מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  אל תוותרו על עצמכם!

  גמילה היא אף פעם לא תהליך פשוט; בין אם מדובר על סמים, אלכוהול או כל אלמנט ממכר אחר. לאחר שימוש ממושך, תסמיני הגמילה לעולם אינם פשוטים והופכים את התהליך לכמעט בלתי נסבל. בהתאם להתמכרות, תסמיני הגמילה יכולים להיות פיזיים כדוגמת הזעה, כאבי בטן, הקאות ועוד, ובמקביל גם תסמינים נפשיים שנובעים מתלות באותו חומר או אותה פעילות. מרכז גמילה הוא המקום לעבור בו את התהליך הלא פשוט, שכן שם יקבל האדם ליווי ותמיכה של אנשי מקצוע שידאגו לכל מחסורו, עד לגמילה מלאה. במרכז הגמילה וילה מטריקס תקבלו את המסגרת המחבקת, התומכת והמקצועית ביותר במידה והגעתם סוף סוף למסקנה שעליכם לקחת את חייכם בידיים.

  מסייעים לכם בכמה שלבים

  משמעותה של גמילה היא לא רק להפסיק לצרוך את החומר או לבצע פעילות מסוימת, מדובר בהרבה יותר מזה. על כן, כל מרכז גמילה ינהל את התהליך בהתבסס על כמה שלבים שבדרך כלל חוזרים על עצמם. השלב הראשון יהיה גמילה פיזית, כלומר ניתוק מוחלט של האדם מהחומר אותו נהג לצרוך או מהפעולה אותה נהג לבצע באופן כפייתי (לדוגמה, כשמדובר בהתמכרות לשופינג). מדובר בתקופה לא פשוטה שבה מצד אחד הגוף מתרגל לכך שהוא לא מקבל את החומר הממכר, ואם מדובר כאמור בפעולה כפייתית האדם יתרגל לא לבצע אותה. לאחר מכן יתחיל שלב הטיפול הנפשי, שישלב בין מפגש אחד על אחד עם אנשי מקצוע ובין מפגשים קבוצתיים עם מכורים אחרים. במסגרת המפגשים הללו, כל אדם מקבל במה לחלוק את התחושות שלו ולזכות בהזדהות והכלה מצד הסביבה. דבר חשוב מאין כמוהו בתהליך הגמילה.

   

  מרכז גמילה מציע פתרונות מקצועיים ויעילים לגמילה, ונותן מענה במקומות בהם האדם מרגיש שהוא קרוב מאוד לוותר על עצמו ולהיכנע סופית לאותו דפוס ממכר ומחשבות הרסניות. וילה מטריקס הוקמה בדיוק למטרה הזו, עם סניפים בכל רחבי העולם וצוות שנבחר בקפידה, בכדי ליצור סביבה תומכת מצד אחד ומקצועית מצד שני – רשת מגן איכותית ומעולה שתבטיח לכם את הצעד הראשון בחיים החדשים שלכם.

  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   מאמרים נוספים
   נגמלים במרכז וממשיכים בדרך הישר
   כשאדם מתמכר לחומר מסוים, הוא לא שם לב שמגיע הרגע שבו השימוש יוצא משליטה והופך לממש מסוכן עבורו. זהו תהליך איטי בדרך כלל, שאליו נלווה תהליך אישי ונפשי מורכב ביותר, שבמסגרתו האדם הופך תלוי פיזית ונפשית בפעולה מסוימת או חומר. בתוך התהליך הזה,(...)
   קרא עוד
   מרכזי גמילה עם טאץ' אישי
   אחד השלבים הקשים ביותר בכל תהליך גמילה, הוא ההכרה בבעיה וכמובן, לקיחת אחריות. זהו מסע מורכב וכואב, שאף אדם מכור לא יוכל לעולם להתמודד איתו לבד. בשל כך נוצרו מרכזי גמילה פרטיים המציעים מסגרת מקצועית ומקבלת, שבה כל מכור יוכל למצוא את מקומו לצ(...)
   קרא עוד
   נגמלים מסמים באמצע הדרך
   האם אפשר להיגמל מסמים? התשובה היא תמיד כן, תמיד לתת צ'אנס לאדם לבחור בחיים ולהתחיל מחדש. כדי לעשות את זה, עליו קודם כל לרצות זאת בעצמו. לאחר מכן, עליו להיכנס אל אחד מאותם מרכזי גמילה מסמים שמציעים מסלולי גמילה המותאמים אישית לכל מכור, כך שה(...)
   קרא עוד
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים