מצליחים לחוות תהליך עמוק ופנימי, וזאת בתוך מקום המקנה להם חיי רווחה ואיכות. אתם או הקרובים שלכם מתמודדים עם התמכרות? בואו לשמוע עוד בנושא.

  סוגי התמכרויות

  נוהגים לאפיין התמכרויות בשתי דרכים: התמכרות לחומרים והתנהגות התמכרותית. התמכרות לחומרים מייצגת כל התמכרות שהיא לחומר או למושא צריכה כלשהו, כאשר הנפוצים ביותר הינם אלכוהול, סמים ותרופות מרשם. כאשר אנו מדברים על התנהגות התמכרותית, הכוונה היא לדפוס התנהגותי מסוים שסובב סביב מושא התמכרות, כמו למשל הפרעת הימורים או הפרעות אכילה. בכל אחד מסוגי ההתמכרויות אופי הגמילה יהיה שונה, יותאם לרכיבי ההתמכרות וכן לאדם המתמודד איתה.

  מה מיוחד במרכז גמילה יוקרתי?

  אשפוז במרכז גמילה עשוי להרגיש כמו אשפוז בבית חולים – מנוכר, מבאס ולא טבעי. אולם אם בוחרים במרכז גמילה יוקרתי, כזה המציע תנאי מחיה נוחים, השהות במרכז הגמילה יכולה להנעים יותר ואף לחוש לעתים שהנסיבות הן חופשה בבית מלון. מעבר לכך, מרכז גמילה יוקרתי מעסיק את אנשי הצוות המקצועיים והמנוסים ביותר בתחום, אשר חוו מגוון רחב של התנסויות עם מטופלים הסובלים מהתמכרויות ויודעים לזהות איזו תוכנית גמילה תתאים עבור כל אחד.

  תהליך גמילה במרכז גמילה כולל בדרך כלל שני שלבים – שלב הגמילה הפיזית ושלב הגמילה הנפשית. בשלב הראשון מנקים את גופו של המטופל מחומרים ומטהרים את סביבתו מהם. בשלב זה כרוכים אתגרים רבים, שכן הוא עשוי לחוש עצבנות, להזיע, לרעוד ואף במקרים מסוימים להגיע למצב של הזיות. השלב השני עוסק יותר בעיבוד התחושות, שיפור הערך והדימוי העצמי ומתן מעטפת רגשית שתסייע גם ביום שאחרי מרכז הגמילה.

  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   מאמרים נוספים
   גמילה לא קלה
   תהליכי גמילה הם אף פעם לא פשוטים, גם כשמדובר על גמילה מקנאביס שבמחשבה ראשונה ודאי נתפסת כמו אחד מתהליכי הגמילה הקלילים יותר בעולם הסמים, בשל העובדה שהסם מוגדר כ'קל' בלבד. למעשה, ההפך הוא הנכון. ההגדרה הזו של 'סמים קלים' היא מתעתעת שכן התמכר(...)
   קרא עוד
   לא מהמרים על החיים
   הימורים הם כנראה בין הפעולות המתעתעות ביותר בעולם. הרי זה תמיד מתחיל בקטן ולא מזיק, משחק קצר עם החבר'ה, או סיבוב בקזינו בחו"ל רק בשביל להתנסות. אחרי הצלחה או שתיים, אתם מרגישים שהמזל לצידכם וששום דבר לא יכול לעצור בעדכם, אז אתם ממשיכים להמר(...)
   קרא עוד
   הצלחה בתהליך הגמילה תלויה בכם ובסביבה
   זה מתחיל בקטן; פעולה שגורמת לאדם להרגיש טוב למשך זמן קצר. האדם זוכר את התחושה המצוינת הזו ורוצה לחזור עליה, כך הוא חוזר על אותה פעולה שגרמה להרגשה הטובה. הבעיה היא שלעתים מדובר בפעולה הרסנית שטובה לאדם רק לרגע, ולטווח הארוך יש לה השפעות שלי(...)
   קרא עוד
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים