מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

גמילה מאלכוהול

גמילה מאלכוהול – הקשיים והדרך הנכונה להיגמל

רבים מאיתנו נוהגים לשתות אלכוהול לבד או בחברה אך לצערנו אנשים מסויימים עלולים למצוא את עצמם מגיעים למצב של התמכרות המחייבת גמילה מאלכוהול לפני שיהיה מאוחר מדי. לאלכוהוליזם השפעה קשה על איכות חיינו הן מבחינה חברתית, האישיות שלנו ומה שהפכנו להיות והן מבחינה גופנית עם השלכות קשות על כלל מערכות הגוף. קשה מאוד להיגמל מאלכוהול אך ללא ספק ברגע שבוחרים את המרכז המתאים והמקצועי ביותר, סיכויי ההצלחה משתפרים פלאים והדרך בחזרה לחיים שלפני ההתמכרות הופכת להיות קצרה ואופטימית יותר מאי פעם.

גמילה מאלכוהול זהו תהליך קשה ביותר שכן אף אחד לא יכול להבין באמת את תחושותיו הפנימיות של המכור באשר להשתוקקות והכמיהה שלו לכוס המשקה הנוספת ואיבוד השליטה שבדרך. האלכוהול משפיע על מוחנו ולכן גם על האישיות שלנו ואם בעבר סברו כי המכור יכול "לנצח" את ההתמכרות בעצמו, הרי שכיום ללא מסגרת מתאימה של מרכז גמילה מאלכוהול בעל כל האמצעים, המשימה קשה יותר מאי פעם, אולי אפילו בלתי אפשרית.

הפעילות המבורכת של מרכזי הגמילה

התמכרות לאלכוהול הינה בעיה רפואית לכל עניין ודבר וככזאת, לכל אדם אשר סובל ממנה מתאימה גישה מעט שונה עד לפתרונה המוחלט של הבעיה. גמילה מאלכוהול במרכזי גמילה מובילים מתבצעת תוך בניית תוכנית פרטנית אשר מתבססת על מגוון רחב של שיטות גמילה מארסנל הפתרונות הקיימים כגון פסיכותרפיה, טיפול קבוצתי או יחידני, אימון אישי (קואצ'ינג), טיפול משפחתי, דימיון מודרך, תוכנית 12 הצעדים לגמילה, רפואה אלטרנטיבית ופסיכיאטריה.

גמילה מאלכוהול אשר מתבצעת במרכז גמילה תהיה מלווה במיטב אנשי המקצוע, אקדמאים ומומחים למיניהם אשר עובדים בשיתוף עם מדריכים מנוסים אשר בעברם אף היו מכורים וכעת מעוניינים לתרום מניסיונם לטובת אחרים. מרכזי גמילה מאלכוהול חייבים לספק לשוהים בהם את מירב התנאים להצלחת התהליך בין היתר ארוחות, חדרים מאובזרים היטב, השגחה רפואית צמודה, מתקנים מפנקים ואווירה משפחתית תומכת.

חשוב לציין כי פעולתם של מרכזי הגמילה אינה מסתיימת עם שחרור המטופל, והצוות המסור של המרכז ממשיך לשמש כאוזן קשבת ומקום מפלט בעת הצורך עבור כל מי שעבר גמילה מאלכוהול, ומעניק לכל מטופל את כל הכלים המתאימים להתמודד עם העולם שבחוץ והדרכים להימנע מהאלכוהול ומחשבות עליו ככל שניתן.

מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

מאמרים נוספים

שיטות גמילה מסמים
בעלי מקצוע רבים לוקחים חלק פעיל במסגרתן של שיטות גמילה מסמים, וכיום מקובל לטפל בתלות בגישה  מערכתית. וילה מטריקס הינו מרכז גמילה שמעניק שירותי טיפול על ידי צוות רב של אנשי מקצוע על מנת ליצור תוכנית טיפול המבוססת על צרכים קליניים. הצוות של ו(...)
קרא עוד
קרוסלת התמכרות: איך נגמלים ולא נופלים חז...
התמכרות משולה למחלה, ואף למחלה כרונית. וילה מטריקס, מרכז גמילה פרטי, נוסד מתוך ההבנה כי ההתמכרות הינה סימפטום של בעיה אחרת, ולא הבעיה עצמה, ולכן בוילה מספקים לנגמלים אפשרות לעבור תהליך גמילה ושיקום מהתמכרויות שונות, באווירה משפחתית, ובמתן ט(...)
קרא עוד
פסיכותרפיה גופנית עם נגמלים מסמים
בארץ, הטיפול הקונבנציונלי בעבור התמכרות לסמים כולל גמילה פיזית ולאחר מכן, טיפול התנהגותי, קוגניטיבי ודינמי. עם זאת נולד טיפול חדש המביא תוצאות גמילה מצוינות. טיפול זה הינו פסיכותרפיה גופנית עם נגמלים מסמים. המרכז לגמילה וילה מטריקס מיועד עב(...)
קרא עוד

מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים