מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  אל תוותרו על עצמכם!

  גמילה היא אף פעם לא תהליך פשוט; בין אם מדובר על סמים, אלכוהול או כל אלמנט ממכר אחר. לאחר שימוש ממושך, תסמיני הגמילה לעולם אינם פשוטים והופכים את התהליך לכמעט בלתי נסבל. בהתאם להתמכרות, תסמיני הגמילה יכולים להיות פיזיים כדוגמת הזעה, כאבי בטן, הקאות ועוד, ובמקביל גם תסמינים נפשיים שנובעים מתלות באותו חומר או אותה פעילות. מרכז גמילה הוא המקום לעבור בו את התהליך הלא פשוט, שכן שם יקבל האדם ליווי ותמיכה של אנשי מקצוע שידאגו לכל מחסורו, עד לגמילה מלאה. במרכז הגמילה וילה מטריקס תקבלו את המסגרת המחבקת, התומכת והמקצועית ביותר במידה והגעתם סוף סוף למסקנה שעליכם לקחת את חייכם בידיים.

  מסייעים לכם בכמה שלבים

  משמעותה של גמילה היא לא רק להפסיק לצרוך את החומר או לבצע פעילות מסוימת, מדובר בהרבה יותר מזה. על כן, כל מרכז גמילה ינהל את התהליך בהתבסס על כמה שלבים שבדרך כלל חוזרים על עצמם. השלב הראשון יהיה גמילה פיזית, כלומר ניתוק מוחלט של האדם מהחומר אותו נהג לצרוך או מהפעולה אותה נהג לבצע באופן כפייתי (לדוגמה, כשמדובר בהתמכרות לשופינג). מדובר בתקופה לא פשוטה שבה מצד אחד הגוף מתרגל לכך שהוא לא מקבל את החומר הממכר, ואם מדובר כאמור בפעולה כפייתית האדם יתרגל לא לבצע אותה. לאחר מכן יתחיל שלב הטיפול הנפשי, שישלב בין מפגש אחד על אחד עם אנשי מקצוע ובין מפגשים קבוצתיים עם מכורים אחרים. במסגרת המפגשים הללו, כל אדם מקבל במה לחלוק את התחושות שלו ולזכות בהזדהות והכלה מצד הסביבה. דבר חשוב מאין כמוהו בתהליך הגמילה.

   

  מרכז גמילה מציע פתרונות מקצועיים ויעילים לגמילה, ונותן מענה במקומות בהם האדם מרגיש שהוא קרוב מאוד לוותר על עצמו ולהיכנע סופית לאותו דפוס ממכר ומחשבות הרסניות. וילה מטריקס הוקמה בדיוק למטרה הזו, עם סניפים בכל רחבי העולם וצוות שנבחר בקפידה, בכדי ליצור סביבה תומכת מצד אחד ומקצועית מצד שני – רשת מגן איכותית ומעולה שתבטיח לכם את הצעד הראשון בחיים החדשים שלכם.

  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   מאמרים נוספים
   גמילה לא קלה
   תהליכי גמילה הם אף פעם לא פשוטים, גם כשמדובר על גמילה מקנאביס שבמחשבה ראשונה ודאי נתפסת כמו אחד מתהליכי הגמילה הקלילים יותר בעולם הסמים, בשל העובדה שהסם מוגדר כ'קל' בלבד. למעשה, ההפך הוא הנכון. ההגדרה הזו של 'סמים קלים' היא מתעתעת שכן התמכר(...)
   קרא עוד
   מצליחים להיגמל מהדפוס ההרסני
   הימורים נראים בהתחלה כמו משחקים נחמדים, בהם אתם בסך הכל מפקידים את המזל שלכם ביד הגורל ומקווים לטוב. בין אם מדובר במשחקי הימורים בהם לוקחים חלק אנשים אחרים או הימורים של אדם נגד מכונה, לעתים הדרך להתמכרות היא מהירה, ומה הפלא? על יוקר המחייה(...)
   קרא עוד
   מלכודת שיכולה לתעתע
   כשמדברים על סמים, בדרך כלל כמעט לא נעשית החלוקה הזו בין סמים קלים וקשים, לפחות לא עד שיורדים לשורש העניין ומתעמקים בכך. השאלה שנשאלת תמיד בהקשר הזה, הוא בנושא גמילה מסמים קלים ועד כמה היא שונה מכל גמילה אחרת, בעיקר מסמים קשים שידועים ביכולו(...)
   קרא עוד
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים