מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  גמילה מקנאביס

  מרכז גמילה מקנאביס

  גמילה מקנאביס לא תמיד פשוטה כפי שהיא עשויה להיראות. לרוב, השימוש בסמים הוא ניסיון להתמודד עם הקשיים והמציאות של החיים בצורה כלשהי על מנת לתפקד ביום יום שלנו. מסיבה זו, הטיפול בהתמכרות לקנאביס יתמקד בלימוד על מנגנוני התמודדות על חיי השגרה וזאת בלי שהמטופל ירגיש את הצורך לשימוש בסם בשנית. מרכז גמילה מסמים וילה מטריקס מספק גישה טיפולית קבוצתית ואישית המשלבת טיפולים מתקדמים אלטרנטיביים ופסיכותרפיה. במסגרת זו, הטיפול יכול להיות לפרק ארוך או קצר תוך התייחסות לצרכיו הטיפולים האישיים של כל אחד.

  גמילה מקנאביס – הדרך להצלחה

  מבוגרים ובני נוער מתמודדים מדי שנה עם התמכרות לקנאביס אך אינם מצליחים למצוא את הכוחות הפיזיים והנפשיים להתחיל גמילה מקנאביס. זאת משום שההתמכרות בבסיסה היא יותר נפשית מאשר פיזיולוגית. למעשה, התמכרות זו הינה תוצאה של תלות בחומרים חיצוניים לצורך בריחה והדחקה של המציאות.

  הדרך להצלחה לגמילה מקנאביס אינה קצרה, והיא תלויה בכמה גורמים משמעותיים:

  על מנת להתמודד עם התמכרות נפשית כמו התמכרות מקנאביס, חשוב ללכת לפנות בהקדם אל מרכז גמילה מקנאביס. מרכז מקצועי ומנוסה יהיה זה אשר יבנה תכנית המותאמת באופן אישי לכל מטופל.

  כדי להצליח בגמילה, במרכזי גמילה יהיה צורך להיפטר מדפוסים התנהגותיים שגורמים למטופל לחזור להשתמש בסוג סם זה. המטפלים המקצועיים דואגים לבצע טיפול התנהגותי, כדי לצמצם את הסיכויים של המכורים לחזור לסורם.

  על אף שחוויית הגמילה עלולה להקשות על המטופלים, חשוב שיהיה רצון עצמי. ובכן, על מנת שהגמילה תצליח, יש צורך שהמכור יאמין בזה ויעשה את המאמצים האפשריים להצלחת התוכנית.

  דברים נוספים שכדאי לדעת על גמילה מקנאביס

  חווית טיפול גמילה מקנאביס, ברמה גבוהה מאוד מתמקמת במתן מענה לטיפולים עבור כל מטפל, לצרכים האישיים ובכך סיוע בתהליך הגמילה. חשוב להבין שהמהלך לחיים ללא סמים כלל, עלול להיות תהליך לא קל. עם זאת, בעזרת הצוות וטיפולים השונים של מרכזי גמילה מקנאביס, המסע הופך לפשוט יותר כאשר מחכים למטופל חיים חדשים.

  ברגע בו החלטתם שאתם מעוניינים לצאת לדרך חדשה, טובה ועצמאית יותר, בה תוכלו להתמודד עם קשיים העבר ועם התמכרות זו, אפשר לומר שהשינוי כבר תתחיל.

  גמילה מקנאביס – הדרך להצלחה

  התמכרות לקנאביס

  וילה מטריקס הינה מרכז טיפול ושיקום בהתמכרויות שונות, ביניהן גם התמכרות לסמים. בוילה מטריקס מבינים כי כל התמכרות לסם מכל סוג שהוא, גם התמכרות לקנאביס נובעת לרוב מתוך חוסר היכולת להתמודד עם המציאות, והשימוש בסם הוא הניסיון לברוח ממנה אל מקום נעים וקל יותר, כאשר זוהי בעייתו האמיתית של המטופל, ולא ההתמכרות עצמה. זוהי הסיבה שבגללה אין בעצם הבדל בין ההתמכרויות לסמים השונים.

  התמכרות לקנאביס תסמינים

  שימוש בקנאביס הופך נפוץ בעולם כולו מיום ליום, כאשר הדעות עדיין חלוקות בנושא – רבים טוענים לטובת השימוש, ורבים המתנגדים לו, אלה הם כמה סימנים מזהים לכך שמדובר בהתמכרות לקנאביס:

  • קיבלתם החלטה להפסיק או לא לעשן ביום מסוים אך בכל זאת לא עשיתם זאת.
  • תחושות שונות כמו: לחץ, חוסר שקט ועצבנות כאשר נגמר הקנאביס או שאתם מוודאים תמיד מראש, כי לא תקלעו למחסור.
  • תחושת חוסר מוטיבציה, עייפות, ודחייה של ענייני יום יום דחופים.
  • עלייה משמעותית בכמות שאתם צורכים כעת ביחס לכמות שצרכתם בתחילת השימוש.
  • החלק העיקרי של הקשרים החברתיים שלכם הוא עם אנשים אשר משתמשים בגראס.
  • ישנן פעילויות אשר ללא עישון אתם מתקשים בהן או מתמודדים איתן יותר בקלות לאחר שימוש בגראס כמו למשל: שינה, בילויים או אפילו צפייה בסרט וכדומה.
  • הוצאה כספית על קנאביס גבוהה ממה שבאמת אתם יכולים להרשות לעצמכם.
  • תופעות לוואי פיזיולוגיות אשר מפריעות לכם במהלך היום יום כמו למשל: יובש בגרון, ליחה, עיניים אדומות, הצטננויות אשר נמשכות מעבר לטווח הנורמלי של הצטננות רגילה בדרך כלל, אובדן זיכרון, חשדנות והופעת קמטים או שינויים בגוון של העור.

  גמילה מקנאביס הינה תהליך לא פשוט

  לסיכום, רבים המשתמשים בקנאביס אשר אינם מודעים לכך כי הם אכן כבר בשלב ההתמכרות. גמילה מקנאביס הינה תהליך ארוך, כאשר שאריות קנאביס ניתן למצוא בבדיקת שתן גם לאחר חודש מהשימוש האחרון. על מנת לטפל בהתמכרות ולהגיע לשיקום מלא, מומלץ מאוד לפנות אל מרכז גמילה המתמחה בנושא, שם תוכלו לקבל טיפול מקיף בהתאמה אישית.

  התמכרות לקנאביס תסמינים

  גמילה מגראס

  בשנים האחרונות הגראס הפך להיות לנושא שיחה מדובר בכל רחבי הארץ, כמו גם בעולם. אנשים רבים התאגדו יחד לצורך העברת חוק לגליזציה על סמים קלים, כשביניהם גם הגראס שנחשב כסם קל שאינו מזיק. אך חשוב להבין כי דבר זה אינו נכון לחלוטין, מכיוון שגראס משפיע על המוח ותהליך החשיבה בדיוק כמו כל סם אחר, ובנוסף לכך גם הוא עלול לגרום להתמכרות קשה שמצריכה גמילה מגראס במרכז גמילה מקצועי. וילה מטריקס הינה מרכז גמילה איכותי ומקצועי המעניק את הפרטיות הדרושה לכל מטופליו, זאת לצד מגוון שיטות ודרכי טיפול הוליסטיים המועברים על ידי מדריכים ומטפלים מנוסים.

  מדוע צריך גמילה מגראס?

  לגראס יש השפעות שליליות שעלולות להיות להשפיע רבות על חייו של המכור בשימוש ממושך. הצורך בביצוע גמילה מגראס יסייע למספר דברים מרכזיים בחיי המכורים אליו:

  • הפחתת התלות בגראס – כמו כל סוג של סם אחר, גם הגראס יכול להוות גורם ליצירתה של תלות בעבור משתמשים הצורכים אותו באופן קבוע. כאשר האדם מפתח תלות לגראס, הוא לא יפסיק להשתמש בו לרוב, כך שכל התנהלותו היומיומית תחול סביב העיסוק במריחואנה. כך למעשה נפגע גם מהלך חייו נפגע מאוד, יחד עם חשיבתו הצלולה והנורמלית.
  • צמצום נזקים בריאותיים וכלכליים – התלות שמכור מפתח לשימוש בגראס עלולה להוביל אותו לחוות בעיות בריאותיות קשות. מכיוון שאת הגראס לרוב מעשנים, העישון עלול לפגוע מאוד באיברים הפנימיים כמו ריאות, כליות, לחץ דם ולב וגם באיברים אחרים כמו לשון, שיניים ועוד.
  • מניעת השימוש בסמים קשים – כאשר האדם מכור לגראס, שהוא סם לכל דבר, מחשבתו שכבר אינה ריאלית וצלולה עלולה לנדוד אל רצון לשימוש גם בסמים קשים.

  ליווי ותמיכה עבור מכורים לגראס וסמים

  במרכזי הגמילה קיימים צוותים טיפוליים מקצועיים, יחד עם מדריכים איכותיים שילוו כל מכור לדרך הישר, וכך יסייעו להם באופן טבעי ותוך תמיכה מלאה בחזרה לחיים נורמטיביים ומשגשגים שאינם כוללים את המריחואנה.

  מהן הסיבות לשימוש הגובר בקנאביס?

  מהן הסיבות לשימוש הגובר בקנאביס?

  קנאביס הינו צמח המגיע ממשפחת הקנאביים וניתן לעשות שימוש בצמח זה להפקת סם הקנאביס. סם זה יכול להופיע בצורות שונות, כגון חשיש או מריחואנה ונקרא סם פסיכו-אקטיבי. התמכרות לקנאביס עלולה להזיק לגוף האדם ולהיות מסוכן לתפקודו. מרכז הגמילה וילה מטריקס מספק את כל הטיפולים להתמכרויות שונות, לדוגמא, התמכרות לסמים קלים כמו קנאביס או קשים, אלכוהול, הימורים ועוד. על ידי צוות מומחה ומקצועי, המטופלים תוכלו לקבל את היחס האישי הנחוץ כל כך להצלחת הגמילה.

  מהן הסיבות לשימוש הגובר בקנאביס? ומהן ההשפעות המיידיות של שימוש בקנאביס?

  חוזקן וטבען של השפעות הקנאביס המיידיות, משתנות לפי כמות המנה של הסם, מקור הצמח והזן. ההשפעות של צריכת הקנאביס הינן קוגניטיביות וגופניות. על מנת להבין מהן הסיבות לשימוש הגובר בקנאביס, חשוב קודם להבין את ההשפעות המיידות של שימוש בסם.

  להלן ההשפעות המיידות של שימוש בקנאביס:

  • ראשית, שימוש בקנאביס משנה את מצב הרוח ואת מצב התודעה. כלומר, לאחר שימוש של הסם, האדם מרגיש תחושת שמחה, שחרור, חברתיות, אופוריה או רוגע. לכן, כאשר האדם מרגיש בחרדה או בדיכאון, הסיכוי שהוא ישמש בסם גבוהה, על מנת להעביר את תחושות אלו לנעימות יותר.
  • קנאביס משפיע על תפיסת החושית וזה בא לידי ביטוי בהערכה מוגברת של חושיים שונים, כגון שמיעה, ריח וטעם ועיוות מרחב ותפיסת זמן.
  • בנוסף, שימוש בקנאביס פוגע בריכוז וביכולת קואורדינציה ומסיבה זו פעולה כמו נהיגה הופכת למסוכנת מאוד.
  • מבחינת השינויים הפיזיולוגים, הקנאביס מגביר את הדופק והתיאבון וגורם לאדמומיות בעיניים.

  חווית שימוש הקנאביס הינו חוויה שלילית ביותר הגורמת לפאניקה, מחשבות פרנאודיות, תחושות חרדה ומודעות עצמית מוגזמת.

  הסברים נוספים

  מכוון שההשפעות המיידיות של הקנאביס גורמות למשתמש תחושה של רוגע שמחה ואשליה שאין יותר דאגות או חששות, אז הינו זקוק לעוד ועוד כדי להמשיך להרגיש את תחושה זו. זה אחד הסיבות הנפוצות ביותר לשימוש הגובר בקנאביס. עם זאת, סם זה גורם לבעיות רפואיות ועלול להיות נזק למכור לקנאביס. מסיבה זו, חשוב להגיע את מכון גמילה על מנת לקבל את הטיפול המיועד להתמכרות זו.

  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   גמילה מסמים גראס

   בשנים האחרונות אנו רואים מספר הולך ועולה של אנשים הזקוקים לתהליך גמילה מסמים גראס. אם בשנים עברו אלכוהול היה הסכנה העיקרית עבור בני נוער ומבוגרים הנוטים להתמכרויות כיום נראה שישנו תחליף לאלכוהול והוא הגראס. אמנם גראס נחשב כסמים קלים אך אין ספק כי סמים הם סמים וגם כאן ישנה סכנת התמכרות משמעותית. אם אתם מרגישים כי נשאבתם לתוך עולם לא לכם ואין בידיכם את האפשרות לצאת החוצה וילה מטריקס תשמח לתת לכם מענה בנושא ולהכיר לכם את מגוון שיטות הטיפול שיעזרו לכם להשתקם.

   מדוע צריך תהליך גמילה מסמים גראס

   אם תסתכלו סביב תוכלו להבחין כי כמעט כל בן אדם שני מעשן. נכון, אמנם החוק עדיין לא אישר צריכת סמים קלים בישראל ובכל זאת השוק פרוץ ופתוח. זה מתחיל מבני נוער צעירים מאוד ומגיע עד לחברה הבוגרת יותר. פעמים רבות ניתן לשמוע אנשים האומרים לי זה לא יקרה, גראס אינו סם ממכר, אך כמובן שמדובר בטעות. סמים קלים יכולים להוביל מהר מאוד להתמכרות אשר על מנת לצאת ממנה נדרשת פעמים רבות עזרה חיצונית ממספר סיבות:

   • ניתוק מהסביבה – עישון הפך להיות עניין חברתי. אנשים רבים מוצאים את עצמם מעשנים כיוון שהחברים והסביבה שלהם מעשנת ואין ביכולתם להתנגד לנושא. לכן, הדבר הראשון אותו מספק תהליך גמילה הינו ריחוק חברתי והפרדה של המטופל מהסביבה שלו מה שמאפשר מרחב עבודה נוח יותר.
   • תמיכה – תהליך גמילה מגראס, כמו כל תהליך גמילה, אינו פשוט ודורש תמיכה והכלה גדולה של הסביבה. לא תמיד ביכולתה של המשפחה לתת מענה זה ולכן תהליך גמילה מסודר מספק את הצוות הנכון אשר ילווה את המטופל לאורך הדרך.
   • שקט נפשי – זהו חלק קריטי ומשמעותי מהתהליך. שקט נפשי ניתן למצוא רק רחוק מהאזור המוכר של המטופל.

   תחילת התהליך

   אין ספק כי הבחירה לעבור תהליך גמילה אינה פשוטה וכרוכה בהתלבטויות רבות אך זוהי גם הבחירה הנכונה והחכמה ביותר עבור כל אדם. בוילה מטריקס תוכלו למצוא את התנאים הטובים ביותר עבור כל תהליך גמילה הן מבחינת המקום, המגורים, אנשי הצוות המופלאים וכמובן התהליך עצמו.

   גמילה מקנאביס רפואי

   נשמע כי גמילה מקנאביס רפואי היא תופעה נדירה אך רבים האנשים העוברים גמילה מעין זאת. קנאביס רפואי הינו קנאביס הניתן על ידי מרשם בכדי להקל על כאבים חזקים. למרות שהוא משמש כשמשכך כאבים מדובר בחומר ממכר ששימוש מופרז בו עלול להוביל לצורך בגמילה. וילה מטריקס הינו מרכז גמילה אשר יאפשר לכם להכיר מגוון רחב של שיטות טיפול שיתאימו לכל אחד באופן המדויק ביותר.

   מדוע צריך גמילה מקנאביס רפואי?

   חולים רבים עושים כל שביכולתם לקבל אישור לקנאביס רפואי. קנאביס הפך לשם דבר בעולם הטיפול וידוע בסגולותיו הרבות להקלה על כאב ועל תסמיני מחלות שונות ורבות. אך אם נחשוב על זה לעומק נבין כי מדובר בסם לכל דבר וכדרכו של כל סם הוא עלול לגרום להתמכרות ממנה קשה מאוד לצאת. מתי תדעו שאתם צריכים גמילה?

   • כאשר השימוש בסם הופך לחלק מהשגרה גם כאשר הגוף לא חווה כאב. כלומר, השימוש לא נעשה על מנת להקל על הכאב אלא מתוך הרגל.
   • כאשר מינון הצריכה רק הולך וגובר. אם העבר הסתפקתם בכמות מסוימת אך כיום היא כבר אינה מספיקה ואתם צורכים עוד ועוד מהסם.
   • כאשר אתם זקוקים לקנאביס על מנת לתפקד באופן רציף וטוב במהלך היום יום. אתם לא מצליחים לקום בבוקר בלעדיו ולא יכולים לישון בלעדיו.
   • כאשר הקנאביס משפיע על היחסים הקרובים שלכם, מרחיק מכם אנשים שחשובים לכם או גורם לכם להתרחק מהסביבה האוהבת באופן משמעותי וקיצוני.

   תהליך גמילה מקנאביס רפואי בצורה מקצועית

   קנאביס רפואי הינו חלומו של כל אדם הסובל מכאבים קשים אך מה רבה האכזבה לגלות כי אנו לא יודעים את כל האמת על הקנאביס ומעבר ליתרונותיו השונים הוא מביא עימו גם חסרונות רבים כאשר הגדול שהם הינו ההתמכרות אליו. מרכזי גמילה רבים מטפלים במכורים לקנאביס רפואי אשר בנוסף לכאב הפיזי אותו הם חשים בעקבות המחלה הם כעת חווים סימפטומים קשים ולא נעימים גם בעקבות הגמילה. בוילה מטריקס נעזור לכם לעבור את התהליך בצורה הנכונה, הטובה והקלה ביותר על מנת שתחוו כמה שפחות קשיים לאורך הדרך. הצוות שלנו ילווה אתכם במסירות ויעזור לכם להגיע אל התוצאה המיוחלת בבטחה.

   גמילה מקנאביס טיפים

   אם אתם מחפשים גמילה מקנאביס טיפים הגעתם למקום הנכון. למרות שנראה כי גמילה מקנאביס אינה קשה וניתן לעשות אותה בכל זמן שתרצו אין זה מדויק. גם כאן מדובר בתהליך המלווה בתסמינים פיזיים ורגשיים רבים אשר לעיתים ההתמודדות עימם אינה פשוטה. על מנת לעבור את התהליך בצורה הנכונה ביותר הנה מספר טיפים חשובים לפניכם. לשאלות נוספות בנושא ולהתייעצות מקצועית פנו לוילה מטריקס, מרכז גמילה פרטי מסמים ואלכוהול.

   גמילה מקנאביס טיפים עבור התהליך

   עישון קנאביס הפך לתחביב נפוץ בקרב צעירים ומבוגרים כאחד. לעיתים נראה כי לעישון אין תופעות לוואי רבות וניתן להפסיק מהרגל זה בכל רגע נתון אך למעשה מדובר בהתמכרות לכל דבר. בכדי להצליח לעבור את תהליך הגמילה בצורה הפשוטה ביותר היעזרו בטיפים הבאים:

   • התרחקו מהסביבה שלכם – לסביבה תפקיד משמעותי בצריכת קנאביס, צעירים רבים נשאבים לעולם הסמים בעקבות החברה בה הם נמצאים. ניתוק מהסביבה לאורך תהליך הגמילה יקל עליכם להשיג את המטרה.
   • הפחתה הדרגתית – הפחיתו את השימוש באופן הדרגתי על מנת לאפשר לגוף להסתגל לתהליך לאט-לאט, דבר שיקל באופן משמעותי גם על תופעות הלוואי השונות.
   • תמיכה – הקיפו את עצמכם באנשים או בעלי מקצוע אשר יוכלו לעזור לכם לעבור את התהליך בבטחה וילוו אתכם לאורכו עד אשר תגיעו אל היעד שלכם. 
   • כלים – רכשו את הכלים הנכונים עוד קודם תחילת התהליך על מנת לדעת כיצד להתמודד עם הקשיים הנפשיים המתעוררים עקב הפסקת השימוש בקנאביס.
   • אל תאבדו תקווה – האמינו כי תהליך זה אפשרי, למרות הקושי אל תאבדו תקווה והציבו את המטרה שלכם תמיד לנגד העיניים. 

   תהליך גמילה במרכז פרטי

   במקרים רבים תהליך הגמילה מקנאביס אינו פשוט ולא כל אדם מסוגל לעבור אותו לגמרי בעצמו. לשם כך ישנם מרכזי גמילה רבים המציעים תוכניות גמילה רבות ומגוונות. בוילה מטריקס תמצאו צוות איכותי ומקצועי אשר יציע לכם תוכניות גמילה אישיות לצד תוכניות קבוצתיות. המקום יספק לכם מענה גם על הצרכים הפיזיים שלכם כגון חדרי אירוח ברמה גבוהה, בריכה נעימה ומיקום אסטרטגי וכמובן גם מענה עם הצרכים הנפשיים אשר מתעוררים בעקבות תהליך הגמילה.

   סינדרום גמילה מקנאביס

   האם שמעתם על המושג סינדרום גמילה מקנאביס? מדובר על תופעות לוואי המתעוררות בעקבות תהליך גמילה מקנאביס ועלולות לפגוע במערכות הגוף. אין ספק כי החלק המאיים ביותר בכל תהליך גמילה הינה תופעות הלוואי אשר יגיעו עימו והן המונע העיקרי של רבים וטובים להתחיל תהליך מעין זה. בדיוק לשם כך רצוי להשתמש בעזרתם של מרכזי גמילה. וילה מטריקס מספקת מקום תומך ומכיל אשר שם דגש להקל בדיוק בנקודות אלו.

   הסימפטומים של סינדרום גמילה מקנאביס

   תהליך גמילה מקנאביס הינו הליך קשה מאוד הן למתמודד והן למשפחה ולקרובים אליו. מדובר בתהליך משנה חיים ורבים יודעים כי אין נכון ממנו ועדיין הבחירה בו הינה בחירה קשה כיוון שידיעה על תופעות הלוואי שהוא מביא עימו גורמת לחשוב על העניין פעמיים. לתופעות הלוואי של גמילה מקנאביס קוראים גם סינדרום גמילה מקנאביס והן נוגעות במספר תחומים:

   • תסמינים פיזיים – המחסור בחומר הממכר גורם לגוף לחוות מגוון רחב של תחושות כואבות, קשות ולא נעימות. תחושות אלו נמשכות מספר ימים אך אין ספק כי עצם המחשבה עליהם מייצרת רתיעה. הגוף יחווה כאבי שרירים, כאבי מרפקים ופרקים, הקאות, זיעת יתר, כאבי ראש ועוד. 
   • תסמינים נפשיים – אין ספק כי כאב פיזי הוא כאב מציק ולא נעים אך כאב נפשי עולה עליו פי כמה וכמה. גמילה מקנאביס מעוררת תחושות של פחד וחרדה, דיכאון, שינויים קיצוניים במצב הרוח ועוד. תחושות אלו הן אף קשות יותר כי בניגוד לתסמינים הפיזיים אשר מורגשים רק מספר ימים אין לדעת כמה זמן ימשכו התסמינים הנפשיים ולרוב הם לא ייעלמו ללא טיפול הולם.

   מרכזי גמילה לעזרה בהתמודדות עם סינדרום גמילה מקנאביס

   הדרך הבטוחה ביותר לעבור גמילה מקנאביס היא במרכז גמילה מקצועי אשר מספק ליווי צמוד לאורך כל התהליך. וילה מטריקס הינה מרכז גמילה פרטי בהרצליה אשר עונה על תנאים פיזיים רבים החשובים לרבים מהמתמודדים אך כמובן שנותן גם את המענה האיכותי ביותר עבור הנפש. בעזרת כלים רבים מתחומי טיפול שונים ומגוונים ניתן לעזור לכל אדם באשר הוא לזנוח את דרכיו הישנות ולפתוח דף חדש ונקי אל עבר עתיד טוב יותר.

   גמילה מוויד

   גמילה מוויד משפיעה רבות על האדם הפרטי ועל הסובבים אותו. מדובר בתהליך הדורש כוחות נפש אדירים הן מצד האדם אשר חווה מגוון רחב של תחושות פיזיות ורגשיות לא פשוטות והן מצד המשפחה הקרובה שלו אשר נאלצת להתמודד עם ההשלכות של תהליך מעין זה. לכן, כאשר אתם בוחרים מרכז גמילה חפשו אחד המספק מענה הן עבור האדם הפרטי והן עבור הסביבה הקרובה שלו. למענה מקצועי, פנו אל וילה מטריקס. 

   בחירת מרכז עבור גמילה מוויד

   תהליך הגמילה כולל בתוכו שלבים רבים ונוגע במעגלים רבים של משפחה, חברים, מקום עבודה ועוד. על מנת להצליח לעבור את התהליך בצורה טובה ללא תקלות וקשיים רבים יש לבחור את מרכז הגמילה המדויק ביותר עבורכם. לכן, עוד קודם אתם בוחרים את המקום שימו לב למספר נקודות חשובות:

   • מענה למשפחה – בדקו האם המרכז מספק גם מענה כלשהוא עבור המשפחה הקרובה שלכם או אך ורק עבור המתמודד עצמו. 
   • תנאים פיזיים – בדקו מהם התנאים הפיזיים אשר מציע המקום, החדרים, המיקום, האוכל המוגש. פעמים רבות לתנאים פיזיים ישנה השפעה גדולה על התחושות הכלליות של המתמודד והן גורמות לתהליך לעבוד בצורה נעימה יותר.
   • שיטות הטיפול – כל מרכז מציע שיטות טיפול משלו. בדקו מהי השיטה והאם אתם מוצאים חיבור אליה.
   • אנשי הצוות – ככל שהמקום מכיל אנשי צוות רבים יותר כך תחושת הנגישות תהיה גבוה יותר והמענה אותו תקבלו יהיה מהיר וטוב יותר.
   • תכוניות בוגרים – מקומות רבים מציעים גם תוכניות בוגרים אשר מאפשרות תחזוקה על הכלים ודרכי הטיפול שהתקבלו במהלך תהליך הגמילה. 

   הזדמנות לחיים טובים יותר

   גמילה מסמים מאפשרת לכל אדם לקבל את החיים שלו חזרה במתנה. אין ספק כי זהו הדבר הטוב ביותר שתוכלו לעשות בשביל עצמכם. התמכרות הינה דבר מכביד אשר מפריע למהלך החיים התקין ועל מנת לצאת מהמעגל ולחזור לשגרת חיים נורמטיבית רצוי להיעזר במרכז גמילה מקצועי. בוילה מטריקס תוכלו לעבור תהליך גמילה שיתאים לכם באופן אישי. בעזרת ליווי צמוד והכוונה מדויקת תוכלו למצוא את עצמכם עומדים שוב על הרגליים ומתחילים את חייכם מחדש. אנו נספק את המענה הטוב ביותר עבורכם בעזרת מגוון רחב של כלים מקצועיים וצוות מסור.

   תופעות לוואי גמילה מקנאביס

   כמו בכל תהליך גמילה גם תופעות לוואי גמילה מקנאביס הן דבר נפוץ. קנאביס הינו סם ממכר אשר רבים נוהגים להשתמש בו היום. מספר הצרכנים רק הולך ועולה בשנים האחרונות אך תופעה מדאיגה יותר הינה הגיל בו מתחיל השימוש. כיום ניתן לראות בני נוער צעירים אשר עושים את צעדיהם הראשונים בעולם הסמים ללא כל הבנה כמה תהליך זה הינו מסוכן. בוילה מטריקס תמצאו תהליכי גמילה רבים המתאימים לנוער ומבוגרים מגילאי 18 ומעלה.

   כיצד מתמודדים עם תופעות לוואי גמילה מקנאביס

   למרות שרבים חושבים כי תהליך גמילה מקנאביס הינו פשוט ואפשרי בכל רגע נתון המציאות מוכיחה שזוהי טענה שגויה. גם תהליך גמילה מקנאביס מביא עימו מספר תופעות לוואי קשות ולא נעימות הן מבחינה פיזית והן מבחינה נפשית המאלצות את המתמודד עימן לחפש דרכים מגוונות בכדי להקל על התהליך. הדרכים היעילות ביותר להתמודד עם תופעות הלוואי הן:

   • ליווי מקצועי – רבים בוחרים לעבור את התהליך בעזרת ליווי של פסיכולוג או איש מקצוע אשר מספק בידיהם את הכלים להתמודד עם התופעות והן עם החיים לאחר סיום התהליך.
   • כדורי הרגעה – בעזרת המלצתו של פסיכיאטר תוכלו לקבל מרשם לכדורי הרגעה מסוימים אשר יקלו על הכאבים הפיזיים אותם הגוף חש בתהליך הגמילה. חשוב לציין שפעמים רבות גם כדורי ההרגעה עצמם מכילים חומר ממכר ולכן יש להשתמש בהם בצורה מבוקרת.
   • תמיכה חברתית – סביבה תומכת הינה דבר חשוב בכל נקודת ציון בחיים בוודאי כאשר מדובר על תהליך משמעותי מעין זה. הקיפו את עצמכם באנשים אוהבים ואהובים.

   תהליך גמילה במרכז גמילה

   דרך נוספת ומקובלת מאוד בשנים האחרונות הינה תהליך גמילה במרכז פרטי או ציבורי אשר למעשה נותנת מענה לכל הנקודות שנכתבו לעיל. בוילה מטריקס ישנו צוות המכיל אנשי מקצוע רבים שילוו את התהליך שלכם באופן מבוקר ומדויק, יתנו מענה לכל שאלה ובקשה ויספקו לכם את הכלים הנכונים להתמודד עם הקשיים אותם אתם חווים. בנוסף, המקום מסודר באופן שיספק לכם גם מענה לגוף מלבד מענה לנפש ולעיתים תוכלו להרגיש שהגעתם לחופשה. אנו נעזור לכם להשיב את חייכם למסלולם באופן הטוב והמהיר ביותר.

   גמילה מסמים נוספים
   שיטות גמילה מסמים
   בעלי מקצוע רבים לוקחים חלק פעיל במסגרתן של שיטות גמילה מסמים, וכיום מקובל לטפל בתלות בגישה  מערכתית. וילה מטריקס הינו מרכז גמילה שמעניק שירותי טיפול על ידי צוות רב של אנשי מקצוע על מנת ליצור תוכנית טיפול המבוססת על צרכים קליניים. הצוות של ו(...)
   קרא עוד
   פסיכותרפיה גופנית עם נגמלים מסמים
   בארץ, הטיפול הקונבנציונלי בעבור התמכרות לסמים כולל גמילה פיזית ולאחר מכן, טיפול התנהגותי, קוגניטיבי ודינמי. עם זאת נולד טיפול חדש המביא תוצאות גמילה מצוינות. טיפול זה הינו פסיכותרפיה גופנית עם נגמלים מסמים. המרכז לגמילה וילה מטריקס מיועד עב(...)
   קרא עוד
   מה כולל תהליך הגמילה מסמים?
   כל אדם הוא שונה וייחודי, ולכן גם תהליך גמילה מסמים הינו הליך אשר אמור להיות מותאם באופן אישי לצרכי האדם עצמו, כך מאמינים במרכז הגמילה הפרטי וילה מטריקס. מה כולל תהליך הגמילה מסמים במרכז וילה מטריקס? בוילה ניתן לקבל טיפול מגיל 18 ומעלה, כאשר(...)
   קרא עוד
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים