מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  גמילה מאוקסיקוד

  לא רבים יודעים זאת אך גם תרופות מרשם עלולות למכר, קחו למשל גמילה מאוקסיקוד. על פניו מדובר בתרופה אשר ניתן להשיגה על ידי מרשם רופא מה שמייצר את התחושה כי השימוש בה הינו דבר בטוח, אך כאשר השימוש הופך תדיר והתרופה נלקחת באופן יום יומי אנו נגלה לצערנו כי ברגע שנרצה להפסיק את השימוש הדבר יהיה כמעט בלתי אפשרי עבורנו. אם גם אתם חווים תחושות אלו פנו אל וילה מטריקס לקבלת מענה הולם.

  מי זקוק לתהליך גמילה מאוקסיקוד

  תרופות רבות ניתנות על ידי רופאים על מנת להקל על כאבם של אנשים, הן כאשר מדובר על כאב פיזי והן על כאב נפשי. אך לצערנו לא פעם אנו נתקלים בתופעה של התמכרות לתרופות מרשם אשר משפיעה לרעה על חייו של המשתמש בה. תופעות לוואי רבות מופיעות גם בעת השימוש בתרופה עצמה אך הן רק הולכות ומתגברות כאשר בוחרים להפסיק מהשימוש. מתי תדעו כי אתם זקוקים לגמילה?

  • תלות – זוהי נורת האזהרה הראשונה שצריכה להוביל אתכם אל תהליך גמילה. כאשר אתם לא מצליחים לתפקד ללא תרופה, לישון בלעדיה או לקום בלעדיה. הגוף מפתח תלות בחומר ואינו מסוגל להתחיל את שגרת היום בלעדיו.
  • שימוש לרעה – כאשר אתם מוצאים את עצמכם עושים שימוש בתרופה שלא לשם הצורך אליו היא נועדה. כלומר, התרופה משמשת אתכם למטרות אחרות מלבד הקלה על הכאב כמו עזרה בכניסה לשינה, מענה לחוסר שקט נפשי ועוד.
  • סבילות – כאשר אתם מרגישים כי ההשפעה של התרופה על הגוף אינה כבעבר והמינון רק עולה ועולה על מנת להשיג את התוצאה הרצויה.

  איך נגמלים מאוקסיקוד?

  תהליך גמילה מאוקסיקוד הינו תהליך לא פשוט ולא נעים הדורש פעמים רבות עזרה מקצועית בכדי לצלוח אותו. במרכזי גמילה רבים תוכלו למצוא את הפתרון עבור בעיה זאת. וילה מטריקס הינו מרכז גמילה מתרופות מרשם אשר נמצא בהרצליה ומספק מענה רחב למגוון בעיות התמכרות שונות. בעזרת שיטות טיפול מיוחדות ורבות ביכולתנו לספק את המענה הראוי ביותר עבור כל אדם ועבור כל בעיה עימה הוא מתמודד. אנו נעזור לכם להחזיר את השליטה על החיים שלכם ולחזור לשגרה נורמטיבית במהרה.

  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   גמילה מתרופות נוספים
   גמילה מפרקוסט
   בין תהליכי הגמילה השונים תוכלו למצוא גמילה מפרקוסט אשר הינו חומר משכך כאבים שניתן בעזרת מרשם רופא. אנשים רבים מתחילים שימוש בפרקוסט על מנת להקל על כאב פיזי שנגרם בעקבות מחלה או ניתוח ולא שמים לב איך אט אט הם נגררים אל שימוש יום יומי שכבר אי(...)
   קרא עוד
   גמילה מסרקוול
   תופעות גמילה מסרקוול לרוב יהיו תופעות קשות ולא נעימות. סרקוול הינה תרופה אנטי דיכאונית ממשפחת הציפרלקס אשר עוזרת לאנשים רבים אשר חווים מחסור בהפרשה של סרוטונין ועל כן מרגישים תחושות של דיכאון וחרדה במהלך היום יום. למרות שנראה כי הורדות תרופ(...)
   קרא עוד
   גמילה ממתדון
   תהליך גמילה מסמים כולל לעיתים שימוש במתדון אשר מקל על הסימפטומים אך מהווה חומר ממכר בפני עצמו כך שפעמים רבות נדרשת גם גמילה ממתדון. ההתמכרות לחומר זה אינה רק התמכרות פיזית אלא גם התמכרות נפשית והוא משמש כסם של ממש. בכדי להימנע מהתמכרות לחומ(...)
   קרא עוד
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים