מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  גמילה מפרקוסט

  בין תהליכי הגמילה השונים תוכלו למצוא גמילה מפרקוסט אשר הינו חומר משכך כאבים שניתן בעזרת מרשם רופא. אנשים רבים מתחילים שימוש בפרקוסט על מנת להקל על כאב פיזי שנגרם בעקבות מחלה או ניתוח ולא שמים לב איך אט אט הם נגררים אל שימוש יום יומי שכבר איננו בשליטתם. השימוש במשככי כאבים נראה פעמים רבות תמים אך הוא מסוכן מאוד. אם איבדתם את השליטה על התמכרות לתרופות מרשם אלו פנו עוד היום לוילה מטריקס ונשמח לתת לכם מענה.

  שלבי גמילה מפרקוסט

  פרקוסט הינו משכך כאבים ממשפחת האופיאדים ולכן השפעתו על הגוף הינה חזקה מאוד והנטייה להתמכר אליו חזקה לא פחות. הוא מיועד לשימוש בכאבים חזקים בלבד אך התחושה הפיזית והנפשית שהוא מספק גורמות לאנשים רבים לצרוך עוד ועוד ממנו באופן קבוע גם לאחר שהכאבים כבר הסתיימו. על מנת להיגמל ממנו ישנם מספר שלבים עיקריים:

  • השלב הראשון הינו שלב ההימנעות, כלומר חוסר שימוש מוחלט במשכך הכאבים. שלב זה מביא עימו תופעות פיזיות רבות הכוללות כאבים, שרירים תפוסים, עייפות מתמשכת, בחילות והקאות, הזעת יתר ואף תוקפנות. על מנת לעבור שלב זה בהצלחה יש לעשות אותו בהדרגתיות ולהוריד את המינון לאט לאט.
  • השלב השני הינו שלב ההסתגלות. מדובר בעיקר על הסתגלות מבחינה נפשית שכן הפרקוסט אמנם משכך כאבים אך הוא מספק אפשרות נוחה מאוד לחוסר התמודדות עם המציאות ומה שהיא מביאה עימה. לאחר שהגוף נגמל מהסם כעת הנפש חווה את הקושי העיקרי ולכן ישנו צורך בעזרה מקצועית אשר תוכל לספק את הכלים הנכונים להמשך החיים.

  תהליך הגמילה מפרקוסט

  כיוון שמדובר במשכך כאבים חזק ביותר לא ניתן לעבור תהליך גמילה זה באופן עצמאי. התחושות הקשות המלוות את תהליך הגמילה לא מאפשרות לאדם ללא עזרה ותיווך לצלוח אותו לבד. בוילה מטריקס תוכלו לעבור את התהליך בליווי מקצועי של צוות איכותי ובעל ניסיון אשר זהו תחום התמחותו. לאחר שלב הגמילה הפיזית תעמוד בפניכם האפשרות לעבור תהליך אישי או קבוצתי אשר ייתן לכם את כל הכלים להם אתם זקוקים על מנת להצליח להתמודד עם החיים שלאחר הפרקוסט.

  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   גמילה מתרופות נוספים
   גמילה מסרקוול
   תופעות גמילה מסרקוול לרוב יהיו תופעות קשות ולא נעימות. סרקוול הינה תרופה אנטי דיכאונית ממשפחת הציפרלקס אשר עוזרת לאנשים רבים אשר חווים מחסור בהפרשה של סרוטונין ועל כן מרגישים תחושות של דיכאון וחרדה במהלך היום יום. למרות שנראה כי הורדות תרופ(...)
   קרא עוד
   גמילה ממתדון
   תהליך גמילה מסמים כולל לעיתים שימוש במתדון אשר מקל על הסימפטומים אך מהווה חומר ממכר בפני עצמו כך שפעמים רבות נדרשת גם גמילה ממתדון. ההתמכרות לחומר זה אינה רק התמכרות פיזית אלא גם התמכרות נפשית והוא משמש כסם של ממש. בכדי להימנע מהתמכרות לחומ(...)
   קרא עוד
   גמילה מליתיום
   גמילה מליתיום יכולה להרגיש שונה בין אדם לאדם. ליתיום הינו כדור אשר תפקידו לייצב את מצב הרוח אצל אנשים אשר סובלים מעליות וירידות תכופות בו. כבר שנים שהשימוש בכדורים אנטי דיכאוניים הפך נפוץ ומוכר אך בשנים האחרונות ניתן לראות גם תופעה הולכת וג(...)
   קרא עוד
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים