מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

גמילה מאלכוהול

גמילה מאלכוהול – הקשיים והדרך הנכונה להיגמל

רבים מאיתנו נוהגים לשתות אלכוהול לבד או בחברה אך לצערנו אנשים מסויימים עלולים למצוא את עצמם מגיעים למצב של התמכרות המחייבת גמילה מאלכוהול לפני שיהיה מאוחר מדי. לאלכוהוליזם השפעה קשה על איכות חיינו הן מבחינה חברתית, האישיות שלנו ומה שהפכנו להיות והן מבחינה גופנית עם השלכות קשות על כלל מערכות הגוף. קשה מאוד להיגמל מאלכוהול אך ללא ספק ברגע שבוחרים את המרכז המתאים והמקצועי ביותר, סיכויי ההצלחה משתפרים פלאים והדרך בחזרה לחיים שלפני ההתמכרות הופכת להיות קצרה ואופטימית יותר מאי פעם.

גמילה מאלכוהול זהו תהליך קשה ביותר שכן אף אחד לא יכול להבין באמת את תחושותיו הפנימיות של המכור באשר להשתוקקות והכמיהה שלו לכוס המשקה הנוספת ואיבוד השליטה שבדרך. האלכוהול משפיע על מוחנו ולכן גם על האישיות שלנו ואם בעבר סברו כי המכור יכול "לנצח" את ההתמכרות בעצמו, הרי שכיום ללא מסגרת מתאימה של מרכז גמילה מאלכוהול בעל כל האמצעים, המשימה קשה יותר מאי פעם, אולי אפילו בלתי אפשרית.

הפעילות המבורכת של מרכזי הגמילה

התמכרות לאלכוהול הינה בעיה רפואית לכל עניין ודבר וככזאת, לכל אדם אשר סובל ממנה מתאימה גישה מעט שונה עד לפתרונה המוחלט של הבעיה. גמילה מאלכוהול במרכזי גמילה מובילים מתבצעת תוך בניית תוכנית פרטנית אשר מתבססת על מגוון רחב של שיטות גמילה מארסנל הפתרונות הקיימים כגון פסיכותרפיה, טיפול קבוצתי או יחידני, אימון אישי (קואצ'ינג), טיפול משפחתי, דימיון מודרך, תוכנית 12 הצעדים לגמילה, רפואה אלטרנטיבית ופסיכיאטריה.

גמילה מאלכוהול אשר מתבצעת במרכז גמילה תהיה מלווה במיטב אנשי המקצוע, אקדמאים ומומחים למיניהם אשר עובדים בשיתוף עם מדריכים מנוסים אשר בעברם אף היו מכורים וכעת מעוניינים לתרום מניסיונם לטובת אחרים. מרכזי גמילה מאלכוהול חייבים לספק לשוהים בהם את מירב התנאים להצלחת התהליך בין היתר ארוחות, חדרים מאובזרים היטב, השגחה רפואית צמודה, מתקנים מפנקים ואווירה משפחתית תומכת.

חשוב לציין כי פעולתם של מרכזי הגמילה אינה מסתיימת עם שחרור המטופל, והצוות המסור של המרכז ממשיך לשמש כאוזן קשבת ומקום מפלט בעת הצורך עבור כל מי שעבר גמילה מאלכוהול, ומעניק לכל מטופל את כל הכלים המתאימים להתמודד עם העולם שבחוץ והדרכים להימנע מהאלכוהול ומחשבות עליו ככל שניתן.

מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

מאמרים נוספים

נזקי האלכוהול
התמכרות לאלכוהול הינה התמכרות נפוצה, כאשר נזקי האלכוהול והשפעתו על האדם המכור הם רבים ומשמעותיים. וילה מטריקס הינה מכון גמילה אקסקלוסיבי, אשר ניתן לעבור בו גמילה ושיקום מהתמכרויות שונות, כאשר בוילה מטריקס מאמינים כי כל אדם הוא שונה ויזכה לה(...)
קרא עוד
טיפול פסיכולוגי בהתמכרויות
טיפול פסיכולוגי בהתמכרות הוא שלב מאוד משמעותי וחשוב על מנת שהגמילה תגיע להצלחה. וילה מטריקס, מרכז לגמילה הממוקם בהרצליה, מתייחס לגמילה הנפשית בצורה הטובה ביותר. ובכן, הטיפול הפסיכולוגי מתמקד בעיבוד טראומות מן העבר, בהתמודדות עם קשיים, בשינו(...)
קרא עוד
טיפול גמילה מאלכוהול
אנשים רבים אוהבים לשתות משקאות אלכוהוליים באירועי חברתיים או בסופי השבוע. מכיוון שאלכוהול מעניק תחושת אופוריה ושחרור, זהו משקה שנמצא לרוב באירועים מסוגים אלו לצורך הענקת חופש ורגיעה. אך כאשר אנשים מתמכרים לשתיית משקאות אלכוהוליים ברמה יומיו(...)
קרא עוד

מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים