מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  מרכז גמילה מאלכוהול פרטי – למי הוא מתאים?

  מתי נכחתם פעם אחרונה באירוע חברתי כלשהו ולא היה אלכוהול על השולחן? כל סיבה למסיבה, ולעתים גם סתם מפגשים אינטימיים עם חברים, מלווים במשקה אלכוהולי כלשהו – יין, בירה וכו'. כשזה קורה לפרקים זה נחמד, אולם כאשר משקאות אלכוהוליים הופכים למושא צריכה בשגרה כבר מדובר בבעיה התמכרותית שדורשת גמילה.

  ברחבי הארץ ניתן למצוא מגוון רחב של מרכזי גמילה, הן ציבוריים והן פרטיים. אולם מה מייחד מרכז גמילה מאלכוהול פרטי? איכות אנשי הצוות, תנאי המחיה של השוהים במקום והיחס האישי.

  כך תזהו מכור לאלכוהול

  ישנם סממנים המעידים על כך שהאדם שמולכם מכור לאלכוהול, וחשוב לדעת לזהות אותם עוד בראשיתם כדי שהטיפול יהיה יעיל ומהיר:

  1. צריכה מוגברת של אלכוהול – אדם השותה משקאות אלכוהוליים באופן תדיר ובכמויות שעולות על הנורמה.
  2. שינויים התנהגותיים – אדם שהתנהגותו מאופיינת בחוסר מודעות, שרוי בתחושת אופוריה ממושכות ונוקט במעשים שמסכנים את חייו או את חיי הסובבים אותו.
  3. שינוי במראה החיצוני – אדם עם מראה מרושל, פגמים בשיניים, עיניים אדומות, בטן נפוחה מהרגיל וכו'.

  מרכז גמילה מאלכוהול פרטי – כך מטפלים

  התמכרות לאלכוהול נחשבת לבעיה רפואית ככל אחת אחרת, ומטבע הדברים חשוב להתאים לכל מכור תוכנית גמילה המשלבת שיטות שמותאמות למצבו ולצרכיו. במרכז גמילה מאלכוהול פרטי נוטים לשלב בין השיטות המוכחות והמובחרות, זאת כדי למקסם את התוצאה ולתת מעטפת רחבה ככל האפשר. כך למשל מרבים לשלב בין טיפולים פסיכולוגיים יחידניים, טיפולים קבוצתיים, קואוצ'ינג, דמיון מודרך, שיטות מובנות להתמודדות עם התמכרות, רפואה אלטרנטיבית וטיפול תרופתי.

  את המטופלים מלווים אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום, רובם המוחלט בעלי השכלה אקדמאית והתמחויות שונות בתחום. לצידם עובדים גם מדריכים מן השורה, חלקם אף נגמלו בעצמם בעבר, והם מלווים את המטופלים לאורך כל הדרך. כמו כן, במרכז גמילה מאלכוהול פרטי מספקים תנאי מחייה מעל לבסיס, הכוללים ארוחות עשירות, חדרים מרוהטים ומאובזרים, הימצאות מתקני פנאי ואווירה מחבקת ותומכת. גם לאחר תהליך הגמילה, הצוות ממשיך ללוות את המטופלים לסירוגין, ולהוות  עבורם אוזן קשבת.

   

  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   מאמרים נוספים
   מרכזי גמילה פרטיים – עדיף על פני מ...
   אין זה קל להחליט שמפסיקים התמכרות. הרבה אנשים נאלצים להתמודד עם אותה תלות טורדנית שפיתחו כלפי התנהגות מסוימת, או לחלופין כלפי חפץ או חומר כלשהו. מאותו רגע ואילך הם מתקשים לשים סוף להתנהלות האובססיבית שלהם סביב מושא ההתמכרות. אם אתם או מי מק(...)
   קרא עוד
   מרכז גמילה מתרופות מרשם
   המטרה שלשמה נועדו תרופות מרשם הינה להקל על כאבם של אנשים החווים כאבי בחלקים שונים בגופים או בעת טיפולים רפואיים. עם זאת, תרופות המרשם מכילות בתוכן חומרים נרקוטיים, אשר גורמים להרבה מהמשתמשים בהן לפתח התמכרות ולהשתמש בתרופות גם שלא לצורך. הת(...)
   קרא עוד
   מרכז גמילה מהימורים – איך הוא יכול...
   כמו שיש התמכרות לחומרים מסוימים, כך יכולים לפתח במהלך החיים דפוסי התנהגות התמכרותיים, כאשר המוכר ביותר מהם הינו נטייה להימורים. יש כל מני דרכים להמר על כסף, חלקן נגישות יותר כמו מילוי טפסי לוטו או גירוד משחקי מזל ואילו חלקן נחשבות חוקיות פח(...)
   קרא עוד
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים