מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  גמילה מאוקסיקוד

  לא רבים יודעים זאת אך גם תרופות מרשם עלולות למכר, קחו למשל גמילה מאוקסיקוד. על פניו מדובר בתרופה אשר ניתן להשיגה על ידי מרשם רופא מה שמייצר את התחושה כי השימוש בה הינו דבר בטוח, אך כאשר השימוש הופך תדיר והתרופה נלקחת באופן יום יומי אנו נגלה לצערנו כי ברגע שנרצה להפסיק את השימוש הדבר יהיה כמעט בלתי אפשרי עבורנו. אם גם אתם חווים תחושות אלו פנו אל וילה מטריקס לקבלת מענה הולם.

  מי זקוק לתהליך גמילה מאוקסיקוד

  תרופות רבות ניתנות על ידי רופאים על מנת להקל על כאבם של אנשים, הן כאשר מדובר על כאב פיזי והן על כאב נפשי. אך לצערנו לא פעם אנו נתקלים בתופעה של התמכרות לתרופות מרשם אשר משפיעה לרעה על חייו של המשתמש בה. תופעות לוואי רבות מופיעות גם בעת השימוש בתרופה עצמה אך הן רק הולכות ומתגברות כאשר בוחרים להפסיק מהשימוש. מתי תדעו כי אתם זקוקים לגמילה?

  • תלות – זוהי נורת האזהרה הראשונה שצריכה להוביל אתכם אל תהליך גמילה. כאשר אתם לא מצליחים לתפקד ללא תרופה, לישון בלעדיה או לקום בלעדיה. הגוף מפתח תלות בחומר ואינו מסוגל להתחיל את שגרת היום בלעדיו.
  • שימוש לרעה – כאשר אתם מוצאים את עצמכם עושים שימוש בתרופה שלא לשם הצורך אליו היא נועדה. כלומר, התרופה משמשת אתכם למטרות אחרות מלבד הקלה על הכאב כמו עזרה בכניסה לשינה, מענה לחוסר שקט נפשי ועוד.
  • סבילות – כאשר אתם מרגישים כי ההשפעה של התרופה על הגוף אינה כבעבר והמינון רק עולה ועולה על מנת להשיג את התוצאה הרצויה.

  איך נגמלים מאוקסיקוד?

  תהליך גמילה מאוקסיקוד הינו תהליך לא פשוט ולא נעים הדורש פעמים רבות עזרה מקצועית בכדי לצלוח אותו. בבתים מאזנים רבים תוכלו למצוא את הפתרון עבור בעיה זאת. וילה מטריקס הינו בית מאזן מתרופות מרשם אשר נמצא בהרצליה ומספק מענה רחב למגוון בעיות התמכרות שונות. בעזרת שיטות טיפול מיוחדות ורבות ביכולתנו לספק את המענה הראוי ביותר עבור כל אדם ועבור כל בעיה עימה הוא מתמודד. אנו נעזור לכם להחזיר את השליטה על החיים שלכם ולחזור לשגרה נורמטיבית במהרה.

  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   גמילה מתרופות נוספים
   מרחיקים מכם את הסמים ומצילים את חייכם
   התמכרות לסמים היא הרסנית בכל קנה מידה, בין אם מדובר בסמים קשים או סמים קלים. הסיבה לכך היא שמלבד המכור עצמו שנפגע מההתמכרות שלו, על כל אחד כזה ישנם כמה אנשים שלא מכורים אבל מושפעים מההתמכרות של אותו אדם. אנשים שקרובים אליו מאוד, צופים בו הו(...)
   קרא עוד
   נפרדים מהאלכוהול לנצח
   כשחושבים על גמילה מאלכוהול, המחשבה הראשונה בדרך כלל פשוטה מאוד. הרי בסך הכל מדובר בתהליך מהיר בו אדם מפסיק באופן חד ומהיר לצרוך אלכוהול, ומתרגל לזה. אין ספק שזה נשמע קל, אך בפועל מדובר באחד התהליכים המסובכים, הכואבים והמתישים ביותר שיש. על(...)
   קרא עוד
   אל תתמכרו למחסור בכאב
   משככי כאבים הם פתרון מעולה להקלה על כאבים של אדם, כך שרק הגיוני ליטול אותם ברגע שמורגשת אי נוחות שפוגעת בתפקוד היום יומי. הבעיה מתחילה כשהשימוש בתרופות ומשככי מכאבים הופך להתמכרות של ממש, ופתרון לכל בעיה ולו הקטנה ביותר. כך, התמכרות למשככי(...)
   קרא עוד
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים