מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  גמילה מתרופות נרקוטיות

  גמילה מתרופות נרקוטיות הינה למעשה גמילה מתרופות מרשם. ישנם מצבים בהם הגוף שלנו סובל מכאבים קשים למשל לאחר ניתוח, פציעה קשה, תאונה ועוד. על מנת להתמודד עם הכאב ניתנות תרופות נרקוטיות אשר אמנם מקלות באופן משמעותי על הכאב אך יש להן חיסרון אחד גדול והוא החומר הממכר שבתוכן. בכדי להיגמל מתרופות אלו פעמים רבות תאלצו לפנות לעזרה מקצועית. לפרטים נוספים צרו קשר עם וילה מטריקס והצוות שלנו יעמוד לשירותכם.

  מה כוללת גמילה מתרופות נרקוטיות

  תרופות נרקוטיות אשר ניתנות ללא פיקוח וללא השגחה הינן מסוכנות מאוד. הן מכילות חומרים ממכרים במיוחד ועלולות לגרום לתופעות לוואי קשות גם בזמן השימוש בהן אך בעיקר כאשר ננסה להפסיק את השימוש. גמילה מתרופות נרקוטיות משפיעה הן על הגוף והן על הנפש בצורה הבאה:

  • גמילה פיזית – בשלב הגמילה הראשון כאשר הגוף נמנע לחלוטין מן התרופה התחושות שתחוו יהיו לעיתים בלתי נסבלות. בשלב הזה הגוף חש בכאבים רבים בשרירים, בפרקים, כאבי ראש חזקים, סחרחורות, בחילות והקאות, הזעת יתר ועוד.
  • גמילה נפשית – זהו השלב המשמעותי ביותר כיוון שלרוב הגמילה הנפשית קשה מהגמילה הפיזית. שלב זה מלווה בתחושות של חרדה, דיכאון, עצבנות, מצב רוח קיצוני ועוד. בכדי להתמודד עם תחושות אלו יש לרכוש את הכלים הנכונים אשר ילוו אתכם במהלך החיים ולא רק בשלב הנוכחי בו אתם נמצאים.
  • הסתגלות – השלב האחרון הינו כמובן שלב ההסתגלות לחיים החדשים. בסיומו של התהליך תדעו כיצד ליישם את הכלים אותם רכשתם בכל סיטואציה מעין זאת במידה ותגיע בעתיד.

  עזרה מקצועית בתהליך גמילה מתרופות נרקוטיות

  כל תהליך גמילה באשר הוא אינו תהליך פשוט ודורש התערבות מקצועית על מנת לייעל ולהקל עליו. בחירה של מרכז גמילה הינה אחת מהבחירות החשובות ביותר אשר תעשו בימי חייכם על כן חשוב לבחור נכון. בוילה מטריקס תמצאו את המקום המדויק ביותר עבורכם הן מבחינה נפשית והן מבחינה פיזית. המיקום המצוין, התנאים הטובים וכמובן הצוות המקצועי יתנו לכם מענה ראוי לכל קושי שיתעורר במהלך התהליך. מטרתנו העיקרית הינה לעזור לכל אדם להחזיר לעצמו את השליטה שאבדה לו על חייו.

  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   גמילה מתרופות נוספים
   גמילה מפרקוסט
   בין תהליכי הגמילה השונים תוכלו למצוא גמילה מפרקוסט אשר הינו חומר משכך כאבים שניתן בעזרת מרשם רופא. אנשים רבים מתחילים שימוש בפרקוסט על מנת להקל על כאב פיזי שנגרם בעקבות מחלה או ניתוח ולא שמים לב איך אט אט הם נגררים אל שימוש יום יומי שכבר אי(...)
   קרא עוד
   גמילה מסרקוול
   תופעות גמילה מסרקוול לרוב יהיו תופעות קשות ולא נעימות. סרקוול הינה תרופה אנטי דיכאונית ממשפחת הציפרלקס אשר עוזרת לאנשים רבים אשר חווים מחסור בהפרשה של סרוטונין ועל כן מרגישים תחושות של דיכאון וחרדה במהלך היום יום. למרות שנראה כי הורדות תרופ(...)
   קרא עוד
   גמילה ממתדון
   תהליך גמילה מסמים כולל לעיתים שימוש במתדון אשר מקל על הסימפטומים אך מהווה חומר ממכר בפני עצמו כך שפעמים רבות נדרשת גם גמילה ממתדון. ההתמכרות לחומר זה אינה רק התמכרות פיזית אלא גם התמכרות נפשית והוא משמש כסם של ממש. בכדי להימנע מהתמכרות לחומ(...)
   קרא עוד
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים