מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  גמילה לא קלה

  תהליכי גמילה הם אף פעם לא פשוטים, גם כשמדובר על גמילה מקנאביס שבמחשבה ראשונה ודאי נתפסת כמו אחד מתהליכי הגמילה הקלילים יותר בעולם הסמים, בשל העובדה שהסם מוגדר כ'קל' בלבד. למעשה, ההפך הוא הנכון. ההגדרה הזו של 'סמים קלים' היא מתעתעת שכן התמכרות לקנאביס או לכל סם קל אחר היא בסופו של דבר התמכרות, והתלות בחומר היא אותה תלות שעלולה להחריב חלקות טובות בחייו של אדם. אז מה עושים? פונים למרכז גמילה כמו וילה מטריקס שמציעים שירותי גמילה פרטיים, בסביבה חברתית ומשפחתית.

  גמילה מקנאביס בגישה טיפולית חברתית

  גמילה מקנאביס תתבצע בדרך שבה נלמד ונעמיק במנגנוני ההתמודדות של המטופל בחיי היום יום שלו, ונמצא את הדרכים הנכונות להתמודד בלי הצורך להשתמש בסם. עם גישה טיפולית המשלבת מפגשים קבוצתיים, סביבה חברתית וליווי אישי בהתאם לצרכיו של המטופל, המטרה היא להשיב אותו כמה שיותר מהר וכמה שיותר במדויק לשגרת חיים נורמטיבית ככל האפשר. כלומר, לנתק אותו מהצורך בסמים ולמצוא חלופה בריאה ונכונה להתמודדות עם סטרס יום יומי ואתגרים.

  להבין איפה עובר הקו האדום

  השיח בנושא קנאביס הופך לנרחב יותר ויותר, כשמצד אחד נלמדות עוד ועוד תכונות חיוביות וחיוניות של צמח הקנאביס, ומצד שני אי אפשר לסתור את העובדה שחומר ממכר, הוא חומר ממכר. הרי הגראס משפיע על תהליכי החשיבה ובמינונים שונים ניתן להשיג אפקטים רצויים. למשל, הוא יכול להרגיע והוא יכול גם להמריץ, כך שקל להתמכר לעובדה שאדם יכול להשיג אפקט מסוים כרצונו. וילה מטריקס מציעה מסלולי טיפול בהתמכרויות מסוגים שונים, כולל גמילה מקנאביס – מתוך ההבנה שהתמכרות נובעת מחוסר יכולת לעמוד מול קשיי המציאות. הסמים הם דרכם של רבים לברוח מאותה מציאות קשה, כשהם מטשטשים את המחשבה וגורמים להכל להיראות וורוד ונעים יותר, ולו באופן זמני. כאן נכנס מרכז הגמילה לתמונה, והוא מזמין כל אדם שמרגיש שדי לו עם התלות הזו, ליצור לעצמו חיים חדשים. באמצעים טיפוליים וחברתיים במסגרת שבה כל אחד שייך ולכולם יש מקום, יוכל המכור למצוא את הדרך הנכונה והבריאה יותר לחזרה לשגרה, בראש נקי וצלול.

   

   

   

  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   מאמרים נוספים
   מצליחים להיגמל מהדפוס ההרסני
   הימורים נראים בהתחלה כמו משחקים נחמדים, בהם אתם בסך הכל מפקידים את המזל שלכם ביד הגורל ומקווים לטוב. בין אם מדובר במשחקי הימורים בהם לוקחים חלק אנשים אחרים או הימורים של אדם נגד מכונה, לעתים הדרך להתמכרות היא מהירה, ומה הפלא? על יוקר המחייה(...)
   קרא עוד
   מלכודת שיכולה לתעתע
   כשמדברים על סמים, בדרך כלל כמעט לא נעשית החלוקה הזו בין סמים קלים וקשים, לפחות לא עד שיורדים לשורש העניין ומתעמקים בכך. השאלה שנשאלת תמיד בהקשר הזה, הוא בנושא גמילה מסמים קלים ועד כמה היא שונה מכל גמילה אחרת, בעיקר מסמים קשים שידועים ביכולו(...)
   קרא עוד
   לא מהמרים על החיים
   הימורים הם כנראה בין הפעולות המתעתעות ביותר בעולם. הרי זה תמיד מתחיל בקטן ולא מזיק, משחק קצר עם החבר'ה, או סיבוב בקזינו בחו"ל רק בשביל להתנסות. אחרי הצלחה או שתיים, אתם מרגישים שהמזל לצידכם וששום דבר לא יכול לעצור בעדכם, אז אתם ממשיכים להמר(...)
   קרא עוד
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים