מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  גמילה מפרקוסט

  בין תהליכי הגמילה השונים תוכלו למצוא גמילה מפרקוסט אשר הינו חומר משכך כאבים שניתן בעזרת מרשם רופא. אנשים רבים מתחילים שימוש בפרקוסט על מנת להקל על כאב פיזי שנגרם בעקבות מחלה או ניתוח ולא שמים לב איך אט אט הם נגררים אל שימוש יום יומי שכבר איננו בשליטתם. השימוש במשככי כאבים נראה פעמים רבות תמים אך הוא מסוכן מאוד. אם איבדתם את השליטה על התמכרות לתרופות מרשם אלו פנו עוד היום לוילה מטריקס ונשמח לתת לכם מענה.

  שלבי גמילה מפרקוסט

  פרקוסט הינו משכך כאבים ממשפחת האופיאדים ולכן השפעתו על הגוף הינה חזקה מאוד והנטייה להתמכר אליו חזקה לא פחות. הוא מיועד לשימוש בכאבים חזקים בלבד אך התחושה הפיזית והנפשית שהוא מספק גורמות לאנשים רבים לצרוך עוד ועוד ממנו באופן קבוע גם לאחר שהכאבים כבר הסתיימו. על מנת להיגמל ממנו ישנם מספר שלבים עיקריים:

  • השלב הראשון הינו שלב ההימנעות, כלומר חוסר שימוש מוחלט במשכך הכאבים. שלב זה מביא עימו תופעות פיזיות רבות הכוללות כאבים, שרירים תפוסים, עייפות מתמשכת, בחילות והקאות, הזעת יתר ואף תוקפנות. על מנת לעבור שלב זה בהצלחה יש לעשות אותו בהדרגתיות ולהוריד את המינון לאט לאט.
  • השלב השני הינו שלב ההסתגלות. מדובר בעיקר על הסתגלות מבחינה נפשית שכן הפרקוסט אמנם משכך כאבים אך הוא מספק אפשרות נוחה מאוד לחוסר התמודדות עם המציאות ומה שהיא מביאה עימה. לאחר שהגוף נגמל מהסם כעת הנפש חווה את הקושי העיקרי ולכן ישנו צורך בעזרה מקצועית אשר תוכל לספק את הכלים הנכונים להמשך החיים.

  תהליך הגמילה מפרקוסט

  כיוון שמדובר במשכך כאבים חזק ביותר לא ניתן לעבור תהליך גמילה זה באופן עצמאי. התחושות הקשות המלוות את תהליך הגמילה לא מאפשרות לאדם ללא עזרה ותיווך לצלוח אותו לבד. בוילה מטריקס תוכלו לעבור את התהליך בליווי מקצועי של צוות איכותי ובעל ניסיון אשר זהו תחום התמחותו. לאחר שלב הגמילה הפיזית תעמוד בפניכם האפשרות לעבור תהליך אישי או קבוצתי אשר ייתן לכם את כל הכלים להם אתם זקוקים על מנת להצליח להתמודד עם החיים שלאחר הפרקוסט.

  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   גמילה מתרופות נוספים
   מרחיקים מכם את הסמים ומצילים את חייכם
   התמכרות לסמים היא הרסנית בכל קנה מידה, בין אם מדובר בסמים קשים או סמים קלים. הסיבה לכך היא שמלבד המכור עצמו שנפגע מההתמכרות שלו, על כל אחד כזה ישנם כמה אנשים שלא מכורים אבל מושפעים מההתמכרות של אותו אדם. אנשים שקרובים אליו מאוד, צופים בו הו(...)
   קרא עוד
   נפרדים מהאלכוהול לנצח
   כשחושבים על גמילה מאלכוהול, המחשבה הראשונה בדרך כלל פשוטה מאוד. הרי בסך הכל מדובר בתהליך מהיר בו אדם מפסיק באופן חד ומהיר לצרוך אלכוהול, ומתרגל לזה. אין ספק שזה נשמע קל, אך בפועל מדובר באחד התהליכים המסובכים, הכואבים והמתישים ביותר שיש. על(...)
   קרא עוד
   אל תתמכרו למחסור בכאב
   משככי כאבים הם פתרון מעולה להקלה על כאבים של אדם, כך שרק הגיוני ליטול אותם ברגע שמורגשת אי נוחות שפוגעת בתפקוד היום יומי. הבעיה מתחילה כשהשימוש בתרופות ומשככי מכאבים הופך להתמכרות של ממש, ופתרון לכל בעיה ולו הקטנה ביותר. כך, התמכרות למשככי(...)
   קרא עוד
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים