מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  שיקום פסיכיאטרי

  מה הוא שיקום פסיכיאטרי?

  על הספקטרום של טיפול נפשי, שיקום פסיכיאטרי מאוד נפוץ. אם אתם או מישהו שאתם מכירים נאבק עם בעיות נפשיות ארוכות טווח, אולי תרצו לקרוא מידע שיכול לעזור לכם להבין מה זה שיקום פסיכיאטרי, מי צריך אותו ומה היתרונות שהוא מביא. חולים הסובלים ממחלות נפש קשות, כולל סכיזופרניה, הפרעה דו קוטבית, דיכאון ועוד, יכולים לקבל סיוע באמצעות תוכניות שיקום פסיכיאטריות. המטפלים המקצועיים של וילה מטריקס יעזרו לכם  לקבוע יעדים ניתנים להשגה ומסייעים לאנשים לזהות את הדרכים שבהן תסמיני בריאות הנפש שלהם שיבשו את ההתנהגויות והשגרה היומיומית הקבועה שלהם. לאחר מכן תוכלו לקבל את הידע והיכולות הדרושים כדי להתגבר או לעקוף את המכשולים הללו.

  מהי מטרת שיקום פסיכיאטרי?

  חלק מהאנשים הסובלים ממחלות נפש קשות ומתמשכות, כולל סכיזופרניה או הפרעה דו קוטבית, אינם מסוגלים לתפקד כרגיל וצריכים לעבור שיקום פסיכיאטרי כדי ללמוד כיצד לחיות שוב באופן עצמאי. אדם זקוק לעבור שיקום אם הוא נדרש ללמוד מחדש מיומנויות בעקבות התפתחות מחלת נפש. כאשר בריאותו הנפשית של אדם מונעת ממנו לרכוש יכולות ספציפיות, עליו ללמוד אותן מחדש.

  מטרת השיקום היא להקנות למטופל את היכולות הקוגניטיביות והחברתיות הנחוצות להשתתפות מלאה בחברה. כתוצאה מכך, מטופלים יהיו מסוגלים למצוא לעצמם מקום בחייהם האישיים והמקצועיים. הזדמנויות ניתנות על ידי שיקום, המסייע למטופל על ידי הימנעות מאפליה וסטיגמה.

  מי יכול להזדקק לשיקום פסיכיאטרי?

  אלה שיכולים להזדקק לשיקום פסיכיאטרי הם:

  • מטופלים שהתסמינים שלהם משתפרים במהלך הטיפול אך מחלתם ממשיכה להשפיע על חיי היומיום שלהם בצורה כלשהי.
  • אנשים שמסוגלים לדאוג לעצמם, אבל מיואשים או התייאשו בגלל מצבם והביקורת שהם מקבלים.
  • אנשים שיכולים לתפקד, אבל לא מקבלים מספיק הזדמנויות מהסביבה שלהם.
  • לסובלים מפגיעה קשה עקב המחלה.

  כל מטופל מוערך על ידי הפסיכיאטר או מומחה שיקום פסיכיאטרי כדי לקבוע לאיזו מהקבוצות האמורות הוא נכלל.

  גיל ההופעה הממוצע למחלת נפש מתמשכת הוא בין 18 ל-25 שנים. זה הזמן בחייהם של רוב האנשים בו הם עושים מאמץ מודע להגדיר ולהגשים את מטרות חייהם. עבור אנשים הסובלים ממחלת נפש יכולים לחוות אכזבות רבות במאמץ להשתלב בחיים הרגילים. משפחה וחברים עשויים להיות שיפוטיים או מגינים מדי לפעמים. זה מחמיר את הליקוי שנגרם על ידי מחלתם. כדי לצלוח להתגבר על אכזבות אלו, ולא לגרום למצב להחמיר, וילה מטריקס מציעים עבורכם תוכנית שיקום פסיכיאטרי מקצועית.

  שיקום בבריאות הנפש

  שיקום בבריאות הנפש

  לוקח זמן להחלים ממחלת נפש, וזה הדבר החשוב ביותר שיש לזכור כשאתם מתחילים את דרככם בתהליך שיקום בבריאות הנפש. סביר להניח שההחלמה תיקח זמן, בהתחשב בהתפרצות ההדרגתית של בעיות נפשיות כולל דיכאון, חרדה ומחלות נפש אחרות, אשר יכולות גם להחמיר במקביל לשימוש בסמים או אלכוהול. לאחר שאדם מסיים תוכנית לטיפול במחלות נפש, ישנם תהליכים שעליו לשמור במהלך כל החיים, כדי להימנע מהחמרה. 'וילה מטריקס' עוזרים לכם לרכוש את הכלים שאתם זקוקים להם כדי להצליח לשמור על בריאות הנפש.

  הדרך להחלמה לאחר משבר בריאות הנפש

  סבלנות, מסירות וסיוע מקצועי של מומחים המתמחים בתהליך שיקום בבריאות הנפש נחוצים להחלמה מלאה ממחלה נפשית. התייעצות עם מומחה לבריאות הנפש לצורך אבחון והתאמת תוכנית טיפול צריכה להיות השלב הראשוני. אפשרויות הטיפול יכולות לנוע בין טיפול בשיחות לתרופות או שילוב של השניים, בהתאם למצבו של המטופל. בטיפול, אנשים יכולים לעבוד על כישורי התקשורת שלהם, ללמוד להתמודד עם מצבי לחץ ולרדת לעומק הבעיות שלהם הגורמות למחלתם להתפרץ. תרופות יכולות להקל על הסימפטומים ולשפר את הבריאות הכללית. כדי לוודא שהטיפול בבריאות הנפש עובד ומתאים לצרכי המטופל, חשוב לדבר בפתיחות ובכנות עם אנשי המקצוע של 'וילה מטריקס'.

  שיקום בבריאות הנפש הולך יד ביד עם הבריאות הגופנית של האדם, כאשר פעילות גופנית סדירה, אכילה טובה ושינה מספקת הם הבסיס לכך. הטיפול כולל גם עשיית דברים שעושים אותכם מאושרים ומסופקים, עם שילוב של טכניקות מדיטציה והרפיה. חלק חשוב בהחלמה הוא להקיף את עצמכם באנשים אהובים מבינים שיכולים להציע תמיכה, מילות עידוד והשראה. הכרה בכך ששיקום הוא תהליך עם עליות ומורדות הוא הכרחי. על מנת להמשיך להתקדם לקראת החלמה מוחלטת, זה יכול להיות מועיל לחגוג ניצחונות קטנים תוך כדי תהליך השיקום.

  שיקום בבריאות הנפש וטיפול מותאם אישית ב'וילה מטריקס'

  וילה מטריקס הוא בית מאזן ושיקום המספק טיפול נפשי מיוחד ותוכניות טיפול אישיות. הצוות המקצועי של 'וילה מטריקס' יכול לסייע לכם בגילוי הדרך שלכם להחלמה ממגוון בעיות בריאות הנפש. צרו קשר עם וילה מטריקס עכשיו כדי ללמוד עוד על אפשרויות טיפול הזמינות עבורכם במרכז.

  שיקום בבריאות הנפש וטיפול מותאם אישית ב'וילה מטריקס'

  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   שירותים נוספים
   קליניקה לטיפול רגשי
   קליניקה לטיפול רגשי מבית וילה מטריקס התמודדות עם נבכי החיים אינה פשוטה לרבים מאיתנו. אתגרים רגשיים כמו לחץ, דאגה ודיכאון יכולים לגרום לנו להרגיש חסרי אונים לפעמים. טיפול רגשי מועיל במצב זה. זהו משאב רב עוצמה לפיתוח מודעות עצמית, התמודדות עם(...)
   קרא עוד
   טיפול בהלומי קרב
   כיצד ניתן לבצע טיפול בהלומי קרב? אנשים רבים מכירים את המושג הלם קרב כסוג של הפרעת דחק פוסט-טראומטית שחיילים עלולים לפתח לאחר שהם עדים או עוברים אירועים הרסניים בזמן שהם משרתים את ארצם בצבא. כמו הפרעת דחק פוסט טראומטית (PTSD), הלם קרב הוא תג(...)
   קרא עוד
   מרכז יום לטיפול בהתמכרויות
   מרכז יום לטיפול בהתמכרויות וילה מטריקס תוכניות טיפול בהתמכרות לסמים מגיעות בכל הצורות והסוגים, אך הן תמיד חולקות קבוצה משותפת של עקרונות ונהלים המסייעים למטופלים להתגבר על ההתמכרויות שלהם. רוב מרפאות הטיפול מספקות פעילויות וטיפולים כאלה כחל(...)
   קרא עוד
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים