מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

גמילה מתרופות פסיכיאטריות

בשנים האחרונות נראה כי אנשים רבים בוחרים לעבור גמילה מתרופות פסיכיאטריות. בעוד במשך שנים ארוכות השימוש בתרופות פסיכיאטריות נחשב מביך והמשתמשים בהן נהגו להסתיר זאת, ההתפתחות של העולם הביאה עימה פתיחות בנושא זה וניתן לשמוע על רבים וטובים אשר בחרו להיעזר בהן בתקופות חיים מסוימות. אך הפסקת השימוש בהן אינה פשוטה כלל וכלל ולעיתים אין כל מנוס מקבלת עזרה ממקור חיצוני. בוילה מטריקס תוכלו למצוא את הפתרון המדויק עבור קושי מעין זה.

מדוע כדאי לעבור גמילה מתרופות פסיכיאטריות

בדיוק כמו סוגי סמים רבים גם תרופות פסיכיאטריות, למרות שהן ניתנות במרשם רופא, מכילות חומרים ממכרים במיוחד. בדומה אל גמילה מסמים, גם גמילה מתרופות אלו הינה תהליך מתיש, כואב ולא פשוט הכולל תופעות לוואי רבות. למרות החשש המובן להתחיל את התהליך אין ספק כי זוהי המתנה הטובה ביותר שתוכלו לתת לעצמכם וזאת ממספר סיבות:

  • תרופות פסיכיאטריות אינן מרפאות את המצב או המחלה לשמה הן נלקחו אלא רק מהוות פלסטר. הן אינן נותנות מענה ומקלות על ההתמודדות עם החיים אך הגורם בגינו נטלתם אותן נמצא עדיין מתחת לפני השטח ועלול להתפרץ בצורה אלימה יותר בכל יום.
  • מינון לא נכון של התרופה יכול לגרום לתוצאה הפוכה לגמרי כך שבמקום להקל על הסימפטומים אותם אתם מרגישים התרופה רק תגביר ותעצים אותם.
  • שימוש בתרופה באופן יום יומי מייצר תלות אשר אינה מאפשרת לקיים את החיים באופן נורמטיבי במידה והכדור אינו בנמצא.
  • עם הקדמה ישנן דרכים טובות, איכותיות ואפקטיביות יותר להתמודד עם הקשיים של הנפש אשר לא מצריכות את הגוף להתמכר.

גמילה מתרופות פסיכיאטריות באופן מקצועי

למרות שלעיתים נדמה כי גמילה מתרופות פסיכיאטריות יכולה להיעשות בקלות בבית אין זה תמיד נכון ומדויק. ישנן פעמים בהן עזרתו של מרכז גמילה הינה הכרחית. בוילה מטריקס תמצאו מענה עבור כל סוג התמכרות באשר היא. מגוון הטיפולים הנרחב שלנו יכול לתת את המענה הראוי לכל אדם ולכל קושי אותו הוא חווה ללא קשר למושא ההתמכרות. בעזרתו של צוות של אנשי טיפול מהשורה הראשונה נעזור לכם לחזור למסלול חייכם במהרה.

מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון

כללי נוספים
יהונתן שאולי – מנהל מקצועי
   בעל תואר ראשון בפסיכולגיה האוניברסטה הפתוחה, מכור נקי עם שנים של ניסיון בהחלמה . יהונתן בעצמו בוגר ״וילה מטריקס״ , הגיע בתור מטופל וכיום מחזיק בבעלות המרכז בשותפות עם המייסד אייל קארו ואבי לידג׳י . לאחר שעבד וניהל במשך השנים וצבר ני(...)
קרא עוד
ד״ר מיכאל שפרינץ- פסיכיאטר ומנהל רפואי
  מומחה לפסיכיאטריה וטיפול בהתמכרויות. בעל ניסיון רב. בעל תואר בפסיכיאטריה עם התמחות בהתמכרויות מטעם אוניברסיטת פריז. שימש כראש מחלקת  התמכרותיות בבית חולים “פרנרנד ווידאל” בפריז. בעל תואר שני בפרמקולוגיה וטיפול בהפרעות אפקטיביות (דיכא(...)
קרא עוד
מעוניין להתחיל מחדש? אנחנו המקום הנכון
השאר פרטים ונתחיל בדרך חדשה

חברת קידום אתרים חברת קידום אתרים