מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  גמילה לא קלה

  תהליכי גמילה הם אף פעם לא פשוטים, גם כשמדובר על גמילה מקנאביס שבמחשבה ראשונה ודאי נתפסת כמו אחד מתהליכי הגמילה הקלילים יותר בעולם הסמים, בשל העובדה שהסם מוגדר כ'קל' בלבד. למעשה, ההפך הוא הנכון. ההגדרה הזו של 'סמים קלים' היא מתעתעת שכן התמכרות לקנאביס או לכל סם קל אחר היא בסופו של דבר התמכרות, והתלות בחומר היא אותה תלות שעלולה להחריב חלקות טובות בחייו של אדם. אז מה עושים? פונים למרכז גמילה כמו וילה מטריקס שמציעים שירותי גמילה פרטיים, בסביבה חברתית ומשפחתית.

  גמילה מקנאביס בגישה טיפולית חברתית

  גמילה מקנאביס תתבצע בדרך שבה נלמד ונעמיק במנגנוני ההתמודדות של המטופל בחיי היום יום שלו, ונמצא את הדרכים הנכונות להתמודד בלי הצורך להשתמש בסם. עם גישה טיפולית המשלבת מפגשים קבוצתיים, סביבה חברתית וליווי אישי בהתאם לצרכיו של המטופל, המטרה היא להשיב אותו כמה שיותר מהר וכמה שיותר במדויק לשגרת חיים נורמטיבית ככל האפשר. כלומר, לנתק אותו מהצורך בסמים ולמצוא חלופה בריאה ונכונה להתמודדות עם סטרס יום יומי ואתגרים.

  להבין איפה עובר הקו האדום

  השיח בנושא קנאביס הופך לנרחב יותר ויותר, כשמצד אחד נלמדות עוד ועוד תכונות חיוביות וחיוניות של צמח הקנאביס, ומצד שני אי אפשר לסתור את העובדה שחומר ממכר, הוא חומר ממכר. הרי הגראס משפיע על תהליכי החשיבה ובמינונים שונים ניתן להשיג אפקטים רצויים. למשל, הוא יכול להרגיע והוא יכול גם להמריץ, כך שקל להתמכר לעובדה שאדם יכול להשיג אפקט מסוים כרצונו. וילה מטריקס מציעה מסלולי טיפול בהתמכרויות מסוגים שונים, כולל גמילה מקנאביס – מתוך ההבנה שהתמכרות נובעת מחוסר יכולת לעמוד מול קשיי המציאות. הסמים הם דרכם של רבים לברוח מאותה מציאות קשה, כשהם מטשטשים את המחשבה וגורמים להכל להיראות וורוד ונעים יותר, ולו באופן זמני. כאן נכנס מרכז הגמילה לתמונה, והוא מזמין כל אדם שמרגיש שדי לו עם התלות הזו, ליצור לעצמו חיים חדשים. באמצעים טיפוליים וחברתיים במסגרת שבה כל אחד שייך ולכולם יש מקום, יוכל המכור למצוא את הדרך הנכונה והבריאה יותר לחזרה לשגרה, בראש נקי וצלול.

   

   

   

  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   מאמרים נוספים
   לא מהמרים על החיים
   הימורים הם כנראה בין הפעולות המתעתעות ביותר בעולם. הרי זה תמיד מתחיל בקטן ולא מזיק, משחק קצר עם החבר'ה, או סיבוב בקזינו בחו"ל רק בשביל להתנסות. אחרי הצלחה או שתיים, אתם מרגישים שהמזל לצידכם וששום דבר לא יכול לעצור בעדכם, אז אתם ממשיכים להמר(...)
   קרא עוד
   הצלחה בתהליך הגמילה תלויה בכם ובסביבה
   זה מתחיל בקטן; פעולה שגורמת לאדם להרגיש טוב למשך זמן קצר. האדם זוכר את התחושה המצוינת הזו ורוצה לחזור עליה, כך הוא חוזר על אותה פעולה שגרמה להרגשה הטובה. הבעיה היא שלעתים מדובר בפעולה הרסנית שטובה לאדם רק לרגע, ולטווח הארוך יש לה השפעות שלי(...)
   קרא עוד
   מסגרת שנותנת כוח
   כשחושבים על אדם שמכור לסמים או אלכוהול, התמונה הראשונה תהיה של אדם שכנראה יושב בין ערימות של בלגן וכאוס סביבו. אין לו יכולת לקחת את עצמו בידיים והוא גם לא רוצה, כאילו טוב לו במצב שבו הוא נמצא. המציאות היא אחרת, וקשה יותר משנדמה לכם. למען הא(...)
   קרא עוד
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים