מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  נגמלים מסמים באמצע הדרך

  האם אפשר להיגמל מסמים? התשובה היא תמיד כן, תמיד לתת צ'אנס לאדם לבחור בחיים ולהתחיל מחדש. כדי לעשות את זה, עליו קודם כל לרצות זאת בעצמו. לאחר מכן, עליו להיכנס אל אחד מאותם מרכזי גמילה מסמים שמציעים מסלולי גמילה המותאמים אישית לכל מכור, כך שהסיכויים להצלחה בתהליך יהיו גבוהים. מרכז הגמילה וילה מטריקס עוסק בגמילה מסמים, אלכוהול וסוגי התמכרויות שונים ומשונים שבני אדם עלולים למצוא עצמם נלכדים ברשתם. הצוות המקצועי נבחר בקפידה, ולכל מכור תימצא הדרך הנכונה ביותר לגמילה יעילה, תוך הישענות על קווים מנחים מעולם הטיפול והגמילה.

  כיצד מרכזי גמילה מסמים מגדירים התמכרות?

  באופן כללי, התמכרות הינה הרגל או התנהגות שתופסים מקום מרכזי בחייו של אדם עד כדי כך שאין לו שליטה עליהם. ההתמכרות מאופיינת בשלושה מרכיבים עיקריים; התלות, שהינה כמיהה של ממש לפעולה או חומר מסוים וקושי בתפקוד כשהדבר לא נמצא בהישג יד. בנוסף, ישנה העמידות והסבילות שמשמעותן, תחושת הסיפוק שפוחתת ככל שהמוח מפתח עמידות לפעולה המסוימת, כך שכדי להרגיש את אותו סיפוק שיוצר את ההתמכרות מינון הפעולה עולה. למשל, יותר אלכוהול, יותר סמים, יותר קניות. המרכיב האחרון המוכר היטב לכל מרכזי גמילה הוא תסמיני הגמילה, שהם אותות מצוקה פסיכולוגיים ו\או פיזיים שהגוף משדר כשהפעולה הממכרת לא מתבצעת. אפשר לומר שמדובר בסוג של אובססיה מהסוג החמור ביותר, שכן בדרך כלל מושא ההתמכרות הינו שלילי ופוגעני, עד כדי כך שהוא משתלט על כל תחומי החיים של המכור ומחריב אותם.

  להתנתק מדפוסי חשיבה הרסניים

  המטרה העיקרית של מרכזי גמילה היא למצוא דרך נכונה ויעילה לנתק את המכור מדפוסי החשיבה ההרסניים שהרסו את חייו, ולאמץ הרגלים בריאים ונכונים יותר להתמודדות עם סיטואציות קשות בחיי היום יום. וילה מטריקס הינו מרכז גמילה המפעיל סניפים בכל רחבי העולם, עם צוות מקצועי מעולה בסביבה שהיא כמו בית, על מנת שכל מכור ירגיש הכי בטוח ומוגן בעולם, ויתמסר לאפשרות לעשות סוף סוף את הצעד הראשון בחזרה לאיכות החיים הגבוהה שמגיעה לו.

  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   מאמרים נוספים
   נגמלים במרכז וממשיכים בדרך הישר
   כשאדם מתמכר לחומר מסוים, הוא לא שם לב שמגיע הרגע שבו השימוש יוצא משליטה והופך לממש מסוכן עבורו. זהו תהליך איטי בדרך כלל, שאליו נלווה תהליך אישי ונפשי מורכב ביותר, שבמסגרתו האדם הופך תלוי פיזית ונפשית בפעולה מסוימת או חומר. בתוך התהליך הזה,(...)
   קרא עוד
   מרכזי גמילה עם טאץ' אישי
   אחד השלבים הקשים ביותר בכל תהליך גמילה, הוא ההכרה בבעיה וכמובן, לקיחת אחריות. זהו מסע מורכב וכואב, שאף אדם מכור לא יוכל לעולם להתמודד איתו לבד. בשל כך נוצרו מרכזי גמילה פרטיים המציעים מסגרת מקצועית ומקבלת, שבה כל מכור יוכל למצוא את מקומו לצ(...)
   קרא עוד
   נזהרים עם הכמות ששותים
   מי לא אוהב לשתות כוס יין או בירה צוננת בערב יום חמישי, אחרי שבוע קשה ומלא בעבודה ועשייה? כנראה שלא קיים אדם שלא באמת אוהב להתרפק על הטיפה המרה מידי פעם, ולאפשר לה להרגיע ולנחם אותו. עד כאן הכל מעולה, אלא אם כן מדובר בתחילתו של תהליך התמכרות(...)
   קרא עוד
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים