מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  מרכז גמילה ממשככי כאבים – למכורים בחסות החוק

  כאבים בגוף הם תופעה שכיחה שמתרחשת לאור סיבות כאלו ואחרות בגוף האדם. אנשים רובים נוטים ליטול משככי כאבים כדי לשכך את הכאב ולהרגיש יותר בנוח. התמכרות למשככי כאבים מייצגת משהו רחב מזה, כאשר נוטלים את התרופה על אף שאין הנחיה מרופא ליטול אותה ולמעשה אין שום צורך רפואי בה. משם הדרך לפיתוח תלות בתרופה היא קצרה מאוד, והדרך לטפל בזה עוד בהתחלה היא בניית תוכנית גמילה במרכז גמילה ממשככי כאבים.

  כך תזהו התמכרות למשככי כאבים

  הסימנים הניכרים המצביעים על התמכרותו של אדם למשככי כאבים, הם כאשר הוא מגדיל את מינון משכך הכאבים שהוא נוטל, או לחלופין מרווחי הזמן שבין נטילה אחת לאחרת הוא קצר מהרגיל. המכור רוצה לחוש שוב ושוב את אותה תחושת הרפיה והרוגע שמשכך הכאבים משרה עליו, ולכן מגביר את נוכחותו בגוף.

  סימנים מובהקים נוספים לכך מתבטאים ברמת הגוף, כאשר ההשפעה מתפוגגת או כאשר הוא לא נוטל משככי כאבים במשך זמן מה. ניתן להבחין במצבים כאלו בקשיים נפשיים ופיזיים כדוגמת חרדה, אי – שקט, רעידות, הזעת יתר ועוד. ברמה הסביבתית ניתן להבחין בחוסר תפקוד חברתי או נתק פתאומי מהסביבה.

  אילו משככי כאבים נחשבים ממכרים?

  יש מנעד רחב של משככי כאבים, הנחשבים נגישים ונמכרים לצרכן די קלות. זו יכולה להיות התמכרות לתרופות המצויות בכל בית, כמו למשל אקמול או אדוויל, וכן גם לתרופות בעלות אופי נרקוטי כמו מורפיום, פנטניל וכו'. כשאין השגחה רפואית המבקרת את השימוש של האדם במשככי הכאבים, המכור יכול להגדיל מינונים על דעת עצמו ולהיכנס ללופ התמכרותי והרסני.

  מרכז גמילה ממשככי כאבים לטיפול במכורים

  לעתים המשפחה מתגייסת לסייע למכור להפסיק לצרוך משככי כאבים, אבל עם כל הכאב זה לא תמיד עוזר. הדרך המהירה והיעילה ביותר הינה מרכז גמילה ממשככי כאבים, המהווה מסגרת טיפולית מקצועית שמתמחה בבנית תוכנית גמילה למכורים. במרכז הגמילה ישנם אנשי צוות ייעודיים, שהוכשרו להעניק סיוע למכורים, ויחד איתם בונים תוכנית גמילה מותאמת אישית למטופל.

   

  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   מאמרים נוספים
   מרכזי גמילה פרטיים – עדיף על פני מ...
   אין זה קל להחליט שמפסיקים התמכרות. הרבה אנשים נאלצים להתמודד עם אותה תלות טורדנית שפיתחו כלפי התנהגות מסוימת, או לחלופין כלפי חפץ או חומר כלשהו. מאותו רגע ואילך הם מתקשים לשים סוף להתנהלות האובססיבית שלהם סביב מושא ההתמכרות. אם אתם או מי מק(...)
   קרא עוד
   מרכז גמילה מתרופות מרשם
   המטרה שלשמה נועדו תרופות מרשם הינה להקל על כאבם של אנשים החווים כאבי בחלקים שונים בגופים או בעת טיפולים רפואיים. עם זאת, תרופות המרשם מכילות בתוכן חומרים נרקוטיים, אשר גורמים להרבה מהמשתמשים בהן לפתח התמכרות ולהשתמש בתרופות גם שלא לצורך. הת(...)
   קרא עוד
   מרכז גמילה מהימורים – איך הוא יכול...
   כמו שיש התמכרות לחומרים מסוימים, כך יכולים לפתח במהלך החיים דפוסי התנהגות התמכרותיים, כאשר המוכר ביותר מהם הינו נטייה להימורים. יש כל מני דרכים להמר על כסף, חלקן נגישות יותר כמו מילוי טפסי לוטו או גירוד משחקי מזל ואילו חלקן נחשבות חוקיות פח(...)
   קרא עוד
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים