מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

  התמכרות לגראס

  רבים מניחים כי בשעה שמדברים על התמכרות לסמים, מדובר רק על סמים קשים כמו קוקאין או הרואין. ובכן, חשוב לדעת שהתמכרות לסמים יכולה לבוא לידי ביטוי גם בהתמכרות לסמים קלים דוגמת התמכרות לגראס. על אף שההתמכרות הפיזית הינה פחות חזקה, התמכרות לגראס דורשת טיפול על ידי בית מאזן כמו וילה מטריקס המתמחה בתחום זה. בית מאזן זה מעניק את כל הטיפולים על ידי צוות מקצועי במטרה להגיע להצלחת הגמילה מגראס כמו גם מכל התמכרות אחרת.

  התמכרות לגראס – תסמינים והסבר

  החומר הפעיל בגראס, הינו חומר הנקרא פסיכו – אקטיבי שנקשר לקולטנים במוח ויוצר מצב רוח טוב, תחושה של רוגע, הקלה בחרדה ומתח ועוד. שימוש קבוע של גראס או בסמים אחרים, עשוי להוביל להתמכרות, דבר אשר יהיה בעל השפעה פסיכולוגית שתקשה על הפסקת השימוש בסם.

  על מנת להבין היטב את נושא זה, נרחיב בפניכם אודות הפרטים של התמכרות זו ותסמיניה השונים:

  • ראשית, התמכרות לגראס מתרחשת מכוון שקיימת תלות פיזית שמקשה על המכור להפסיק לצרוך את חומר זה.
  • מלבד התלות הפיזית, קיימת גם תלות פסיכולוגית. המכור לגראס משתמש בסם על מנת להתמודד עם מצבים שונים של החיים, קשיים ועוד. לדוגמא, על מנת להקל על תסמינים של בדידות, חרדה, דיכאון וכדומה.
  • שימוש בגראס עלול להזיק לבריאות של האדם, בכך שהוא מפריע לפעילות לחץ הדם, פוגע ביכולות הזיכרון, גורם לשיעול כרוני ועשוי להביא אף לבעיות בקשב וריכוז.

  התמכרות לגראס אמנם לא משפיעה על האדם באופן קיצוני כמו סמים קשים, אך היא יכולה להשפיע לרעה על חייו של המכור מבחינה חברתית, בריאותית ונפשית. מסיבה זו, חשוב ביותר להגיע אל בית מאזן על מנת לקבל את הטיפולים המיועדים להתמכרות זו.

  טיפול התמכרות בגראס

  טיפול התמכרות בקנאביס כולל בעיקר שלב פסיכולוגי, מכוון שהגמילה הפיזית אינה קשה אך לא פחות חשובה. בעזרת בית מאזן מקצועי וצוות מומחה בתחום הפסיכולוגי, כגון, פסיכולוגים עובדי סוציאליים, המטופל לומד לשמור על שגרת חיים ללא הסם. הוא לומד בעצם להתמודד מול הקשיים והאתגרים החיים בלי שימוש של הגראס. טיפול זה עלול לקחת זמן, על מנת שהמטופל יבין כיצד הוא התמכר לגראס ובכדי שאינו יחזור לשימושו.

  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
  מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

   טיפול בהתמכרויות נוספים
   מרחיקים מכם את הסמים ומצילים את חייכם
   התמכרות לסמים היא הרסנית בכל קנה מידה, בין אם מדובר בסמים קשים או סמים קלים. הסיבה לכך היא שמלבד המכור עצמו שנפגע מההתמכרות שלו, על כל אחד כזה ישנם כמה אנשים שלא מכורים אבל מושפעים מההתמכרות של אותו אדם. אנשים שקרובים אליו מאוד, צופים בו הו(...)
   קרא עוד
   נפרדים מהאלכוהול לנצח
   כשחושבים על גמילה מאלכוהול, המחשבה הראשונה בדרך כלל פשוטה מאוד. הרי בסך הכל מדובר בתהליך מהיר בו אדם מפסיק באופן חד ומהיר לצרוך אלכוהול, ומתרגל לזה. אין ספק שזה נשמע קל, אך בפועל מדובר באחד התהליכים המסובכים, הכואבים והמתישים ביותר שיש. על(...)
   קרא עוד
   אל תתמכרו למחסור בכאב
   משככי כאבים הם פתרון מעולה להקלה על כאבים של אדם, כך שרק הגיוני ליטול אותם ברגע שמורגשת אי נוחות שפוגעת בתפקוד היום יומי. הבעיה מתחילה כשהשימוש בתרופות ומשככי מכאבים הופך להתמכרות של ממש, ופתרון לכל בעיה ולו הקטנה ביותר. כך, התמכרות למשככי(...)
   קרא עוד
   מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
   השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

    חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים