מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  מרכז גמילה יוקרתי – מה ההבדל בינו לבין מרכז גמילה רגיל

  הרגע הכי מרגש שיכול להיות בחייו של מכור, הוא הרגע שבו הוא מתוודע למה שהוא חווה ומחליט לשים לזה סוף. כמובן שכמעט תמיד נלווית לזה תמיכה משפחתית וחברית, אשר מסייעים לו לחוש פחות בושה ואשמה. מרבית המכורים בוחרים בטיפול שמציע מרכז גמילה.

  מרכז גמילה יוקרתי מאפשר למטופלים לעבור תהליך גמילה מבלי להרגיש כאילו הם כלואים במאסר. הם מצליחים לחוות תהליך עמוק ופנימי, וזאת בתוך מקום המקנה להם חיי רווחה ואיכות. אתם או הקרובים שלכם מתמודדים עם התמכרות? בואו לשמוע עוד בנושא.

  סוגי התמכרויות

  נוהגים לאפיין התמכרויות בשתי דרכים: התמכרות לחומרים והתנהגות התמכרותית. התמכרות לחומרים מייצגת כל התמכרות שהיא לחומר או למושא צריכה כלשהו, כאשר הנפוצים ביותר הינם אלכוהול, סמים ותרופות מרשם. כאשר אנו מדברים על התנהגות התמכרותית, הכוונה היא לדפוס התנהגותי מסוים שסובב סביב מושא התמכרות, כמו למשל הפרעת הימורים או הפרעות אכילה. בכל אחד מסוגי ההתמכרויות אופי הגמילה יהיה שונה, יותאם לרכיבי ההתמכרות וכן לאדם המתמודד איתה.

  מה מיוחד במרכז גמילה יוקרתי?

  אשפוז במרכז גמילה עשוי להרגיש כמו אשפוז בבית חולים – מנוכר, מבאס ולא טבעי. אולם אם בוחרים במרכז גמילה יוקרתי, כזה המציע תנאי מחיה נוחים, השהות במרכז הגמילה יכולה להנעים יותר ואף לחוש לעתים שהנסיבות הן חופשה בבית מלון. מעבר לכך, מרכז גמילה יוקרתי מעסיק את אנשי הצוות המקצועיים והמנוסים ביותר בתחום, אשר חוו מגוון רחב של התנסויות עם מטופלים הסובלים מהתמכרויות ויודעים לזהות איזו תוכנית גמילה תתאים עבור כל אחד.

  תהליך גמילה במרכז גמילה כולל בדרך כלל שני שלבים – שלב הגמילה הפיזית ושלב הגמילה הנפשית. בשלב הראשון מנקים את גופו של המטופל מחומרים ומטהרים את סביבתו מהם. בשלב זה כרוכים אתגרים רבים, שכן הוא עשוי לחוש עצבנות, להזיע, לרעוד ואף במקרים מסוימים להגיע למצב של הזיות. השלב השני עוסק יותר בעיבוד התחושות, שיפור הערך והדימוי העצמי ומתן מעטפת רגשית שתסייע גם ביום שאחרי מרכז הגמילה.

  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   מאמרים נוספים
   מרכזי גמילה פרטיים – עדיף על פני מ...
   אין זה קל להחליט שמפסיקים התמכרות. הרבה אנשים נאלצים להתמודד עם אותה תלות טורדנית שפיתחו כלפי התנהגות מסוימת, או לחלופין כלפי חפץ או חומר כלשהו. מאותו רגע ואילך הם מתקשים לשים סוף להתנהלות האובססיבית שלהם סביב מושא ההתמכרות. אם אתם או מי מק(...)
   קרא עוד
   מרכז גמילה מאופיאטים
   אופיאטים הינם חומרים שמבוססים על מורפיום, ולרוב הם מהווים חלק מתרכובות של משככי כאבים. אנשים שמתמכרים לאופיאטים עומדים בסימן התמכרות מאתגרת, על אחת כמה וכמה כאשר מגיעים לשלב הגמילה. כיום ניתן למצוא מרכז גמילה מאופיאטים, המתמחה בגמילה ובשיקו(...)
   קרא עוד
   מכוני גמילה – איך מתחילים?
   אנשים רבים מתמודדים בחיי היומיום שלהם עם התמכרויות מסוגים שונים – סיגריות, סלולר, קניות או התמכרויות חמורות וקשות יותר כמו אלכוהול, הימורים, סמים ומשככי כאבים. הבעיה מתחילה כשמושא ההתמכרות הופך להיות מרכז חייו של האדם, הדבר היחיד שהוא חושב(...)
   קרא עוד
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים