מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  מרכז גמילה יוקרתי – מה ההבדל בינו לבין מרכז גמילה רגיל

  הרגע הכי מרגש שיכול להיות בחייו של מכור, הוא הרגע שבו הוא מתוודע למה שהוא חווה ומחליט לשים לזה סוף. כמובן שכמעט תמיד נלווית לזה תמיכה משפחתית וחברית, אשר מסייעים לו לחוש פחות בושה ואשמה. מרבית המכורים בוחרים בטיפול שמציע מרכז גמילה.

  מרכז גמילה יוקרתי מאפשר למטופלים לעבור תהליך גמילה מבלי להרגיש כאילו הם כלואים במאסר. הם מצליחים לחוות תהליך עמוק ופנימי, וזאת בתוך מקום המקנה להם חיי רווחה ואיכות. אתם או הקרובים שלכם מתמודדים עם התמכרות? בואו לשמוע עוד בנושא.

  סוגי התמכרויות

  נוהגים לאפיין התמכרויות בשתי דרכים: התמכרות לחומרים והתנהגות התמכרותית. התמכרות לחומרים מייצגת כל התמכרות שהיא לחומר או למושא צריכה כלשהו, כאשר הנפוצים ביותר הינם אלכוהול, סמים ותרופות מרשם. כאשר אנו מדברים על התנהגות התמכרותית, הכוונה היא לדפוס התנהגותי מסוים שסובב סביב מושא התמכרות, כמו למשל הפרעת הימורים או הפרעות אכילה. בכל אחד מסוגי ההתמכרויות אופי הגמילה יהיה שונה, יותאם לרכיבי ההתמכרות וכן לאדם המתמודד איתה.

  מה מיוחד במרכז גמילה יוקרתי?

  אשפוז במרכז גמילה עשוי להרגיש כמו אשפוז בבית חולים – מנוכר, מבאס ולא טבעי. אולם אם בוחרים במרכז גמילה יוקרתי, כזה המציע תנאי מחיה נוחים, השהות במרכז הגמילה יכולה להנעים יותר ואף לחוש לעתים שהנסיבות הן חופשה בבית מלון. מעבר לכך, מרכז גמילה יוקרתי מעסיק את אנשי הצוות המקצועיים והמנוסים ביותר בתחום, אשר חוו מגוון רחב של התנסויות עם מטופלים הסובלים מהתמכרויות ויודעים לזהות איזו תוכנית גמילה תתאים עבור כל אחד.

  תהליך גמילה במרכז גמילה כולל בדרך כלל שני שלבים – שלב הגמילה הפיזית ושלב הגמילה הנפשית. בשלב הראשון מנקים את גופו של המטופל מחומרים ומטהרים את סביבתו מהם. בשלב זה כרוכים אתגרים רבים, שכן הוא עשוי לחוש עצבנות, להזיע, לרעוד ואף במקרים מסוימים להגיע למצב של הזיות. השלב השני עוסק יותר בעיבוד התחושות, שיפור הערך והדימוי העצמי ומתן מעטפת רגשית שתסייע גם ביום שאחרי מרכז הגמילה.

  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   מאמרים נוספים
   גמילה לא קלה
   תהליכי גמילה הם אף פעם לא פשוטים, גם כשמדובר על גמילה מקנאביס שבמחשבה ראשונה ודאי נתפסת כמו אחד מתהליכי הגמילה הקלילים יותר בעולם הסמים, בשל העובדה שהסם מוגדר כ'קל' בלבד. למעשה, ההפך הוא הנכון. ההגדרה הזו של 'סמים קלים' היא מתעתעת שכן התמכר(...)
   קרא עוד
   מצליחים להיגמל מהדפוס ההרסני
   הימורים נראים בהתחלה כמו משחקים נחמדים, בהם אתם בסך הכל מפקידים את המזל שלכם ביד הגורל ומקווים לטוב. בין אם מדובר במשחקי הימורים בהם לוקחים חלק אנשים אחרים או הימורים של אדם נגד מכונה, לעתים הדרך להתמכרות היא מהירה, ומה הפלא? על יוקר המחייה(...)
   קרא עוד
   מלכודת שיכולה לתעתע
   כשמדברים על סמים, בדרך כלל כמעט לא נעשית החלוקה הזו בין סמים קלים וקשים, לפחות לא עד שיורדים לשורש העניין ומתעמקים בכך. השאלה שנשאלת תמיד בהקשר הזה, הוא בנושא גמילה מסמים קלים ועד כמה היא שונה מכל גמילה אחרת, בעיקר מסמים קשים שידועים ביכולו(...)
   קרא עוד
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים