מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  גמילה מנייס גאי (סמי פיצוציות)

  נייס גאי – אפשר לצאת מזה!

  יותר ויותר אנשים ובמיוחד בני נוער מוצאים את עצמם משתמשים בסמי פיצוציות או בשמם האחר – נייס גאי. כאשר הם מנסים להפסיק, הם סובלים מתופעות לוואי לא נעימות. כדאי לדעת כי אפשר לעשות גמילה מנייס גאי בעזרת טיפול תומך, וכמה שיותר מהר כך עדיף.

  למה צריך גמילה מנייס גאי?

  בקרב האוכלוסייה, נעשה שימוש בסם מסוג נייס גאי הולך וצובר תאוצה, ואנשים רבים מוצאים שהוא מקל עליהם במהלך היום יום. יש תלמידים שהחליטו להרגע באמצעות הסם הזה וכך הם עוברים תקופות של לחץ בקלות מרובה. הבעיה היא שעם הזמן הגוף שלהם מתרגל אל הסם, ואז הם מגדילים את הכמות, כאשר הם רוצים לעשות גמילה מנייס גאי זה כבר לא פשוט.

  תופעות לוואי של נייס גאי:

  השימוש בסם נייס גאי (סמי פיצוציות) גורם להם לתופעות לוואי קשות, במיוחד אם משתמשים בסם נוסף:

  • בלבול.
  • כאבי ראש.
  • חוסר מנוחה.
  • דופק מהיר.
  • הפרעות בקצב הלב.
  • קשיי נשימה.
  • כאבי שרירים.
  • בחילות והקאות.
  • יתר לחץ דם.
  • איבוד הכרה, פרכוסים.

  עם הפסקת השימוש בסם, סובל המשתמש מתופעות לוואי קשים של גמילה והוא זקוק לעזרה.

  גמילה מנייס גאי

  בתים מאזנים מנייס גאי מציעים לעשות זאת יותר מוקדם. ככל שהגוף עדיין לא התרגל אל הסם יהיה קל יותר למנוע אותו מכך. צריך להגיע אל מכון המתמחה במיוחד עם גמילה מנייס גאי ולהכנס אל תוכנית טיפולית ערוכה מראש. הבשורה הטובה היא: אפשר לצאת מזה! גמילה מנייס גאי היא אפשרית ובהחלט מעשית לכל אחד.

  במהלך גמילה מסמים קלים כמו נייס גאי, חשוב שהמטופל יהיה עם מוטיבציה, שהוא ירצה לעזוב את הסם. אנחנו יכולים לעזור לו כל עוד הוא עצמו מעוניין. בדרך כלל, כאשר תופעות הלוואי הקשים כבר התחילו להתבטא כבר מחפשים המכורים דרך מוצא.

  במהלך גמילה מנייס גאי (סמי פיצוציות), דרושה תמיכה משפחתית וסביבתית של המטופל כדי להשיג תוצאות טובות יותר. הטיפול כולל התייחסות אל תופעות הגמילה, וגם תמיכה נפשית כדי למנוע חזרה אל הסם בעיקול הבא.

  גמילה מנייס גאי – מהיום כבר אפשר!

  בני נוער רבים עורכים מסיבות מדי פעם בפעם, במיוחד במהלך חודשי הקיץ שאז ישנם לא מעט תיכוניסטים משועממים שמחפשים פורקן מהנה מהלימודים. לכן, הם עורכים מסיבות  לחבריהם במיקומים שונים, בין אם בבתים של ההורים, במועדונים או אפילו בחיק הטבע. מכיוון שהם עדיין בגיל צעיר שהחוק אוסר משתיית משקאות אלכוהוליים, רבים פונים לחומרים ממריצים שונים הקיימים למכירה בפיצוציות תחת שמות מושכים ולא מזיקים. זוהי הסיבה מדוע נערים רבים זקוקים לטיפולי גמילה מנייס גאי, הנחשב לאחד מסמי הפיצוציות המפיל בני נוער רבים. במרכז הגמילה של וילה מטריקס אותם בני נוער יוכלו לקבל ליווי, תמיכה וטיפולים הוליסטיים וטבעיים לצורך גמילה מהירה מההתמכרות הקשה והמורכבת אליה הם נכנסו.

  חשיבות גמילה מנייס גאי 

  • מניעת בעיות בריאותיות – תופעות הלוואי של סם הנייס גאי קשות מאוד, ועלולות לפגוע בבריאותם של המשתמשים בו. כך אותם מכורים עלולים לפתח כאבי ראש חזקים, הפרעות בקצב הלב והנשימה, כאבי שרירים, יתר לחץ דם, הקאות קשות וגם פרכוסים ואיבוד הכרה. עצירת ההתמכרות – מכיוון שסם הנייס גאי הינו סם חזק מאוד, כך גם השפעות הגמילה שלו עשויות להיות קשות כאשר המכור מחליט להפסיק באופן עצמאי את השימוש בו. תופעות הגמילה הינן מורכבות ועלולות להיות קשות ועל כן על הנגמל יהיה לקבל הטיפול והליווי הצמוד במהלך תהליך הגמילה מסודר. זאת בכדי שיעצור את מעגל ההתמכרות והשימוש לרעה בחומרים ממכרים ומסוכנים.
  • חזרה לשגרה – כאשר האדם מתחיל להשתמש בסם הנייס גאי, הוא עשוי לפתח תלות לאותה הרגשה שהסם מעניק לו וכך כל עיסוקו ומהלך יומו עתיד להתמקד סיבוב צריכת הסם, כך שהתנהגותו בחיי היומיום כבר לא רגילה אלא מושפעת מאפקט הסם. גמילה מנייס גאי תאפשר לזרה לחיים נורמטיביים בהם המחשבה פנויה לעשוק במה שחשוב באמת ולא במנת הסם הבאה.

  יתרונות בתים מאזנים לטיפול בהתמכרות

  מרכזי הגמילה יעניקו למטופלים המכורים את כל הליווי והתמיכה שהם זקוקים לה במהלך שלבי טיפול בהתמכרויות. זאת לצד תמיכה נפשית וחיזוקים חיוביים אשר מעודדים את המטופלים להשגת תוצאת גמילה טבעית ומהירה.

  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   גמילה מסמים נוספים
   שיטות גמילה מסמים
   בעלי מקצוע רבים לוקחים חלק פעיל במסגרתן של שיטות גמילה מסמים, וכיום מקובל לטפל בתלות בגישה  מערכתית. וילה מטריקס הינו בית מאזן שמעניק שירותי טיפול על ידי צוות רב של אנשי מקצוע על מנת ליצור תוכנית טיפול המבוססת על צרכים קליניים. הצוות של ויל(...)
   קרא עוד
   פסיכותרפיה גופנית עם נגמלים מסמים
   בארץ, הטיפול הקונבנציונלי בעבור התמכרות לסמים כולל גמילה פיזית ולאחר מכן, טיפול התנהגותי, קוגניטיבי ודינמי. עם זאת נולד טיפול חדש המביא תוצאות גמילה מצוינות. טיפול זה הינו פסיכותרפיה גופנית עם נגמלים מסמים. המרכז לגמילה וילה מטריקס מיועד עב(...)
   קרא עוד
   מה כולל תהליך הגמילה מסמים?
   כל אדם הוא שונה וייחודי, ולכן גם תהליך גמילה מסמים הינו הליך אשר אמור להיות מותאם באופן אישי לצרכי האדם עצמו, כך מאמינים במרכז הגמילה הפרטי וילה מטריקס. מה כולל תהליך הגמילה מסמים במרכז וילה מטריקס? בוילה ניתן לקבל טיפול מגיל 18 ומעלה, כאשר(...)
   קרא עוד
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים