מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  מרכז גמילה מאלכוהול פרטי – למי הוא מתאים?

  מתי נכחתם פעם אחרונה באירוע חברתי כלשהו ולא היה אלכוהול על השולחן? כל סיבה למסיבה, ולעתים גם סתם מפגשים אינטימיים עם חברים, מלווים במשקה אלכוהולי כלשהו – יין, בירה וכו'. כשזה קורה לפרקים זה נחמד, אולם כאשר משקאות אלכוהוליים הופכים למושא צריכה בשגרה כבר מדובר בבעיה התמכרותית שדורשת גמילה.

  ברחבי הארץ ניתן למצוא מגוון רחב של מרכזי גמילה, הן ציבוריים והן פרטיים. אולם מה מייחד מרכז גמילה מאלכוהול פרטי? איכות אנשי הצוות, תנאי המחיה של השוהים במקום והיחס האישי.

  כך תזהו מכור לאלכוהול

  ישנם סממנים המעידים על כך שהאדם שמולכם מכור לאלכוהול, וחשוב לדעת לזהות אותם עוד בראשיתם כדי שהטיפול יהיה יעיל ומהיר:

  1. צריכה מוגברת של אלכוהול – אדם השותה משקאות אלכוהוליים באופן תדיר ובכמויות שעולות על הנורמה.
  2. שינויים התנהגותיים – אדם שהתנהגותו מאופיינת בחוסר מודעות, שרוי בתחושת אופוריה ממושכות ונוקט במעשים שמסכנים את חייו או את חיי הסובבים אותו.
  3. שינוי במראה החיצוני – אדם עם מראה מרושל, פגמים בשיניים, עיניים אדומות, בטן נפוחה מהרגיל וכו'.

  מרכז גמילה מאלכוהול פרטי – כך מטפלים

  התמכרות לאלכוהול נחשבת לבעיה רפואית ככל אחת אחרת, ומטבע הדברים חשוב להתאים לכל מכור תוכנית גמילה המשלבת שיטות שמותאמות למצבו ולצרכיו. במרכז גמילה מאלכוהול פרטי נוטים לשלב בין השיטות המוכחות והמובחרות, זאת כדי למקסם את התוצאה ולתת מעטפת רחבה ככל האפשר. כך למשל מרבים לשלב בין טיפולים פסיכולוגיים יחידניים, טיפולים קבוצתיים, קואוצ'ינג, דמיון מודרך, שיטות מובנות להתמודדות עם התמכרות, רפואה אלטרנטיבית וטיפול תרופתי.

  את המטופלים מלווים אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום, רובם המוחלט בעלי השכלה אקדמאית והתמחויות שונות בתחום. לצידם עובדים גם מדריכים מן השורה, חלקם אף נגמלו בעצמם בעבר, והם מלווים את המטופלים לאורך כל הדרך. כמו כן, במרכז גמילה מאלכוהול פרטי מספקים תנאי מחייה מעל לבסיס, הכוללים ארוחות עשירות, חדרים מרוהטים ומאובזרים, הימצאות מתקני פנאי ואווירה מחבקת ותומכת. גם לאחר תהליך הגמילה, הצוות ממשיך ללוות את המטופלים לסירוגין, ולהוות  עבורם אוזן קשבת.

   

  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   מאמרים נוספים
   גמילה לא קלה
   תהליכי גמילה הם אף פעם לא פשוטים, גם כשמדובר על גמילה מקנאביס שבמחשבה ראשונה ודאי נתפסת כמו אחד מתהליכי הגמילה הקלילים יותר בעולם הסמים, בשל העובדה שהסם מוגדר כ'קל' בלבד. למעשה, ההפך הוא הנכון. ההגדרה הזו של 'סמים קלים' היא מתעתעת שכן התמכר(...)
   קרא עוד
   מצליחים להיגמל מהדפוס ההרסני
   הימורים נראים בהתחלה כמו משחקים נחמדים, בהם אתם בסך הכל מפקידים את המזל שלכם ביד הגורל ומקווים לטוב. בין אם מדובר במשחקי הימורים בהם לוקחים חלק אנשים אחרים או הימורים של אדם נגד מכונה, לעתים הדרך להתמכרות היא מהירה, ומה הפלא? על יוקר המחייה(...)
   קרא עוד
   מלכודת שיכולה לתעתע
   כשמדברים על סמים, בדרך כלל כמעט לא נעשית החלוקה הזו בין סמים קלים וקשים, לפחות לא עד שיורדים לשורש העניין ומתעמקים בכך. השאלה שנשאלת תמיד בהקשר הזה, הוא בנושא גמילה מסמים קלים ועד כמה היא שונה מכל גמילה אחרת, בעיקר מסמים קשים שידועים ביכולו(...)
   קרא עוד
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים