מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  גמילה מליתיום

  גמילה מליתיום יכולה להרגיש שונה בין אדם לאדם. ליתיום הינו כדור אשר תפקידו לייצב את מצב הרוח אצל אנשים אשר סובלים מעליות וירידות תכופות בו. כבר שנים שהשימוש בכדורים אנטי דיכאוניים הפך נפוץ ומוכר אך בשנים האחרונות ניתן לראות גם תופעה הולכת וגוברת של אנשים הבוחרים להפסיק את השימוש בכדורים אלו ולעבור לדרכים טבעיות יותר. על מנת לעבור את תהליך גמילה מתרופות מרשם בהצלחה פנו לוילה מטריקס שם תקבלו ליווי מקצועי ואיכותי.

  הדרך הבטוחה ביותר לעבור גמילה מליתיום

  ליתיום הינו מייצב מצב רוח ומשמש בעיקר אנשים אשר סובלים ממאניה דפרסיה, כלומר עליות וירידות קיצוניות במצב הרוח המשפיעות על הסובל ממנה ברמה הפוגעת במהלך חייו באופן משמעותי. על מנת להצליח לעבור תהליך גמילה מסוג זה יש לעשות מספר דברים:

  • התייעצו עם רופא – גמילה מליתיום דורשת ליווי של רופא. אל תתחילו תהליך באופן עצמאי לפני שהתייעצתם עם הרופא הקבוע שלכם אשר הדריך אתכם בדיוק מה לעשות ואף ייעץ לכם אם זהו אכן תהליך חכם.
  • הדרגתיות – דעו כי הדרך הבטוחה ביותר אשר מובילה להצלחה הינה הדרגתיות. כאשר אתם בוחרים להפסיק את השימוש בכדור עשו זאת באופן הדרגתי והורידו את המינון לאט-לאט עד שבסופו של דבר תגיעו לגמילה מלאה.
  • מרכז גמילה – אם אתם רוצים ללכת בדרך הבטוחה ביותר אשר תוביל אתכם להצלחה בחרו במרכז גמילה בו תוכלו לעבור את התהליך בליווי של צוות מקצועי אשר יהיה צמוד אליכם ולא יאפשר לכם ליפול.

  בחירת מרכז גמילה

  ישנם מרכזי גמילה מסמים רבים בישראל, לכל אחד גישה שונה ודרכי טיפול שונות. בנוסף למרכזים הציבוריים ישנם גם מספר רב של מרכזים פרטיים אשר ביכולתם לתת לכם את הטיפול המדויק ביותר. בוילה מטריקס תוכלו להתרשם ממספר של שיטות טיפול המציעות כלים רבים וטובים. תוכלו לבחור בין טיפול אישי לטיפול קבוצתי ובנוסף לכך תוכלו כמובן ליהנות ממקום מצוין שיספק לכם גם הנאה לנפש. הצוות שלנו מסור ואמין ויעמוד לצדכם בכל רגע נתון בו תרגישו כי התהליך הופך להיות קשה ומתיש. אנו נספק עבורכם כל צורך שיתעורר בכדי לעזור לכם לחזור ולעמוד על הרגליים.

  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   גמילה מתרופות נוספים
   גמילה מפרקוסט
   בין תהליכי הגמילה השונים תוכלו למצוא גמילה מפרקוסט אשר הינו חומר משכך כאבים שניתן בעזרת מרשם רופא. אנשים רבים מתחילים שימוש בפרקוסט על מנת להקל על כאב פיזי שנגרם בעקבות מחלה או ניתוח ולא שמים לב איך אט אט הם נגררים אל שימוש יום יומי שכבר אי(...)
   קרא עוד
   גמילה מסרקוול
   תופעות גמילה מסרקוול לרוב יהיו תופעות קשות ולא נעימות. סרקוול הינה תרופה אנטי דיכאונית ממשפחת הציפרלקס אשר עוזרת לאנשים רבים אשר חווים מחסור בהפרשה של סרוטונין ועל כן מרגישים תחושות של דיכאון וחרדה במהלך היום יום. למרות שנראה כי הורדות תרופ(...)
   קרא עוד
   גמילה ממתדון
   תהליך גמילה מסמים כולל לעיתים שימוש במתדון אשר מקל על הסימפטומים אך מהווה חומר ממכר בפני עצמו כך שפעמים רבות נדרשת גם גמילה ממתדון. ההתמכרות לחומר זה אינה רק התמכרות פיזית אלא גם התמכרות נפשית והוא משמש כסם של ממש. בכדי להימנע מהתמכרות לחומ(...)
   קרא עוד
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים