מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  villa matrix

  What can I say about Villa Matrix?

  It saved my life…

  For me, getting clean was the easy part; it was the work after that was hard. 35+ years of behaviors that had to be undone. 35+ years of habits that had to be broken.

  The Villa gave me the tools I needed to do just that. They were tough on me when I needed it (and trust me, I needed it), were soft on me when I needed it, and were always there with a warm smile, open arms and a warm hug.

  I came in a broken child and left a repaired man. As a (relatively) new Oleh, I’ve had a hard time here in Israel. From the moment I walked through the front gates, the Villa felt, and still feels, like home.

  Ohavim!

  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   בוגרים ממליצים נוספים
   וילה מטריקס אין לי מילים
   וילה מטריקס אין לי מילים! ממש נתנו לי חיים חדשים במתנה על תמיכה האכפתיות והאהבה האין סופית מקום מדהים צוות חם מקצועי ודואג משפחה של ממש אסירות תודה ❤ יואל
   קרא עוד
   אפתח את דברי בלהגיד תודה.
   אפתח את דברי בלהגיד תודה. לראות את ילדיי גאים באבא שלהם חיי נקי מסמים, לראות את אשתי קמה בבוקר מחוייכת לא בוכה ,על כל אלה תודה. לא מאמין בכלל שאני חיי. זוכר רק לפרקים איך שהגעתי אליכם "מובס", משוכנע שאני עם החיים גמרתי! אחרי אין ספור נסיונו(...)
   קרא עוד
   תודתי הנצחית לוילה מטריקס
   תודתי הנצחית לוילה מטריקס כשאני הגעתי לוילה מטריקס, הייתי על סף המוות. איבדתי את היכולת ללכת, לאכול עם סכין ומזלג, אפילו הליכה פשוטה לשירותים הפכה למשימה בלתי אפשרית. לא היה זה אני שרצה להגיע לשם. חבריי הקרובים אספו את משפחתי, עת אני הייתי(...)
   קרא עוד
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים