מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  מרכז גמילה ממשככי כאבים – למכורים בחסות החוק

  כאבים בגוף הם תופעה שכיחה שמתרחשת לאור סיבות כאלו ואחרות בגוף האדם. אנשים רובים נוטים ליטול משככי כאבים כדי לשכך את הכאב ולהרגיש יותר בנוח. התמכרות למשככי כאבים מייצגת משהו רחב מזה, כאשר נוטלים את התרופה על אף שאין הנחיה מרופא ליטול אותה ולמעשה אין שום צורך רפואי בה. משם הדרך לפיתוח תלות בתרופה היא קצרה מאוד, והדרך לטפל בזה עוד בהתחלה היא בניית תוכנית גמילה במרכז גמילה ממשככי כאבים.

  כך תזהו התמכרות למשככי כאבים

  הסימנים הניכרים המצביעים על התמכרותו של אדם למשככי כאבים, הם כאשר הוא מגדיל את מינון משכך הכאבים שהוא נוטל, או לחלופין מרווחי הזמן שבין נטילה אחת לאחרת הוא קצר מהרגיל. המכור רוצה לחוש שוב ושוב את אותה תחושת הרפיה והרוגע שמשכך הכאבים משרה עליו, ולכן מגביר את נוכחותו בגוף.

  סימנים מובהקים נוספים לכך מתבטאים ברמת הגוף, כאשר ההשפעה מתפוגגת או כאשר הוא לא נוטל משככי כאבים במשך זמן מה. ניתן להבחין במצבים כאלו בקשיים נפשיים ופיזיים כדוגמת חרדה, אי – שקט, רעידות, הזעת יתר ועוד. ברמה הסביבתית ניתן להבחין בחוסר תפקוד חברתי או נתק פתאומי מהסביבה.

  אילו משככי כאבים נחשבים ממכרים?

  יש מנעד רחב של משככי כאבים, הנחשבים נגישים ונמכרים לצרכן די קלות. זו יכולה להיות התמכרות לתרופות המצויות בכל בית, כמו למשל אקמול או אדוויל, וכן גם לתרופות בעלות אופי נרקוטי כמו מורפיום, פנטניל וכו'. כשאין השגחה רפואית המבקרת את השימוש של האדם במשככי הכאבים, המכור יכול להגדיל מינונים על דעת עצמו ולהיכנס ללופ התמכרותי והרסני.

  מרכז גמילה ממשככי כאבים לטיפול במכורים

  לעתים המשפחה מתגייסת לסייע למכור להפסיק לצרוך משככי כאבים, אבל עם כל הכאב זה לא תמיד עוזר. הדרך המהירה והיעילה ביותר הינה מרכז גמילה ממשככי כאבים, המהווה מסגרת טיפולית מקצועית שמתמחה בבנית תוכנית גמילה למכורים. במרכז הגמילה ישנם אנשי צוות ייעודיים, שהוכשרו להעניק סיוע למכורים, ויחד איתם בונים תוכנית גמילה מותאמת אישית למטופל.

   

  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   מאמרים נוספים
   גמילה לא קלה
   תהליכי גמילה הם אף פעם לא פשוטים, גם כשמדובר על גמילה מקנאביס שבמחשבה ראשונה ודאי נתפסת כמו אחד מתהליכי הגמילה הקלילים יותר בעולם הסמים, בשל העובדה שהסם מוגדר כ'קל' בלבד. למעשה, ההפך הוא הנכון. ההגדרה הזו של 'סמים קלים' היא מתעתעת שכן התמכר(...)
   קרא עוד
   מצליחים להיגמל מהדפוס ההרסני
   הימורים נראים בהתחלה כמו משחקים נחמדים, בהם אתם בסך הכל מפקידים את המזל שלכם ביד הגורל ומקווים לטוב. בין אם מדובר במשחקי הימורים בהם לוקחים חלק אנשים אחרים או הימורים של אדם נגד מכונה, לעתים הדרך להתמכרות היא מהירה, ומה הפלא? על יוקר המחייה(...)
   קרא עוד
   מלכודת שיכולה לתעתע
   כשמדברים על סמים, בדרך כלל כמעט לא נעשית החלוקה הזו בין סמים קלים וקשים, לפחות לא עד שיורדים לשורש העניין ומתעמקים בכך. השאלה שנשאלת תמיד בהקשר הזה, הוא בנושא גמילה מסמים קלים ועד כמה היא שונה מכל גמילה אחרת, בעיקר מסמים קשים שידועים ביכולו(...)
   קרא עוד
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים