מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  גמילה מקוקאין

  גמילה מקוקאין בוילה מטריקס

  ישנם אנשים רבים החווים קשיים שונים במהלך חייהם. אם מבחינה מקצועית כאשר אינם מצליחים לעמוד ביעדים שהוצבו להם, אם מבחינת אושר וסיפוק בחיי הזוגיות והמשפחה וכמובן בגלל בעיות כספיות המקשות על ההתנהלות היומיומית התקינה. על כן אין זה מפתיע כי יש מי אשר בוחר שלא להתמודד עם אותן בעיות, ובורח מהמציאות בעזרת שימוש בסמים קשים כמו קוקאין. במקרים אלו, גמילה מקוקאין הוא דבר הכרחי עבור אותם אנשים, ועדיף מוקדם ככל האפשר. במרכז הגמילה של וילה מטריקס אותם מכורים לסם הקוקאין יוכלו לשנות את הרגלי החיים שלהם, וכך לטפל בהתמכרות הקשה באמצעות מגוון טיפולים פסיכולוגיים, פסיכותרפיים וטיפול פרטני אשר מותאם לכל מטופל.

  יתרונות בתים מאזנים מקוקאין

  • טיפול אישי ופרטני – מרכזי הגמילה מאמינים כי קיימת הבחנה שונה לחלוטין מכל מטופל ומטופל. גם אם ישנם שני מטופלים הזקוקים לטיפול גמילה מקוקאין, אין זה אומר ששניהם זקוקים לאותו טיפול. במיוחד כי מדובר בסם פסיכוטי המשפיע על המוח בדרכים שונות, כך גם ההתמכרות של כל מטופל היא שונה ובדרגה אחרת מחברו. ולכן, אופן הטיפול בכל מטופל הוא אישי ופרטני.
  • גישת טיפול הוליסטית – בתים מאזנים תומכים בגישות טיפול הוליסטיות כמו טיפול אישי או קבוצתי, בו המטופלים נפגשים ומשוחחים אחד על אחד עם מטפל מוסמך, או בקבוצה של כמה מטופלים נוספים לצורך שיתוף התוצאה שהם הגיעו אליה כתוצאה מההתמכרות. ההבנה היא כי כלל המטופלים אינם סובלים מבעיה, אלא מתוצאה של התנהגות היא הדרך לטיפול וגמילה מהירה.
  • טיפול בעזרת תרפיות טבעיות – הטיפול ההוליסטי והאלטרנטיבי תומך גם בשימוש בתרפיות טבעיות, לצורך גמילתם של המטופלים באופן מהיר וטבעי. באמצעות שימוש בפעילויות מים או אמנות, המטופלים עוברים טיפול טבעי ומרגיע הכולל פעולות מרפאות באופן טבעי כמו ציור, רישום, שחייה, שיט ועוד.

  טיפול גמילה מקוקאין

  משפחות הזקוקות לבתים מאזנים עבור יקיריהם רוצות להיות בטוחות שהם בחרו במקום הטוב ביותר, לכן העדיפו לבחור בית מאזן בעל פרטיות ובידוד מוחלט מהסביבה, לצורך התנתקותו של המטופל מכל ההתנהלות השגרתית המתרחשת בחוץ. בנוסף, מומלץ לבחור בית מאזן התומך בשילובו של טיפול טבעי תוך שימוש בתרפיות אלטרנטיביות.

  גמילה מקוקאין בוילה מטריקס

  בית מאזן מקוקאין

  התמכרות לסמים, כמו כל התמכרות אחרת, מזיקה לבריאות הנפשית והפיזית של האדם. היא יכולה להרוס את כל מה שהוא הצליח לבנות בחייו ובכך לפגוע באנשים היקרים לו, לפגוע במקום התעסוקה ולהשפיע לרעה על בריאותו. בתים מאזנים מסמים מאפשרים למכור לקבל את הסיוע הנחוץ לו לשם התגברות על התלות בסם ורכישה של דפוסי התנהגות בריאים יותר. כאלו שיעזרו בהתמודדות עם הרצון לחזור ולהשתמש בסם. וילה מטריקס – בית מאזן לטיפול בהתמכרות לסמים, שם דגש על טיפול בגוף ובנפש ונוגע בכל תחומי התמכרויות.

  בתים מאזנים מקוקאין – שלבי הטיפול

  חשוב לדעת ולהבין שתהליך הגמילה מסמים הינו תהליך מאתגר וארוך. עם זאת, זכרו כי תהליך זה אפשרי לחלוטין ומוביל לדרך חיים בריאה וחדשה הרבה יותר. התמכרות לסמים מובילה את המכור למדרון תלות פיזית ונפשית בסם ותוצר של פגיעה עצמית שעלול להיות מסוכן עבורו. בנוסף, התמכרות זו בעלת השלכות חריפות אחרות על בני הזוג, המשפחה והחברים. אפילו מקום ההכנסה והתעסוקה עלול להיפגע ובכך עלול לקרות ירידה דרסטית במצב הפיננסי ובמצב הנפשי.

  מעגל זה יגרום למכור לרכוש ולהשתמש עוד יותר בסמים עד שיבצע את הבחירה הנבונה והטובה ביותר ויגיע אל בתים מאזנים מסמים. במרכז זה, הטיפול לגמילה מחומרים אלו נעשה על יד שני שלבים עיקריים ומשמעותיים:

  • בשלב ראשון, המטופל יפסיק את שימוש בסם על מנת לנקות את גופו משאריות הסם ובכך הגוף יתחיל ללמוד להתמודד בלי הסם. הצעד הראשון הזה הוא שלב הטיפול הפיזי והוא מציג קשיים גופניים מגוונים המופיעים כתסמיני גמילה. על כן, בבתים מאזנים מסמים קיימת נוכחות של צוות מקצועי ורפואי הכולל אחיות ורופא מסביב לשעון.
  • השלב השני נקרא השלב הנפשי והוא כולל טיפול בהתמכרות הנפשית של הסם. בהליך זה, המטופל לומד להתמודד על החיים ללא שימוש בסמים כלל.

  גמילה מסמים ועבודה עצמית

  על מנת שתהליך הגמילה יתבצע כהלכה, חשוב לציין שהמטופל צריך להיות בעל רצון בכדי לעצור את השימוש. תהליך זה דורש מחויבות ועבודה עצמית. מעבר לכך, צוות של בתים מאזנים מסמים יעזרו למטופלים בכל שלבי הגמילה.

  בית מאזן מקוקאין

  התמכרות לקוקאין

  קוקאין הוא אחד הסמים המסוכנים ביותר, Uמוכר גם בשם קראק או קריסטל. חומר זה מופק מצמח הנקרא קוקה ולרוב נצרך בצורה גבישית או בצורת אבקה. התמכרות לקוקאין באה לידי ביטוי בשעה שהאדם מכור אינו מצליח לשלוט ברצון ליטול קוקאין. ברוב המקרים, הוא יזדקק למסגרת גמילה על מנת להצליח להיגמל מסם זה. וילה מטריקס הינו בית מאזן לטיפול במגוון התמכרויות, אשר מסייע במתן הטיפולים הנחוצים לשם גמילה יעילה ובריאה ממגוון רחב של חומרים פסיכו אקטיביים.

  סימני התמכרות לקוקאין

  התמכרות לקוקאין הינה תופעה שמתפשטת ומתחילה להיותה נפוצה. מדובר בסם פסיכואקטיבי שמזיק לבריאות ולגוף האדם. החומר של הקוקאין נחשב לרעיל והוא אחד הסם היוקרתי ביותר.

  כדי לאבחן אם הנכם מכורים או קרוב משפחה מכור לקוקאין, ניתן להשוות את המצב לסימני ההתמכרות:

  • אחת ההשפעות של הקוקאין על המכור היא הפרעת שינה. הקוקאין הוא סם מעורר, והוא אף עלול לגרום לחוסר שינה במשך מספר לילות. לעיתים קרובות, המכור לקוקאין יבלה את שעות הלילה בחוץ וזאת עד השעות הקטנות של הבוקר.
  • סימן נוסף להתמכרות הינו אבדן משקל. כמו שהסם מעורר וממריץ הוא גם מדכא תיאבון. המכור העושה שימוש רב בקוקאין עלול לאבד משקל באופן משמעותי, בצורה מהירה תוך מספר חודשים בודדים.
  • בנוסף לכך, התמכרות לקוקאין מתבטאת בשינויים בהתנהגות של המכור, לדוגמא, חוסר מנוחה, עצבנות פרנויה וחדרה. מכוון שסם זה מאוד חזק, השינויים בהתנהגות חריפים ביותר והמכור עלול לאבד אחיזה במציאות.
  • קוקאין הינו אחד הסמים היקרים ביותר בעולם, מסיבה זו אחד הסימנים להתמכרות הינו הוצאות כספיות. רוב הפעמים, מכור לסם יאלץ למצוא הלוואות שיממנו את התמכרותו או שאף עלול להיגרר לפעילות פלילית כמו גניבה.

  השפעות אחרות של התמכרות לקוקאין

  כפי שנאמר, קוקאין משפיע בצורה רעה על המכור שבא לידי ביטוי בתוקפנות או אגרסיביות. בנוסף לכך, התמכרות לקוקאין מובילה גם למצבי רוח שמשתנים בין אקסטזה, דיכאון, קפריזות, ביטחון עצמי ועוד. במידה והמכור לקוקאין קרוב אליכם, התנהגותו יהיה מאוד קיצוני וברור ביחס להיכרותך עצמו.  במקרה זה, חשוב להגיע בהקדם אל בית מאזן על מנת שהוא יקבל את הטיפולים המיועדים לגמילה מקוקאין.

  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   תסמיני גמילה מקוקאין

   תסמיני גמילה מקוקאין הם חלק בלתי נפרד מתהליך הגמילה. קוקאין נחשב לאחד מסוגי הסמים הממכרים ביותר ולכן גם תהליך הגמילה ממנו ארוך וקשה. ידוע כי בכדי להצליח ולסיים את התהליך הצורה הטובה ביותר יש לפנות לעזרה מקצועית אשר תספק עבורכם את הכלים הנכונים. מבין מרכזי הגמילה הרבים וילה מטריקס הינה בית מאזן פרטי המשלב בתוכו שיטות טיפול ממגוון תחומים שונים אשר מטרתם לאפשר לכל אדם למצוא את המקום המדויק עבורו.

   דרכי התמודדות עם תסמיני גמילה מקוקאין

   גמילה מקוקאין מלווה בתסמינים רבים הן פיזיים כגון כאבי גוף ושרירים, סחרחורות, שלשולים והקאות עוד, והן נפשיים כגון חרדות, דכאון, מצבי רוח משתנים. אין פלא שרבים חוזרים למעגל הסמים פעם אחר פעם כיוון שאינם מצליחים להתמודד עם תסמינים אלה נכונה. על מנת להצליח להתמודד עם התסמינים יש צורך במספר דברים:

   • סביבה תומכת – תהליך גמילה גוזל כוחות נפש רבים, מפעיל המון אמוציות ויכול להשפיע רבות על המצב הנפשי. על מנת להתמודד עם הסיטואציה יש צורך בסביבה מכילה ותומכת אשר תעזור למתמודד לראות את האור ולשמור על אופטימיות ותקווה.
   • שינוי אורח חיים – בכדי להפוך את התהליך ליעיל ואפקטיבי יותר ואת תהליך הגמילה למעט יותר פשוט כדאי לעשות שינוי כולל באורח החיים, להוסיף פעילות גופנית, לשנות את הרגלי האכילה ולישון בצורה מסודרת יותר. לאורח החיים שלנו ישנה השפעה ישירה על הנפש.
   • טיפול רגשי – גמילה מקוקאין מציפה פעמים רבות פחדים ומחשבות אובססיביות. טיפול רגשי יכול לספק מענה של אוזן קשת מצד אחד אך גם מתן כלים פרקטיים להתמודד עם המצב מצד שני.

   התמודדות בבית מאזן

   בסופו של דבר הדרך היעילה ביותר המציעה את כל הנאמר לעיל במקום אחד היא כניסה לבית מאזן. בוילה מטריקס תפגשו צוות מקצועי אשר יהווה עבורכם את הסביבה התומכת והמכילה לה אתם כל כך זקוקים בשלב זה. מעבר לכלים הפרקטיים והמעשיים ולתהליך הגמילה המשמעותי שתעברו פה הצוות שלנו יעמוד לשירותכם לכל בקשה, שאלה ואף טענה. המקום הקסום והאווירה הנעימה יחזירו לכם את הכוחות חזרה ויחד נוכל לעבור תהליך משמעותי של חזרה לחיים.

   גמילה מקוקאין טיפול

   על מנת לבחור עבור גמילה מקוקאין טיפול יעיל יש להבין קודם את ההשפעות של סם זה על הגוף. קוקאין הינו סם חזק ומסוכן במיוחד. מייצרים אותו מצמח הנקרא קוקה והדרך העיקרית לצרוך אותו היא על ידי אבקה. לסם השפעות רבות גם על הגוף גם על הנפש אך גם על הסביבה שלנו. הוא מכריח אותנו להתרחק מכל האהובים עלינו ומותיר אותנו חסרי אונים למול החיים. וילה מטריקס מאפשרת לעבור תהליך גמילה שיחזיר לכם את המושכות של החיים שלכם לידיים.

   הסימנים המובילים לחיפוש גמילה מקוקאין טיפול

   קוקאין הינו סם ממכר אשר תהליך הגמילה ממנו מלווה בקשיים רבים. זהו סם פסיכואקטיבי המסוכן הן לבריאות של המשתמש בו והן לכיסו כיוון שהוא נחשב לסם יקר במיוחד. פעמים רבות הצרכנים של סם זה לא שמים לב כי הם מכורים לסם כיוון שהוא מתעתע. הנה מספר סימנים שיעזרו לכם לבדוק האם התמכרתם:

   • קוקאין הינו סם מעורר אשר משפיע רבות על איכות השינה של המשתמש בו. התמכרות לקוקאין באה לידי ביטוי בחוסר שינה מוקצן אשר גורם למכור אליו להעביר את שעות הלילה בשיטוטים.
   • שינויי מצב רוח קיצוניים הינם אחת התכונות הבולטות המעידות על התמכרות. לעיתים המשתמש ירגיש כאילו הוא נמצא במקום הכי גבוה בעולם ורגע לאחר מכן הוא ייפול לשאול תחתיות.
   • סימן נוסף הוא חוסר שליטה בהתנהגות. מכורים רבים מעידים כי הם אינם שולטים בעצמם כאשר הם תחת השפעת הסם וכי הם מתנהגים בדרכים לא להם. חוסר שליטה קיצוני מעיד על התמכרות.
   • לבסוף, אחד הסממנים החיצוניים הבולטים ביותר הינו ירידה קיצונית במשקל שכן שימוש רב בקוקאין מוביל לחוסר תאבון.

   עזרה מקצועית

   גמילה מקוקאין אינה דבר אשר יכול להיעשות ללא עזרה או הכוונה. התהליך ארוך, מסורבל וקשה ולכן רצוי לפנות לבית מאזן אשר מציע תוכנית מסודרת. בוילה מטריקס ישנן מגוון שיטות טיפול המתאימות לכל סוג גמילה ולכל אדם. בעזרת צוות של אנשים מהשורה הראשונה נוכל לספק לכם את המענה הראוי ביותר עבור הקושי אותו אתם חווים. שיטת הטיפול שלנו תותאם במיוחד עבורכם ותעזור לכם להשיב את חייכם אל מסלולם הטבעי במהרה.

   גמילה מסמים נוספים
   שיטות גמילה מסמים
   בעלי מקצוע רבים לוקחים חלק פעיל במסגרתן של שיטות גמילה מסמים, וכיום מקובל לטפל בתלות בגישה  מערכתית. וילה מטריקס הינו בית מאזן שמעניק שירותי טיפול על ידי צוות רב של אנשי מקצוע על מנת ליצור תוכנית טיפול המבוססת על צרכים קליניים. הצוות של ויל(...)
   קרא עוד
   פסיכותרפיה גופנית עם נגמלים מסמים
   בארץ, הטיפול הקונבנציונלי בעבור התמכרות לסמים כולל גמילה פיזית ולאחר מכן, טיפול התנהגותי, קוגניטיבי ודינמי. עם זאת נולד טיפול חדש המביא תוצאות גמילה מצוינות. טיפול זה הינו פסיכותרפיה גופנית עם נגמלים מסמים. המרכז לגמילה וילה מטריקס מיועד עב(...)
   קרא עוד
   מה כולל תהליך הגמילה מסמים?
   כל אדם הוא שונה וייחודי, ולכן גם תהליך גמילה מסמים הינו הליך אשר אמור להיות מותאם באופן אישי לצרכי האדם עצמו, כך מאמינים במרכז הגמילה הפרטי וילה מטריקס. מה כולל תהליך הגמילה מסמים במרכז וילה מטריקס? בוילה ניתן לקבל טיפול מגיל 18 ומעלה, כאשר(...)
   קרא עוד
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים