מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  גמילה מקנאביס – איך זה משפיע?

  התפיסה הרווחת בנוגע לקנאביס היא היותו חומר בעל השפעה מרגיעה, אולם באותה הנשימה מדובר גם כן בסם בעל פוטנציאל לפיתוח תלות בו. רבים מוצאים עצמם תלויים נפשית בצריכה של קנאביס, לעתים עד כדי מצב בו לא יכולים לדמיין יום בו הם לא שואפים אותו לריאותיהם. אם אתם מזדהים עם הנאמר ומרגישים שפיתחתם התמכרות לקנאביס, כאן תוכלו לקרוא על גמילה מקנאביס.

  על קנאביס והשפעותיו

  קנאביס, או בשמו הנוסף מריחואנה, נחשב לסם נפוץ ופופולרי מאוד בקרב קבוצות נרחבות באוכלוסייה. הוא השתרש עמוק בתרבות המיינסטרים, עוד מאז שנות השישים, ומאז כמות האנשים שעושים בו שימוש רק הולכת וגדלה. לא רק זה, מגמת ההקלות בחקיקה אודות קנאביס נותנת לגיטימציה נרחבת לצרוך אותו והופכת אותו לנגיש יותר. גם לעולם התרבות והמדיה יש השפעה ניכרת על השימוש הנרחב בסם, שכן הוא מצטייר כקליל ולא מזיק.

  זה הזמן לנפץ את האשליה – התמכרות לקנאביס גוררת איתה השפעות רבות, כאשר מרביתן לא ייעלמו עד להפסקה מוחלטת מצריכתו. לשימוש כרוני בקנאביס יש מגוון תסמינים, ביניהם היעדר מוטיבציה, קיום שגרת חיים לקויה, יכולות קוגניטיביות וזיכרון ירודות, סרטן ובצקות בריאות ופגיעה במערכות הנשימה והדם. על כן, אם מזהים סממנים של תלות והתמכרות לקנאביס אסור להקל בזה ראש, ואף מומלץ לפנות למסגרת טיפולית המציעה תוכניות גמילה מקנאביס.

  גמילה מקנאביס – איך עושים את זה?

  כפי שכבר הזכרנו, קנאביס עשוי להיות גורם להתמכרות, הגורם לאנשים לפתח בו תלות ולנהל את חייהם לפיו. מה שמאותת על התמכרות לקנאביס הוא תחושות כדוגמת אדישות או היעדר מוטיבציה להתמודד עם אתגרי החיים על כל היבטיהם.

  ישנם אנשים שעם רגע התוודעותם לכך שהם מכורים הם מנסים להיגמל באופן עצמאי, אולם ישנם כאלו שלא מצליחים בדרך הזו וזקוקים למעטפת מקצועית. זה קורה כשברגע הפסקת צריכת הקנאביס מרגישים מתחים נפשיים, דיכאון, עצבנות או הפרעות בשינה, ואז יש קושי ממשי בהתמודדות עם המצב. במקרה שכזה ראוי לפנות למוסד גמילה מקצועי, המעניק מעטפת טיפולית ומקצועית ומסייע למכור להיגמל מקנאביס.

   

  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   מאמרים נוספים
   האתגר בטיפול בהתמכרויות
   זה יכול להיות מאתגר להשתלב מחדש בחברה למי שהשתמש בסמים במשך תקופה ארוכה. הם מאבדים קשר עם המציאות ותחומים פשוטים כמו קניות, מערכות יחסים רומנטיות ותחזוקת עבודה הופכים להיות קשים מנשוא עבור המכורים. החדשות הטובות הן שהם יכולים לדעת מה יכול ל(...)
   קרא עוד
   קבלת עזרה מקצועית
   קבלת עזרה מקצועית על ידי בית מאזן עשויה להציל חיים עבור אלו עם התמכרויות לאלכוהול או סמים. אבל לא תמיד קל לאתר את תוכנית הטיפול הטובה ביותר. על מנת לעזור לכם לקבל החלטה מושכלת ולבחור את רכז הגמילה המתאים ביותר, תוכלו לבחון את הגורמים החשובי(...)
   קרא עוד
   תוכניות טיפול ייחודיות בהתמכרויות
   אף אחד לא צריך להתמודד עם התמכרות בעצמו. למעשה, סיכויי ההצלחה של אנשים הנאבקים בהתמכרות לסמים משתפרים משמעותית כאשר המטופלים נכנסים לתוכניות טיפול של בתים מאזנים. כיצד הטיפול יכול לסייע בתהליך ההחלמה? באמצעות הידע והמיומנויות שנצברו בתוכניו(...)
   קרא עוד
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים