מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  בית מאזן מתרופות מרשם

  המטרה שלשמה נועדו תרופות מרשם הינה להקל על כאבם של אנשים החווים כאבי בחלקים שונים בגופים או בעת טיפולים רפואיים. עם זאת, תרופות המרשם מכילות בתוכן חומרים נרקוטיים, אשר גורמים להרבה מהמשתמשים בהן לפתח התמכרות ולהשתמש בתרופות גם שלא לצורך.

  התמכרות לתרופות מרשם הינה חמורה ככל התמכרות אחרת, שכן היא גורמת למשתמש בהן לפתח תלות בחומר ומשפיעה על חייו לרעה. מי שנאלץ להתמודד עם העניין, יכול לטפל בזה על ידי שהייה בבית מאזן מתרופות מרשם.

  תרופות מרשם שנחשבות ממכרות

  בדרך כלל מתמכרים לתרופות מרשם לאחר שנוטלים תרופה מסוימת ממשפחת האופיואידים, לה יש השפעה מכרעת על מערכת העצבים ומביאה להרגעה ודיכוי שלה. תרופות המרשם הנפוצות והממכרות ביותר כיום הינן פנטניל, מורפין, אוקסיקודון ובופרנורופין. החומרים שהן מכילות נספגים בגוף, נקשרים לקולטנים אופיאטיים וגורמים להתפשטותן של תחושות שלווה ואופוריה בגוף. התחושה הזו עשויה להיות ממכרת, ומכאן ממשיכים ליטול את תרופת המרשם גם שלא לצורך.

  התמכרות לתרופות מרשם מלווה בתופעות לוואי כדוגמת הקאות, בחילות, גרד, עצירות וכו'. במקרים מסוימים יכולים אף לסבול מדיכוי נשימתי, בעיקר במצבים של מנת יתר המובילים לנשימה איטית ואז למוות.

  התמכרות לתרופות מרשם ואופן טיפול

  התמכרות לתרופות מרשם יכולה לנבוע משלושה מצבים שונים:

  • נפגעי טראומה או תאונה שזקוקים לתרופה משככת כאבים ומתמכרים אליה.
  • מטופלים ששוהים בבית מאזן ומקבלים טיפול תרופתי.
  • אנשים שהיו מכורים בעבר לחומרים פסיכו-אקטיביים ושבו להשתמש עקב משבר או קשיים נפשיים בהווה.

  כל אחת מהסיבות הללו מהווה תשתית להתמכרות לתרופות מרשם. בבית מאזן מתרופות מרשם מסייעים לכל המטופלים המגיעים עם בעיית התמכרות בפתרון הבעיה, זאת על ידי גמילה פיזית בשילוב של טיפולים נפשיים בשיטות שונות. השלב הראשון הוא המאתגר מכולם, שכן הגוף מתנגד לאי קבלת החומרים אליו הוא רגיל והמטופל צריך להתמודד עם כל תופעות הלוואי. גם בשלב השני יש קשיים מסוימים, שכן בו מתבקש המטופל להשתמש בסל הכלים שניתנו לו ולהתמודד עם חייו ללא מעורבות חומרים נרקוטיים.

   

   

   

  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   מאמרים נוספים
   לקחת את עצמכם בידיים ולטפל בהתמכרות
   הימורים כפייתיים הם שם נוסף להתמכרות להימורים, שעלולה להוביל למצוקה כלכלית ולעומס על מערכות יחסים ומקום העבודה. התמכרות להימורים שונה מהתרגשות מזדמנת או הימורים שניתנים לניהול בכך שהיא עשויה להשתלט על חייו של אדם. זה יכול לקרות לכל אחד בכל(...)
   קרא עוד
   להקל על המאמץ ולטפל בהתמכרות
   הסתמכות על היתרונות של בית מאזן מאלכוהול פרטי עשויה להקל על המאמץ שלכם להתפכח. פיכחון הוא יעד שאליו יש להגיע לאחר מסע יעיל ועשיר במגוון מיומנויות שניתן וחשוב לרכוש,כדי שתוכלו לא רק להגיע לפיכחון אלא גם לשמור עליו. ואין ספק כי דרך זו יכולה ל(...)
   קרא עוד
   טיפול וסיוע מסביב לשעון
   אי הידיעה למה לצפות מתוכנית טיפול בהתמכרות עלולה לגרום לאדם להרגיש רתיעה מכניסה לטיפול. בית מאזן מאלכוהול באשפוז מלא מציע טיפול וסיוע מסביב לשעון. אם אתם רוצים לקבל סיוע לבעיית האלכוהוליזם, אתם צריכים להתגורר במרכז לתקופה מסוימת, מה שאומר ש(...)
   קרא עוד
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים