מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  גמילה מואבן

  גם לתרופות הניתנות במרשם יכולות להיות תופעות לוואי במידה והן נלקחות באופן קבוע, כך לגבי גמילה מואבן. על פניו נראה כי השימוש בואבן הינו תמים ולא יכול לפגוע בנו כלל אך כאשר השימוש הופך לתדיר קשה מאוד להפסיק אותו. לואבן ישנן תופעות לוואי לא מועטות אשר המקשות על הפסקת השימוש בו ולעיתים דורשות אף תהליך גמילה מתרופות. לכל שאלה שלכם בנושא תוכלו לפנות לוילה מטריקס ונשמח לספק לכם תשובות.

  תופעות הדורשות גמילה מואבן

  לעיתים מרגיש כי היד קלה על ההדק בכל הקשור למתן מרשמים לתרופות הרגעה. אנשים רבים מרגישים לחץ, חששות ודאגות במהלך היום יום שלהם, זוהי תופעה טבעית ומוכרת. אך מה קורה כאשר הם מרגישים צורך בנטילת תרופת הרגעה? על פניו נראה כי אין שום רע בכך אך כאשר השימוש בתרופה הופך יום יומי ובלתי נשלט יש צורך בגמילה.

  • לואבן ישנן תופעות לוואי רבות בעת השימוש בה. היא גורמת לסחרחורות, הקאות, כאבי ראש, חולשה, אי שקט פנימי, נמנום ועוד. כלומר, פעמים רבות החסרונות שלה עולים על היתרונות שלה.
  • פעמים רבות השילוב של ואבן עם תרופות אחרות כגון תוספי תזונה או גלולות למניעת הריון יוצר תופעות לוואי נוספות וחוסר השפעה נכונה של הכדור.
  • השימוש בואבן משפיע באופן משמעותי על התפקוד היום יומי. הוא פוגע בערנות, ביכולות הקוגניטיביות ומקשה על ביצוע משימות ולו הפשוטות ביותר. הוא גוזל מיכולת הריכוז וכל פעולה פשוטה הופכת מסובכת יותר. אין ספק כי בכל אחת מהסיטואציות הללו יש לשקול ברצינות את המשך הטיפול בתרופה.

  התחלת טיפול גמילה מואבן

  בכדי להתחיל לעבור תהליך גמילה מואבן ניתן לבחור בשני דרכים. הדרך הראשונה היא כמובן עצמאית וישנם אנשים אשר מסוגלים לעמוד בה ובתופעות הלוואי הרבות אשר היא מביאה עימה. אך ישנה דרך נוספת והיא בעזרת בית מאזן פרטי. במרכז כזה תמצאו את הטיפול המדויק ביותר עבור סוג ההתמכרות הספציפית שלכם. בוילה מטריקס ישנו מגוון רחב של דרכי טיפול אישיים וקבוצתיים  אשר יכולים להתאים לכל אדם ולכל סוג התמכרות. הצוות שלנו ילווה אתכם לאורכו של התהליך ועד שתגיעו אל היעד המבוקש שלכם.

  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   גמילה מתרופות נוספים
   מרחיקים מכם את הסמים ומצילים את חייכם
   התמכרות לסמים היא הרסנית בכל קנה מידה, בין אם מדובר בסמים קשים או סמים קלים. הסיבה לכך היא שמלבד המכור עצמו שנפגע מההתמכרות שלו, על כל אחד כזה ישנם כמה אנשים שלא מכורים אבל מושפעים מההתמכרות של אותו אדם. אנשים שקרובים אליו מאוד, צופים בו הו(...)
   קרא עוד
   נפרדים מהאלכוהול לנצח
   כשחושבים על גמילה מאלכוהול, המחשבה הראשונה בדרך כלל פשוטה מאוד. הרי בסך הכל מדובר בתהליך מהיר בו אדם מפסיק באופן חד ומהיר לצרוך אלכוהול, ומתרגל לזה. אין ספק שזה נשמע קל, אך בפועל מדובר באחד התהליכים המסובכים, הכואבים והמתישים ביותר שיש. על(...)
   קרא עוד
   אל תתמכרו למחסור בכאב
   משככי כאבים הם פתרון מעולה להקלה על כאבים של אדם, כך שרק הגיוני ליטול אותם ברגע שמורגשת אי נוחות שפוגעת בתפקוד היום יומי. הבעיה מתחילה כשהשימוש בתרופות ומשככי מכאבים הופך להתמכרות של ממש, ופתרון לכל בעיה ולו הקטנה ביותר. כך, התמכרות למשככי(...)
   קרא עוד
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים