מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

גמילה מהרואין

הרואין הינו סם קשה השייך למשפחת האופיאטים הגורם לחוויה פיזית ורגשית עוצמתית. כאשר מכור משתמש בהרואין הוא חווה רגעים של אושר ומרגיש כי אינו סבל מעולם. למרות התחושות האלו, הסם גורם לנזקים רבים וחריפים לגוף האדם, לבריאות הפיזית והנפשי של המכור. מסיבה זו, חשוב ביותר לעבור גמילה מהרואין על מנת ללמוד לחיות בלי הסם. המרכז לגמילה – וילה מטריקס, מספק שירותים וטיפולים רבים העוזרים למטופלים לעבור את תהליך הגמילה ולהשלימו בהצלחה.

גמילה מהרואין – כיצד הסם משפיע על המכור?

גמילה מהרואין הינה תהליך ארוך וקשה, אשר במהלכו על הגוף יהיה להסתגל לתפקוד תקין ללא השפעת הסם. אמנם הרואין הינו סם שיכול לשכך כאבים ולהביא לתחושת הנאה, שלווה ורוגע אך גורם לבעיות רבות. חשוב להבין שהרואין הינו סם קשה אשר קל מאוד להתמכר אליו. רבים עשויים להתמכר אליו כבר לאחר שימוש אחד.

על מנת להבין איך מהסם משפיע לרעה על המכור, נעמוד על המאפיינים הבולטים של שימוש בהרואין:

  • ראשית, ההרואין גורם למכור לאבד את תחושת התיאבון ומסיבה זו הוא מפסיק לאכול ויורד במשקל בצורה קיצונית ומהר מאוד.
  • מכור להרואין מזניח עצמו ובכך פוגע ביכולת התפקוד שלו ובסגנון החיים שלו.
  • הנסיגה הרגשית והפיזית חיצוניות וקיצוניות, גורמות להימנעות מהירה מחשיפה לעולם שבחוץ. החיים של מכור מתנהלים כך שהוא עובר משימוש לשימוש בסם, כך שהבידוד מהעולם הינו בלתי נמנע.
  • בעבקות התמכרות להרואין, מופיעים כאבים פיזיים חזקים ונפשיים עמוקים הנמצאים בבסיס השימוש של המכור.
  • תחילת השימוש בהרואין יכול להתחיל בעקבות חשיפה והשפיה סביבתית, בעקבות הצורך להתמודד עם קשיים שונים של החיים, טראומה או מצוקה נפשית שלא עובדו או טופלו.

טיפול גמילה מהרואין בוילה מטריקס

הטיפול בהתמכרות להרואין כולל שני שלבים עיקריים, השלב הפיזי והשלב הנפשי. בשלב הראשון, המכור מרוחק מכל סם ואינו יכול להשתמש בהם. תהליך הפיזי זה, הוא הקשה ביותר מכוון שהתמודדות קשה פיזית ונפשית אך צוות מקצועי יוכל לסייע לו במהלכו של תהליך זה. לאחר מכן, המטופל לומד איך לחיות בלי ההרואין ויתחיל בחיים חדשים ובריאים יותר.

טיפול גמילה מהרואין בוילה מטריקס

מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

גמילה מסמים נוספים
מרכז גמילה מסמים הרצליה
וילה מטריקס הינה מרכז גמילה פרטי באזור הרצליה אשר מעניק טיפולי גמילה ושיקום מהתמכרויות שונות. מרכז גמילה מסמים הרצליה – וילה מטריקס, הינה מתחם אקסקלוסיבי, בו צוות מקצועי מגוון ומנוסה, והטיפולים בו מתקיימים באווירה משפחתית וחמה, מתוך ראיה הו(...)
קרא עוד
קרוסלת התמכרות: איך נגמלים ולא נופלים חז...
התמכרות משולה למחלה, ואף למחלה כרונית. וילה מטריקס, מרכז גמילה פרטי, נוסד מתוך ההבנה כי ההתמכרות הינה סימפטום של בעיה אחרת, ולא הבעיה עצמה, ולכן בוילה מספקים לנגמלים אפשרות לעבור תהליך גמילה ושיקום מהתמכרויות שונות, באווירה משפחתית, ובמתן ט(...)
קרא עוד
שיטות גמילה מסמים
בעלי מקצוע רבים לוקחים חלק פעיל במסגרתן של שיטות גמילה מסמים, וכיום מקובל לטפל בתלות בגישה  מערכתית. וילה מטריקס הינו מרכז גמילה שמעניק שירותי טיפול על ידי צוות רב של אנשי מקצוע על מנת ליצור תוכנית טיפול המבוססת על צרכים קליניים. הצוות של ו(...)
קרא עוד
מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים