מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  התמכרות לקניות

  התמכרות לקניות מתאפיינת על ידי מחשבה בלתי פוסקת על קניות והוצאות כבדות על רכישות שונות, גם במידה ואינן הכרחיות. התמכרות זו מובילה לתחושת לחץ ולליקוי בתפקוד היומיומי של המכור. עקב הקניות המרובות, המכור מוצא את עצמו עם חובות גדולות שקשה לחזיר ועם תשלומים דחויים שונים. על מנת לטפל בבעיה זו, חשוב להגיע אל מרכז גמילה מקצועי. הכירו את המרכז וילה מטריקס המספק את כל הטיפולים המשמעותיים על מנת להצליח להיגמל מהתמכרות לקניות. מרכז זה, הנמצא בהרצליה, בעל אנשי מקצוע מומחים בתחום המעניקים את כל העזרה והתמיכה עבור כל מטופל.

  השלבים של התמכרות לקניות

  על מנת להבין היטב את נושא זה, חשוב קודם לזהות אם הנכם או קרובי משפחה מוכרים לקניות. כדי לאבחן תופעה זו, יש לעמוד על שלבים העיקריים להתמכרות לקניות:

  • השלב הראשון כולל את שלב הציפייה, כלומר התעסקות עם פריט מסוים, פיתוח של מחשבות על קנייה, דחפים או התנהגות אחרת הקשורה בקנייה.
  • השלב השני של ההתמכרות לקניות הינו שלב ההתכוונות. זאת אומרת השלב בו המכור מתכוון לבזבז ולקנות פריט או כמה פרטים. כאשר מדברים על כוונה, מדברים על כך שהמכור מחליט מתי ולאן ללכת לעשות קניות, כיצד להתלבש עבור אירוע זה ובאילו אמצעי תשלום הוא מתכוון לשלם.
  • השלב הבא הוא כמובן השלב של הקנייה בפועל. שלב זה מרגש במיוחד עבור המכור.
  • לעומת השמחה שהוא הרגיש במהלך השופינג, לאחר הקנייה המכור כועס על עצמו על כך שלא הצליח לעמוד בפיתוי הקנייה ושבזבז כסף רב. בשלב זה הינו חווה תחושת דיכאון ויוצא מתחושה זו בקנייה וכך מתחיל חידוש מעגל הקנייה.

  כיצד ניתן לטפל בהתמכרות לקניות?

  הטיפולים הנפוצים ביותר עבור התמכרות לקניות הינה טיפול קוגניטיבי – התנהגותי על ידי תרופות פסיכותרפיות, נגד תחושת הדיכאון. בנוסף לכך, מכור לקניות צריך ללמוד לשנות את הרגלים בו הוא רגיל לחיות, ולבחור באורח חיים פשוט יותר. לדוגמא, להימנע ממגזינים עם פירסומות או צפייה פתוחה מפירסומות בטלוויזיה וכדומה.

  אפשר לסכם כי במקרה של התמכרות לקניות  יש להגיע אל מוסד גמילה על מנת לקבל את כל העזרה והתמיכה להתמודד יחדיו עם תסמיני ההפרעה.

  לטפל בהתמכרות לקניות

   

  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   טיפול בהתמכרויות נוספים
   גמילה מפרקוסט
   בין תהליכי הגמילה השונים תוכלו למצוא גמילה מפרקוסט אשר הינו חומר משכך כאבים שניתן בעזרת מרשם רופא. אנשים רבים מתחילים שימוש בפרקוסט על מנת להקל על כאב פיזי שנגרם בעקבות מחלה או ניתוח ולא שמים לב איך אט אט הם נגררים אל שימוש יום יומי שכבר אי(...)
   קרא עוד
   גמילה מסרקוול
   תופעות גמילה מסרקוול לרוב יהיו תופעות קשות ולא נעימות. סרקוול הינה תרופה אנטי דיכאונית ממשפחת הציפרלקס אשר עוזרת לאנשים רבים אשר חווים מחסור בהפרשה של סרוטונין ועל כן מרגישים תחושות של דיכאון וחרדה במהלך היום יום. למרות שנראה כי הורדות תרופ(...)
   קרא עוד
   גמילה ממתדון
   תהליך גמילה מסמים כולל לעיתים שימוש במתדון אשר מקל על הסימפטומים אך מהווה חומר ממכר בפני עצמו כך שפעמים רבות נדרשת גם גמילה ממתדון. ההתמכרות לחומר זה אינה רק התמכרות פיזית אלא גם התמכרות נפשית והוא משמש כסם של ממש. בכדי להימנע מהתמכרות לחומ(...)
   קרא עוד
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים