מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  גמילה מליתיום

  גמילה מליתיום יכולה להרגיש שונה בין אדם לאדם. ליתיום הינו כדור אשר תפקידו לייצב את מצב הרוח אצל אנשים אשר סובלים מעליות וירידות תכופות בו. כבר שנים שהשימוש בכדורים אנטי דיכאוניים הפך נפוץ ומוכר אך בשנים האחרונות ניתן לראות גם תופעה הולכת וגוברת של אנשים הבוחרים להפסיק את השימוש בכדורים אלו ולעבור לדרכים טבעיות יותר. על מנת לעבור את תהליך גמילה מתרופות מרשם בהצלחה פנו לוילה מטריקס שם תקבלו ליווי מקצועי ואיכותי.

  הדרך הבטוחה ביותר לעבור גמילה מליתיום

  ליתיום הינו מייצב מצב רוח ומשמש בעיקר אנשים אשר סובלים ממאניה דפרסיה, כלומר עליות וירידות קיצוניות במצב הרוח המשפיעות על הסובל ממנה ברמה הפוגעת במהלך חייו באופן משמעותי. על מנת להצליח לעבור תהליך גמילה מסוג זה יש לעשות מספר דברים:

  • התייעצו עם רופא – גמילה מליתיום דורשת ליווי של רופא. אל תתחילו תהליך באופן עצמאי לפני שהתייעצתם עם הרופא הקבוע שלכם אשר הדריך אתכם בדיוק מה לעשות ואף ייעץ לכם אם זהו אכן תהליך חכם.
  • הדרגתיות – דעו כי הדרך הבטוחה ביותר אשר מובילה להצלחה הינה הדרגתיות. כאשר אתם בוחרים להפסיק את השימוש בכדור עשו זאת באופן הדרגתי והורידו את המינון לאט-לאט עד שבסופו של דבר תגיעו לגמילה מלאה.
  • בית מאזן – אם אתם רוצים ללכת בדרך הבטוחה ביותר אשר תוביל אתכם להצלחה בחרו בבית מאזן בו תוכלו לעבור את התהליך בליווי של צוות מקצועי אשר יהיה צמוד אליכם ולא יאפשר לכם ליפול.

  בחירת בית מאזן

  ישנם מרכזי גמילה מסמים רבים בישראל, לכל אחד גישה שונה ודרכי טיפול שונות. בנוסף למרכזים הציבוריים ישנם גם מספר רב של מרכזים פרטיים אשר ביכולתם לתת לכם את הטיפול המדויק ביותר. בוילה מטריקס תוכלו להתרשם ממספר של שיטות טיפול המציעות כלים רבים וטובים. תוכלו לבחור בין טיפול אישי לטיפול קבוצתי ובנוסף לכך תוכלו כמובן ליהנות ממקום מצוין שיספק לכם גם הנאה לנפש. הצוות שלנו מסור ואמין ויעמוד לצדכם בכל רגע נתון בו תרגישו כי התהליך הופך להיות קשה ומתיש. אנו נספק עבורכם כל צורך שיתעורר בכדי לעזור לכם לחזור ולעמוד על הרגליים.

  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   גמילה מתרופות נוספים
   מרחיקים מכם את הסמים ומצילים את חייכם
   התמכרות לסמים היא הרסנית בכל קנה מידה, בין אם מדובר בסמים קשים או סמים קלים. הסיבה לכך היא שמלבד המכור עצמו שנפגע מההתמכרות שלו, על כל אחד כזה ישנם כמה אנשים שלא מכורים אבל מושפעים מההתמכרות של אותו אדם. אנשים שקרובים אליו מאוד, צופים בו הו(...)
   קרא עוד
   נפרדים מהאלכוהול לנצח
   כשחושבים על גמילה מאלכוהול, המחשבה הראשונה בדרך כלל פשוטה מאוד. הרי בסך הכל מדובר בתהליך מהיר בו אדם מפסיק באופן חד ומהיר לצרוך אלכוהול, ומתרגל לזה. אין ספק שזה נשמע קל, אך בפועל מדובר באחד התהליכים המסובכים, הכואבים והמתישים ביותר שיש. על(...)
   קרא עוד
   אל תתמכרו למחסור בכאב
   משככי כאבים הם פתרון מעולה להקלה על כאבים של אדם, כך שרק הגיוני ליטול אותם ברגע שמורגשת אי נוחות שפוגעת בתפקוד היום יומי. הבעיה מתחילה כשהשימוש בתרופות ומשככי מכאבים הופך להתמכרות של ממש, ופתרון לכל בעיה ולו הקטנה ביותר. כך, התמכרות למשככי(...)
   קרא עוד
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים