מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  הפסקת עישון זה לא הוקוס פוקוס

  הפסקת עישון רק נחישות תנצח

  כאשר אנו מפסיקים לעשן ישנה בראש תמונה אופטימית שבשלב מסויים הדחף העז לסיגריה יחלוף ואנו אפילו ניגעל מהמקל סרטן הזה שנקרא סיגריה.

  אך המציאות קצת יותר אפורה וקשה מכך, הרצון לסיגריה ירדוף אותנו חודשים עם לא שנים והדבר היחיד שיעזור לנו להיתגבר על כך ולהמשיך בתהליך הוא כוח הרצון והרבה חיזוקים חיובים מהסביבה ומעצמנו.

  בכדי להפסיק לעשן אנו חייבים להיות שלמים ברצוננו להיגמל!! אין מקום להססנות או לפחדים מיותרים,נחישות והמון כוח רצון ושאיפה להיות נקי מעשן הסיגריות והניקוטין.

  יש בידינו כלים כגון העצמה של ההצלחה לשרוד עוד יום על אף הקושי, וברגע שאנו לוקחים את החיזוק הזה ומצליחים להחדיר אותו למוחנו בעזרת עידוד עצמי אנו מקבלים מוטיבציה והאנרגיה שלנו מתמלאת מחדש!!

  עוד כלי נחמד שאפשר להעזר בו הוא התבוננות לאחור בימים של העישון,איך נגעלנו מהריח פה של עצמנו,איך האצבעות תמיד הריחו כמו זפת. כלי זה גורם לנו להיגעל מעצמנו במבט לאחור ולרצות עוד יותר בתהליך הפסקת עישון בכדי להישאר נקיים ומריחים טוב.

  אני לא מאמין לכל המכונים למיניהם אשר מבטיחים לכם הוקוס פוקוס והנה נגמלתם מהסיגריה!! (רק אל תישכחו לזרוק איזה צ'ק על סך 1800 ש"ח) לפי דעתי זה הכל בולשיט!!! עבודה בעניים,ויסלחו לי אלה שנפגעים מזה אבל כל השיטות האלו סך הכל עובדות בצורה פרימטיבית על הראש שלכם! יש כאלה שבאמת מפסיקים אח"כ כי הם זרקו על זה 1800 ש"ח והם לא רוצים לצאת דבילים ופריארים אז הם כבר ממשיכים בתהליך עד הסוף!!! ויש את אלה שבאמת האמינו למעשי ההוקוס פוקוס של כל מכוני המכשפים למיניהם ואז מה שקורה הוא למעשה אפקט פלצבו שמוכר מהרפואה כתרופת דמה הניתנת לחולה (מבלי שהוא מודע לכך שזאת תרופת דמה) ומרוב שהוא מאמין שהתרופה תעזור לו היא באמת עוזרת!! ללא כל השפעה כימית או תרופה כלשהי רק אמונה גרמה לגוף להיתרפות.

  לכתבה המלאה – לחץ כאן

  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   מאמרים בנושא גמילה מעישון נוספים
   סיגריה אלקטרונית
   סיגריה אלקטרונית - נוזל מילוי - ניקוטין תמיד חלמתם על הרגע בו תפסיקו לעשן ותהיו אנשים בריאים יותר? בשביל זה המציאו את הסיגריה האלקטרונית . היא משמשת כתחליף לסיגריה רגילה והיא עוזרת לאנשים שמנסים להפסיק לעשן , המראה שלה כמו סיגריה רגילה ואפי(...)
   קרא עוד
   סיגריה אלקטרונית, מה זה?
   מי מאיתנו לא נתקל כבר בסוגים שונים של קמפיינים פרסומיים להפסקת העישון, בתור ילד אני זוכר היטב את הקמפיין של הסיגריות שהופכות לתולעים ובהמשך נוספו להן פרסומות נוספות אשר ניסו להניע אותנו מלצרוך סיגריות. כמה מכם באמת הפסיקו לעשן לאחר שצפו בקמ(...)
   קרא עוד
   סיגריה אלקטרונית היא ללא ספק אחת ההמצאות...
   המצאה מעניינת וחשובה ביותר – הסיגריה האלקטרונית! מותר לעשן אותה במשרדים , במרכזי קניות , במטוסים ואפילו בחדר המיטות בבית החולים. היא לא מזיקה לא למעשנים אותה ולא לסובבים אותה. היא לא תסריח לנו את האצבעות ואת הבגדים וגם לא את המצעים. לא צריך(...)
   קרא עוד
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים