מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  בית מאזן מאופיאטים

  אופיאטים הם למעשה חומרים אשר מבוססים על מורפיום, ולרוב הם נמצאים בתרופות לשיכוך כאבים, התמכרות לאופיאטים הינה התמכרות מאתגרת עוד יותר מבחינת הגמילה. וילה מטריקס הינה בית מאזן פרטי אקסקלוסיבי, אשר מתמחה בגמילה ושיקום מהתמכרויות שונות, ביניהן גם התמכרות למשככי כאבים אופיאטים. בווילה מטריקס מטפלים מתוך ראיה הוליסטית, בטיפולים קונבנציונליים ואלטרנטיביים, באווירה משפחתית תוך מתן טיפול מותאם אישית לכל אדם על פי צרכיו האישיים.

  מה חשוב לדעת על התמכרות לאופיאטים?

  אמנם חומרים אלו ניתנים לרכישה אך ורק עם מרשם של רופא, אך הם עדיין נחשבים נגישים וזמינים באופן יחסי, והם נמצאים באחוזים מסוימים אפילו בסירופ לשיעול וכדומה, מה שהופך כל אחד בעצם להיות חשוף להשפעתם ולאפשרות לפתח בהם תלות, ולכן חשוב מאוד לדעת במה מדובר:

  • השימוש באופיאטים נוצר עקב צורך בשיכוך כאבים קיימים בגוף, כאשר השימוש בחומרים אלו מייצר מצב בו הכאב מטופל על ידי החומר והגוף מפסיק להתמודד עם הכאב כלל. לאורך הזמן יש צורך בהגדלת המינון, כי החומר מפסיק להשפיע באותה המידה, ואז נוצרת תלות של הגוף בחומר המשכך, כאשר הגוף כבר "שכח" כיצד להתמודד עם הכאב. זהו מצב של תלות אשר במידה ולא תהיה התערבות נכונה ובזמן – היא עלולה להפוך למצב של התמכרות.
  • מה ההבדל בין תלות לבין התמכרות? במצב של תלות, לרוב יעשה שימוש בתרופה על מנת לשכך כאב פיזי בלבד, ונטילת התרופה תהיה אך ורק לשם כך. הצורך נובע מסבל של הגוף ולעיתים האדם לא יהיה מודע לכך שהוא נמצא בתלות בחומר. האדם משייך את נטילת התרופה אך ורק לכאב הפיזי וגם אם ירגיש דחפים מסוימים לפעמים הוא אפילו לא יקשר ביניהם לבין התרופה.
  • במצב של התמכרות, האדם צורך את התרופה גם ממקום רגשי ונפשי. הוא חש סיפוק ואופוריה כאשר הוא נוטל את התרופה, והכאב הגופני בעצם מהווה תירוץ לנטילת התרופה אך הוא לא העיקר.

  איך כדאי לטפל בהתמכרות לאופיאטים?

  תהליך גמילה מאופיאטים הינו פיזי ונפשי, אשר גורם למטופל סבל רב, ומצריך ליווי וסיוע מקצועי צמודים לכל אורך הדרך, ולכן מומלץ מאוד לפנות אל מסגרת מקצועית ותומכת, למשל בית מאזן מאופיאטים מקצועי.

  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   גמילה מתרופות נוספים
   מרחיקים מכם את הסמים ומצילים את חייכם
   התמכרות לסמים היא הרסנית בכל קנה מידה, בין אם מדובר בסמים קשים או סמים קלים. הסיבה לכך היא שמלבד המכור עצמו שנפגע מההתמכרות שלו, על כל אחד כזה ישנם כמה אנשים שלא מכורים אבל מושפעים מההתמכרות של אותו אדם. אנשים שקרובים אליו מאוד, צופים בו הו(...)
   קרא עוד
   נפרדים מהאלכוהול לנצח
   כשחושבים על גמילה מאלכוהול, המחשבה הראשונה בדרך כלל פשוטה מאוד. הרי בסך הכל מדובר בתהליך מהיר בו אדם מפסיק באופן חד ומהיר לצרוך אלכוהול, ומתרגל לזה. אין ספק שזה נשמע קל, אך בפועל מדובר באחד התהליכים המסובכים, הכואבים והמתישים ביותר שיש. על(...)
   קרא עוד
   אל תתמכרו למחסור בכאב
   משככי כאבים הם פתרון מעולה להקלה על כאבים של אדם, כך שרק הגיוני ליטול אותם ברגע שמורגשת אי נוחות שפוגעת בתפקוד היום יומי. הבעיה מתחילה כשהשימוש בתרופות ומשככי מכאבים הופך להתמכרות של ממש, ופתרון לכל בעיה ולו הקטנה ביותר. כך, התמכרות למשככי(...)
   קרא עוד
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים