מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  נגמלים מסמים באמצע הדרך

  האם אפשר להיגמל מסמים? התשובה היא תמיד כן, תמיד לתת צ'אנס לאדם לבחור בחיים ולהתחיל מחדש. כדי לעשות את זה, עליו קודם כל לרצות זאת בעצמו. לאחר מכן, עליו להיכנס אל אחד מאותם מרכזי גמילה מסמים שמציעים מסלולי גמילה המותאמים אישית לכל מכור, כך שהסיכויים להצלחה בתהליך יהיו גבוהים. מרכז הגמילה וילה מטריקס עוסק בגמילה מסמים, אלכוהול וסוגי התמכרויות שונים ומשונים שבני אדם עלולים למצוא עצמם נלכדים ברשתם. הצוות המקצועי נבחר בקפידה, ולכל מכור תימצא הדרך הנכונה ביותר לגמילה יעילה, תוך הישענות על קווים מנחים מעולם הטיפול והגמילה.

  כיצד מרכזי גמילה מסמים מגדירים התמכרות?

  באופן כללי, התמכרות הינה הרגל או התנהגות שתופסים מקום מרכזי בחייו של אדם עד כדי כך שאין לו שליטה עליהם. ההתמכרות מאופיינת בשלושה מרכיבים עיקריים; התלות, שהינה כמיהה של ממש לפעולה או חומר מסוים וקושי בתפקוד כשהדבר לא נמצא בהישג יד. בנוסף, ישנה העמידות והסבילות שמשמעותן, תחושת הסיפוק שפוחתת ככל שהמוח מפתח עמידות לפעולה המסוימת, כך שכדי להרגיש את אותו סיפוק שיוצר את ההתמכרות מינון הפעולה עולה. למשל, יותר אלכוהול, יותר סמים, יותר קניות. המרכיב האחרון המוכר היטב לכל מרכזי גמילה הוא תסמיני הגמילה, שהם אותות מצוקה פסיכולוגיים ו\או פיזיים שהגוף משדר כשהפעולה הממכרת לא מתבצעת. אפשר לומר שמדובר בסוג של אובססיה מהסוג החמור ביותר, שכן בדרך כלל מושא ההתמכרות הינו שלילי ופוגעני, עד כדי כך שהוא משתלט על כל תחומי החיים של המכור ומחריב אותם.

  להתנתק מדפוסי חשיבה הרסניים

  המטרה העיקרית של מרכזי גמילה היא למצוא דרך נכונה ויעילה לנתק את המכור מדפוסי החשיבה ההרסניים שהרסו את חייו, ולאמץ הרגלים בריאים ונכונים יותר להתמודדות עם סיטואציות קשות בחיי היום יום. וילה מטריקס הינו מרכז גמילה המפעיל סניפים בכל רחבי העולם, עם צוות מקצועי מעולה בסביבה שהיא כמו בית, על מנת שכל מכור ירגיש הכי בטוח ומוגן בעולם, ויתמסר לאפשרות לעשות סוף סוף את הצעד הראשון בחזרה לאיכות החיים הגבוהה שמגיעה לו.

  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   מאמרים נוספים
   תהליך גמילה מקצועי
   התחלתם לעשן סמים לפני הרבה שנים? במשך לא מעט זמן הדברים היו תחת השליטה שלכם, אך משהו קרה בזמן האחרון? עם הזמן התחלתם לעשן סמים יותר ויותר חזקים והיום אתם כבר מכורים לכל דבר ועניין? אם כך, כדאי שתנצלו את הרגע הזה שבו אתם אומרים לעצמכם את האמ(...)
   קרא עוד
   כך תוכלו לשנות את המציאות שבה אתם חיים
   מהמרים? בכל יום זה קורה בהיקפים גדולים יותר? איבדתם כבר לא מעט דברים חשובים בחיים שלכם, כמו רכוש ובעיקר אהבה? אם כך, אפשר להבין מדוע אתם מרגישים אבודים. כדאי שתדעו: אתם לא לבד ואתם יכולים לשנות את המציאות שבה אתם חיים. הדברים נמצאים בידיים(...)
   קרא עוד
   התמכרות מורכבת הדורשת טיפול נכון ויעיל
   אתם מכורים לאלכוהול? הבנתם את זה לא מזמן ועד היום לא הצלחתם לעשות עם זה שום דבר? כבר לא מעט דברים איבדתם בחיים בגלל ההתמכרות שלכם לאלכוהול? אם כך, הגיע הזמן שתיקחו אחריות. אחרי הכול, מדובר כאן על החיים שלכם, על המשפחה, על החברים ועל כל מה ש(...)
   קרא עוד
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים