מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  מאמרים בנושא גמילה מעישון

  סיגריה אלקטרונית
  סיגריה אלקטרונית - נוזל מילוי - ניקוטין תמיד חלמתם על הרגע בו תפסיקו לעשן ותהיו אנשים בריאים יותר? בשביל זה המציאו את הסיגריה האלקטרונית . היא משמשת כתחליף לסיגריה רגילה והיא עוזרת לאנשים שמנסים להפסיק לעשן , המראה שלה כמו סיגריה רגילה ואפי(...)
  קרא עוד
  הפסקת עישון זה לא הוקוס פוקוס
  הפסקת עישון רק נחישות תנצח כאשר אנו מפסיקים לעשן ישנה בראש תמונה אופטימית שבשלב מסויים הדחף העז לסיגריה יחלוף ואנו אפילו ניגעל מהמקל סרטן הזה שנקרא סיגריה. אך המציאות קצת יותר אפורה וקשה מכך, הרצון לסיגריה ירדוף אותנו חודשים עם לא שנים והדב(...)
  קרא עוד
  סיגריה אלקטרונית, מה זה?
  מי מאיתנו לא נתקל כבר בסוגים שונים של קמפיינים פרסומיים להפסקת העישון, בתור ילד אני זוכר היטב את הקמפיין של הסיגריות שהופכות לתולעים ובהמשך נוספו להן פרסומות נוספות אשר ניסו להניע אותנו מלצרוך סיגריות. כמה מכם באמת הפסיקו לעשן לאחר שצפו בקמ(...)
  קרא עוד
  סיגריה אלקטרונית היא ללא ספק אחת ההמצאות...
  המצאה מעניינת וחשובה ביותר – הסיגריה האלקטרונית! מותר לעשן אותה במשרדים , במרכזי קניות , במטוסים ואפילו בחדר המיטות בבית החולים. היא לא מזיקה לא למעשנים אותה ולא לסובבים אותה. היא לא תסריח לנו את האצבעות ואת הבגדים וגם לא את המצעים. לא צריך(...)
  קרא עוד
  מהו ההבדל בין התמכרות לכפייתיות ומדוע לא...
  התמכרות אי אפשר להתמכר לכל דבר, אלא רק לדברים מסויימים. ברשימת הדברים שהגוף מתמכר אליהם נכללים כל אותם דברים שאינם הכרחיים לגוף אדם או להישרדותו. למשל, התמכרות לאלכוהול או לסמים או לסיגריות. אלה דברים שהגוף אינו חייב אותם, אבל הוא בהחלט יכו(...)
  קרא עוד
  איך משתמשים בסיגריה אלקטרונית?
  קנית סיגריה אלקטרונית ואינך יודע לתפעל אותה? זה ממש פשוט... הסיגריה בנויה ממספר חלקים (תלוי בדגם), סוללה, אטומייזרקרטומייזר. ראש אטומייזר ופילטרמחסנית. הסוללה תגיע אליכם במצב נעול, כדי לשחרר את מצב הנעילה תצטרכו ללחוץ 5 לחיצות מהירות עד להב(...)
  קרא עוד
  מהי סיגריה אלקטרונית? – צורך מול פ...
  הסיגריה האלקטרונית, עוזרת לרבים ועונה על צורך הגמילה מעישון. עם זאת, קיימת חשיבות רבה על הקפדה על איכות המוצר והשימוש הנכון בו. הסיגריה האלקטרונית ויתרונותיה הסיגריה האלקטרונית, היא צינורית דמוית סיגריה, המשמשת לרוב את ציבור המעשנים, המעוני(...)
  קרא עוד
  עונות השנה של השנה הראשונה ללא עישון
  ".. הזמן הוא המרפא הכי טוב", נאמר מזמן.. זה נכון גם לגבי גמילה מעישון. מה.. ?! אין דבר כזה שנקרא גמילה מעישון ?! נכון! תת ההכרה לעולם לא שוכח, כך שברגע שתיקח ולו שחטה אחת, תת ההכרה יגיד: 'אהה! אני מכיר את זה' ומהר מאוד אתה חוזר למה שעישנת ל(...)
  קרא עוד
  מה היא סיגריה אלקטרונית ?
  סיגריה אלקטרונית היא מכשיר חשמלי המדמה סיגריה רגילה וכשמעשנים מרגישים את אותם הסיפוקים כמו של סיגריה רגילה , ובנוסף הסיגריה נראית בדיוק כמו סיגריה רגילה ואפילו מוציאה עשן כמו סיגריה רגילה , והיא נועדה כדי לסייע לאנשים מעשנים להפסיק לעשן ומס(...)
  קרא עוד
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

   חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים