מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

גמילה מהרואין

הרואין הינו סם קשה השייך למשפחת האופיאטים הגורם לחוויה פיזית ורגשית עוצמתית. כאשר מכור משתמש בהרואין הוא חווה רגעים של אושר ומרגיש כי אינו סבל מעולם. למרות התחושות האלו, הסם גורם לנזקים רבים וחריפים לגוף האדם, לבריאות הפיזית והנפשי של המכור. מסיבה זו, חשוב ביותר לעבור גמילה מהרואין על מנת ללמוד לחיות בלי הסם. המרכז לגמילה – וילה מטריקס, מספק שירותים וטיפולים רבים העוזרים למטופלים לעבור את תהליך הגמילה ולהשלימו בהצלחה.

גמילה מהרואין – כיצד הסם משפיע על המכור?

גמילה מהרואין הינה תהליך ארוך וקשה, אשר במהלכו על הגוף יהיה להסתגל לתפקוד תקין ללא השפעת הסם. אמנם הרואין הינו סם שיכול לשכך כאבים ולהביא לתחושת הנאה, שלווה ורוגע אך גורם לבעיות רבות. חשוב להבין שהרואין הינו סם קשה אשר קל מאוד להתמכר אליו. רבים עשויים להתמכר אליו כבר לאחר שימוש אחד.

על מנת להבין איך מהסם משפיע לרעה על המכור, נעמוד על המאפיינים הבולטים של שימוש בהרואין:

  • ראשית, ההרואין גורם למכור לאבד את תחושת התיאבון ומסיבה זו הוא מפסיק לאכול ויורד במשקל בצורה קיצונית ומהר מאוד.
  • מכור להרואין מזניח עצמו ובכך פוגע ביכולת התפקוד שלו ובסגנון החיים שלו.
  • הנסיגה הרגשית והפיזית חיצוניות וקיצוניות, גורמות להימנעות מהירה מחשיפה לעולם שבחוץ. החיים של מכור מתנהלים כך שהוא עובר משימוש לשימוש בסם, כך שהבידוד מהעולם הינו בלתי נמנע.
  • בעבקות התמכרות להרואין, מופיעים כאבים פיזיים חזקים ונפשיים עמוקים הנמצאים בבסיס השימוש של המכור.
  • תחילת השימוש בהרואין יכול להתחיל בעקבות חשיפה והשפיה סביבתית, בעקבות הצורך להתמודד עם קשיים שונים של החיים, טראומה או מצוקה נפשית שלא עובדו או טופלו.

טיפול גמילה מהרואין בוילה מטריקס

הטיפול בהתמכרות להרואין כולל שני שלבים עיקריים, השלב הפיזי והשלב הנפשי. בשלב הראשון, המכור מרוחק מכל סם ואינו יכול להשתמש בהם. תהליך הפיזי זה, הוא הקשה ביותר מכוון שהתמודדות קשה פיזית ונפשית אך צוות מקצועי יוכל לסייע לו במהלכו של תהליך זה. לאחר מכן, המטופל לומד איך לחיות בלי ההרואין ויתחיל בחיים חדשים ובריאים יותר.

טיפול גמילה מהרואין בוילה מטריקס

מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

התמכרויות נוספים

נזקי האלכוהול
התמכרות לאלכוהול הינה התמכרות נפוצה, כאשר נזקי האלכוהול והשפעתו על האדם המכור הם רבים ומשמעותיים. וילה מטריקס הינה מכון גמילה אקסקלוסיבי, אשר ניתן לעבור בו גמילה ושיקום מהתמכרויות שונות, כאשר בוילה מטריקס מאמינים כי כל אדם הוא שונה ויזכה לה(...)
קרא עוד
טיפול פסיכולוגי בהתמכרויות
טיפול פסיכולוגי בהתמכרות הוא שלב מאוד משמעותי וחשוב על מנת שהגמילה תגיע להצלחה. וילה מטריקס, מרכז לגמילה הממוקם בהרצליה, מתייחס לגמילה הנפשית בצורה הטובה ביותר. ובכן, הטיפול הפסיכולוגי מתמקד בעיבוד טראומות מן העבר, בהתמודדות עם קשיים, בשינו(...)
קרא עוד
טיפול גמילה מאלכוהול
אנשים רבים אוהבים לשתות משקאות אלכוהוליים באירועי חברתיים או בסופי השבוע. מכיוון שאלכוהול מעניק תחושת אופוריה ושחרור, זהו משקה שנמצא לרוב באירועים מסוגים אלו לצורך הענקת חופש ורגיעה. אך כאשר אנשים מתמכרים לשתיית משקאות אלכוהוליים ברמה יומיו(...)
קרא עוד

מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים