מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  אל תוותרו על עצמכם!

  גמילה היא אף פעם לא תהליך פשוט; בין אם מדובר על סמים, אלכוהול או כל אלמנט ממכר אחר. לאחר שימוש ממושך, תסמיני הגמילה לעולם אינם פשוטים והופכים את התהליך לכמעט בלתי נסבל. בהתאם להתמכרות, תסמיני הגמילה יכולים להיות פיזיים כדוגמת הזעה, כאבי בטן, הקאות ועוד, ובמקביל גם תסמינים נפשיים שנובעים מתלות באותו חומר או אותה פעילות. בית מאזן הוא המקום לעבור בו את התהליך הלא פשוט, שכן שם יקבל האדם ליווי ותמיכה של אנשי מקצוע שידאגו לכל מחסורו, עד לגמילה מלאה. במרכז הגמילה וילה מטריקס תקבלו את המסגרת המחבקת, התומכת והמקצועית ביותר במידה והגעתם סוף סוף למסקנה שעליכם לקחת את חייכם בידיים.

  מסייעים לכם בכמה שלבים

  משמעותה של גמילה היא לא רק להפסיק לצרוך את החומר או לבצע פעילות מסוימת, מדובר בהרבה יותר מזה. על כן, כל בית מאזן ינהל את התהליך בהתבסס על כמה שלבים שבדרך כלל חוזרים על עצמם. השלב הראשון יהיה גמילה פיזית, כלומר ניתוק מוחלט של האדם מהחומר אותו נהג לצרוך או מהפעולה אותה נהג לבצע באופן כפייתי (לדוגמה, כשמדובר בהתמכרות לשופינג). מדובר בתקופה לא פשוטה שבה מצד אחד הגוף מתרגל לכך שהוא לא מקבל את החומר הממכר, ואם מדובר כאמור בפעולה כפייתית האדם יתרגל לא לבצע אותה. לאחר מכן יתחיל שלב הטיפול הנפשי, שישלב בין מפגש אחד על אחד עם אנשי מקצוע ובין מפגשים קבוצתיים עם מכורים אחרים. במסגרת המפגשים הללו, כל אדם מקבל במה לחלוק את התחושות שלו ולזכות בהזדהות והכלה מצד הסביבה. דבר חשוב מאין כמוהו בתהליך הגמילה.

   

  בית מאזן מציע פתרונות מקצועיים ויעילים לגמילה, ונותן מענה במקומות בהם האדם מרגיש שהוא קרוב מאוד לוותר על עצמו ולהיכנע סופית לאותו דפוס ממכר ומחשבות הרסניות. וילה מטריקס הוקמה בדיוק למטרה הזו, עם סניפים בכל רחבי העולם וצוות שנבחר בקפידה, בכדי ליצור סביבה תומכת מצד אחד ומקצועית מצד שני – רשת מגן איכותית ומעולה שתבטיח לכם את הצעד הראשון בחיים החדשים שלכם.

  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   מאמרים נוספים
   האתגר בטיפול בהתמכרויות
   זה יכול להיות מאתגר להשתלב מחדש בחברה למי שהשתמש בסמים במשך תקופה ארוכה. הם מאבדים קשר עם המציאות ותחומים פשוטים כמו קניות, מערכות יחסים רומנטיות ותחזוקת עבודה הופכים להיות קשים מנשוא עבור המכורים. החדשות הטובות הן שהם יכולים לדעת מה יכול ל(...)
   קרא עוד
   קבלת עזרה מקצועית
   קבלת עזרה מקצועית על ידי בית מאזן עשויה להציל חיים עבור אלו עם התמכרויות לאלכוהול או סמים. אבל לא תמיד קל לאתר את תוכנית הטיפול הטובה ביותר. על מנת לעזור לכם לקבל החלטה מושכלת ולבחור את רכז הגמילה המתאים ביותר, תוכלו לבחון את הגורמים החשובי(...)
   קרא עוד
   תוכניות טיפול ייחודיות בהתמכרויות
   אף אחד לא צריך להתמודד עם התמכרות בעצמו. למעשה, סיכויי ההצלחה של אנשים הנאבקים בהתמכרות לסמים משתפרים משמעותית כאשר המטופלים נכנסים לתוכניות טיפול של בתים מאזנים. כיצד הטיפול יכול לסייע בתהליך ההחלמה? באמצעות הידע והמיומנויות שנצברו בתוכניו(...)
   קרא עוד
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים