מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  גמילה מסמים קשים – האם זה אפשרי?

  גמילה מסמים קשים היא המוצא האחרון והמתבקש עבור מי שמוצא עצמו מתמודד עם התמכרות לסמים קשים. תחילה הניתוק של הסם מהגוף נראה כמו חלום רחוק עבור המכורים, שכן אף אחד לא רוצה או מאמין שהוא יכול להצליח להפסיק. אולם לאחר שמבינים את הנזקים הבריאותיים, המשפחתיים והחברתיים שזה מחולל, משהו משתנה.

  תהליך הגמילה מאפשר למכור לנקות את גופו מחומרים נרקוטיים ומממריצים שונים, כך שיוכל להתחיל חיים חדשים ונקיים מכל התמכרות מזיקה.

  מה מרגיש אדם שמכור לסמים קשים?

  מקור כל התמכרות שהיא, בייחוד כאשר אנו מדברים על התמכרות לסמים קשים, טמון בתהליכים פנימיים שמתחוללים בגופו של המכור, שתוצר הלוואי שלהם הוא תופעות הרסניות. הסמים הקשים גורמים לתחושה של ריחוף, טשטוש וניתוק להתפשט בגופו של המכור, וכאשר הוא צורך אותם באופן תדיר מתפתחת לה די מהר תלות נפשית ופיזיולוגית בסם. כתוצאה מזה, במכור מתעורר דחף חוזר ונשנה לשחזר את אותן התחושות, מה שכבר הופך להתמכרות. אותן תחושות שהסם מעורר הן מתעתעות מאוד, מעוותות את המציאות ומקשות על המכור להפסיק לצרוך את הסם. כך הוא מפתח פחד להינתק מהכר המרופדת שהסמים מהווים עבורו.

  גמילה מסמים קשים – איך זה קורה?

  תהליך ההתמכרות והשלכותיו ללא ספק הופך את הגמילה מסמים קשים למורכב ומאתגר, אולם בו בזמן הוא גם הכרחי כדי לסייע למכור לעבור התפכחות לאפשר לו לחיות חיים ראויים, טובים ויציבים.

  הסמים הקשים מחולקים לכמה קבוצות פסיכו – אקטיביות עיקריות, ביניהן סמים ממריצים, חומרים מדכאים ומשככי כאבים. לאור העובדה שלחומרים אלו יש השפעה עצומה על הגוף, התהליך של גמילה מסמים קשים מצריך ליווי צמוד.

  תחילת תהליך הגמילה מאופיין באבחנות פיזיולוגיות ונפשיות, כאשר מיד לאחריהן מתחילים בשלב הגמילה הפיזית. בשלב זה ישנם תסמינים פיזיים רבים שהם לא נעימים, ולפעמים כדי להקל עליהם מעניקים למטופל תרופות מקלות שנועדו לסייע לו לצלוח את השלב הזה בשלום. לאחר מכן ממשיכים בגמילה נפשית, במהלכה עובדים יותר על שינוי דפוסי חשיבה, מה שמשפיע בהמשך גם על דפוסי ההתנהגות.

   

   

   

  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   מאמרים נוספים
   תהליך גמילה מקצועי
   התחלתם לעשן סמים לפני הרבה שנים? במשך לא מעט זמן הדברים היו תחת השליטה שלכם, אך משהו קרה בזמן האחרון? עם הזמן התחלתם לעשן סמים יותר ויותר חזקים והיום אתם כבר מכורים לכל דבר ועניין? אם כך, כדאי שתנצלו את הרגע הזה שבו אתם אומרים לעצמכם את האמ(...)
   קרא עוד
   כך תוכלו לשנות את המציאות שבה אתם חיים
   מהמרים? בכל יום זה קורה בהיקפים גדולים יותר? איבדתם כבר לא מעט דברים חשובים בחיים שלכם, כמו רכוש ובעיקר אהבה? אם כך, אפשר להבין מדוע אתם מרגישים אבודים. כדאי שתדעו: אתם לא לבד ואתם יכולים לשנות את המציאות שבה אתם חיים. הדברים נמצאים בידיים(...)
   קרא עוד
   התמכרות מורכבת הדורשת טיפול נכון ויעיל
   אתם מכורים לאלכוהול? הבנתם את זה לא מזמן ועד היום לא הצלחתם לעשות עם זה שום דבר? כבר לא מעט דברים איבדתם בחיים בגלל ההתמכרות שלכם לאלכוהול? אם כך, הגיע הזמן שתיקחו אחריות. אחרי הכול, מדובר כאן על החיים שלכם, על המשפחה, על החברים ועל כל מה ש(...)
   קרא עוד
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים